تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > دینی و مذهبی > مناجات با خدا

مناجات با خدا

مناجات و ارتباط با خدا

User Tag List

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2015-07-29, 09:49 AM   #1
الهام 62
کاربر فعال

آواتار الهام 62

موقعیت: Esfahan
تشکر کرده : 9,137
تشکر شده 5,002 بار در 1,041 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
الهام 62 has a reputation beyond reputeالهام 62 has a reputation beyond reputeالهام 62 has a reputation beyond reputeالهام 62 has a reputation beyond reputeالهام 62 has a reputation beyond reputeالهام 62 has a reputation beyond reputeالهام 62 has a reputation beyond reputeالهام 62 has a reputation beyond reputeالهام 62 has a reputation beyond reputeالهام 62 has a reputation beyond reputeالهام 62 has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

پیشفرض دوستای نازنیییییییین.....

با عرض سلام خدمت همه دوستای گلم و عرض ادب و عذرخواهی خدمت مدیران محترم ببخشید تاپیک باز کردم شاید دعوام کنید
ولی چون می خواستم همه سر بزنن اسمشو دوستای نازنین گذاشتم
عرضی داشتم
زن داداشم بارداره 4 ماهشه و دکتر خیلی از وضعیتش ناراحته و میگی امکان نداره زبونم لال نه مادر بمونه نه بچه
ازتون خواهش می کنم التماستون می کنم براش خیلی دعا کنید
بخاطر همین تا روز جمعه یه ختم قرآن برای سلامتی اول خودش بعد بچه اش برداشتم
هر دوست نازنینی که میتونی کمک کنه خبر بده تا روز جمعه باید تمام بشه
من امروز تا ساعت 2 به نت دسترسی دارم بعدش دیگه میخوