تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > دینی و مذهبی > روزگار وصل

روزگار وصل

تقویم اسلامی

User Tag List

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2011-08-20, 02:58 PM   #11
Narges
مدیر سراسری

آواتار Narges

موقعیت: سرزمین مادری
تشکر کرده : 33,926
تشکر شده 36,843 بار در 2,023 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 1 Thread(s)
Narges has a reputation beyond reputeNarges has a reputation beyond reputeNarges has a reputation beyond reputeNarges has a reputation beyond reputeNarges has a reputation beyond reputeNarges has a reputation beyond reputeNarges has a reputation beyond reputeNarges has a reputation beyond reputeNarges has a reputation beyond reputeNarges has a reputation beyond reputeNarges has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

پیشفرض پاسخ: آن شب قدر

راز و نیاز با خدا + جوابهای خدا در قرآن

گفتم: چقدر احساس تنهایی می‌کنم …
گفتی: فانی قریب
.:: من که نزدیکم (بقره/۱۸۶) ::.
----------------------------------------------------------------------------------

گفتم: تو همیشه نزدیکی؛ من دورم… کاش می‌شد بهت نزدیک شم …
گفتی: و اذکر ربک فی نفسک تضرعا و خیفة و دون الجهر من القول بالغدو و الأصال
.:: هر صبح و عصر، پروردگارت رو پیش خودت، با خوف و تضرع، و با صدای آهسته یاد کن (اعراف/۲۰۵) ::.
----------------------------------------------------------------------------------
گفتم: این هم توفیق می‌خواهد!
گفتی: ألا تحبون ان یغفرالله لکم
.:: دوست ندارید خدا ببخشدتون؟! (نور/۲۲) ::.
گفتم: معلومه که دوست دارم منو ببخشی …
گفتی: و استغفروا ربکم ثم توبوا الیه
.:: پس از خدا بخواید ببخشدتون و بعد توبه کنید (هود/۹۰) ::.
گفتم: با این همه گناه… آخه چیکار می‌تونم بکنم؟
گفتی: الم یعلموا ان الله هو یقبل التوبة عن عباده
.:: مگه نمی‌دونید خداست که توبه رو از بنده‌هاش قبول می‌کنه؟! (توبه/۱۰۴) ::.
گفتم: دیگه روی توبه ندارم …
گفتی: الله العزیز العلیم غافر الذنب و قابل التوب
.:: (ولی) خدا عزیزه و دانا، او آمرزنده‌ی گناه هست و پذیرنده‌ی توبه (غافر/۲-۳ ) ::.
گفتم: با این همه گناه، برای کدوم گناهم توبه کنم؟
گفتی: ان الله یغفر الذنوب جمیعا
.:: خدا همه‌ی گناه‌ها رو می‌بخشه (زمر/۵۳) ::.
گفتم: یعنی بازم بیام؟ بازم منو می‌بخشی؟
گفتی: و من یغفر الذنوب الا الله
.:: به جز خدا کیه که گناهان رو ببخشه؟ (آل عمران/۱۳۵) ::.
گفتم: نمی‌دونم چرا همیشه در مقابل این کلامت کم میارم! آتیشم می‌زنه؛ ذوبم می‌کنه؛ عاشق می‌شم! … توبه می‌کنم
گفتی: ان الله یحب التوابین و یحب المتطهرین
.:: خدا هم توبه‌کننده‌ها و هم اونایی که پاک هستند رو دوست داره (بقره/۲۲۲) ::.
ناخواسته گفتم: الهی و ربی من لی غیرک
گفتی: الیس الله بکاف عبده
.:: خدا برای بنده‌اش کافی نیست؟ (زمر/۳۶) ::.
گفتم: در برابر این همه مهربونیت چیکار می‌تونم بکنم؟
گفتی:یا ایها الذین آمنوا اذکروا الله ذکرا کثیرا و سبحوه بکرة و اصیلا هو الذی یصلی علیکم و ملائکته لیخرجکم من الظلمت الی النور و کان بالمؤمنین رحیما .:: ای مؤمنین! خدا رو زیاد یاد کنید و صبح و شب تسبیحش کنید. او کسی هست که خودش و فرشته‌هاش بر شما درود و رحمت می‌فرستن تا شما رو از تاریکی‌ها به سوی روشنایی بیرون بیارن . خدا نسبت به مؤمنین مهربونه (احزاب/۴۱-۴۳) ::.

شرط وارد گشتن/شست و شوی دلهاست/شرط آن داشتن/یک دل بی رنگ و ریاست
بر درش برگ گلی می کوبم/روی آن با قلم سبز بهار/می نویسم ای یار
خانه ی ما اینجاست
Narges آفلاین است   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از دوست گرامی Narges عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
Afrodit (2011-08-20), aram (2013-07-31), eksir (2011-08-20), Khaleh Mary (2011-08-20), Marjan (2011-08-20), Neda-V (2011-08-23), Princess (2011-08-21), Rose (2011-08-20), unik (2011-08-21), vivien (2011-08-20), آلیس (2011-08-20), افسانه (2011-08-20)
قدیمی 2011-08-20, 03:07 PM   #12
Narges
مدیر سراسری

آواتار Narges

موقعیت: سرزمین مادری
تشکر کرده : 33,926
تشکر شده 36,843 بار در 2,023 پست
Tagged: 1 Thread(s)
Narges has a reputation beyond reputeNarges has a reputation beyond reputeNarges has a reputation beyond reputeNarges has a reputation beyond reputeNarges has a reputation beyond reputeNarges has a reputation beyond reputeNarges has a reputation beyond reputeNarges has a reputation beyond reputeNarges has a reputation beyond reputeNarges has a reputation beyond reputeNarges has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

خدایا، آرامشی عطا کن، تا بپذیرم آن‌چه را که نمی‌توانم تغییر بدهم.
شهامتی، که تغییر دهم آن‌چه را که می‌توانم
و دانشی، که تفاوت این دو را بدانم
شرط وارد گشتن/شست و شوی دلهاست/شرط آن داشتن/یک دل بی رنگ و ریاست
بر درش برگ گلی می کوبم/روی آن با قلم سبز بهار/می نویسم ای یار
خانه ی ما اینجاست
Narges آفلاین است   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از دوست گرامی Narges عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
Afrodit (2011-08-20), eksir (2011-08-20), Khaleh Mary (2011-08-20), Marjan (2011-08-20), Princess (2011-08-21), Rose (2011-08-20), unik (2011-08-21), vivien (2011-08-20), افسانه (2011-08-20)
قدیمی 2011-08-20, 03:19 PM   #13
farzane
کاربر نیمه فعال

آواتار farzane

تشکر کرده : 2,366
تشکر شده 2,195 بار در 246 پست
Tagged: 0 Thread(s)
farzane has a reputation beyond reputefarzane has a reputation beyond reputefarzane has a reputation beyond reputefarzane has a reputation beyond reputefarzane has a reputation beyond reputefarzane has a reputation beyond reputefarzane has a reputation beyond reputefarzane has a reputation beyond reputefarzane has a reputation beyond reputefarzane has a reputation beyond reputefarzane has a reputation beyond repute

"امشب که بلرزید دل و بغض و صدایت
آرام روان گشت دلت سوی خدایت
رفتی به در خانهآن قاضی حاجات
یاد آر مرا ملتمس لطف و دعایت "

خدایا به حق این شبهای عزیز شفای این مادر مهربان که رها جون گفتن را بده
بچه ها جون من را هم از دعای خیرتون بی نصیب نذارید
Afrodit (2011-08-20), eksir (2011-08-21), Khaleh Mary (2011-08-20), Narges (2011-08-23), Princess (2011-08-21), Rose (2011-08-20), unik (2011-08-21), آلیس (2011-08-20), افسانه (2011-08-21)
قدیمی 2011-08-20, 03:33 PM   #14
Rose
کاربر نیمه فعال

آواتار Rose

تشکر کرده : 2,600
تشکر شده 4,661 بار در 535 پست
Rose has a reputation beyond reputeRose has a reputation beyond reputeRose has a reputation beyond reputeRose has a reputation beyond reputeRose has a reputation beyond reputeRose has a reputation beyond reputeRose has a reputation beyond reputeRose has a reputation beyond reputeRose has a reputation beyond reputeRose has a reputation beyond reputeRose has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

این روزها لبریز از توأم و پر از نامت
به حاجتی به درگاهت آمده بودم اینک تو شدی حاجتم... دانه ی تسبیح هر لحظه تو را فریاد میکند
چه مشتاقم برای نجوا کردن با تو .... با تو همه چیز زیباست زمین، آسمان، کوهها...
با تو تنها زیبایی میبینم دیگر کلام به کار نمی آید

با این همه مهرت را از من مگیر....
Afrodit (2011-08-20), eksir (2011-08-21), farzane (2011-08-20), Hanasakura (2011-08-21), Khaleh Mary (2011-08-20), Narges (2011-08-23), Princess (2011-08-21), torobche (2011-08-21), unik (2011-08-21), vivien (2011-08-21), آلیس (2011-08-20), افسانه (2011-08-21)
قدیمی 2011-08-21, 06:41 PM   #15
Khaleh Mary
کاربر فعال

آواتار Khaleh Mary

موقعیت: germany
تشکر کرده : 20,817
تشکر شده 27,399 بار در 2,037 پست
Khaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

در این ایام که از رحمت و برکت انباشته است؛ در این روزها که فرشته ها راحت میان ما قدم می زنند و در این شب ها که از انوار خدا سپیدی گرفته اند ما را از نسیم دعا فراموش نکنید.
bahareh (2011-08-21), Narges (2011-08-23), unik (2011-08-21), vivien (2011-08-21), آلیس (2011-08-22), افسانه (2011-08-21)
پاسخ

کلیدواژه
فرشته, قدر, قرآن, نماز, کودکان, آن, افسرده, ایمان, ایران, احساس تنهایی, استجابت, بیمار, تسبیح, خدا, دعا, زیبایی, سلامت, شب, عبادت

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 1 (0 عضو و 1 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump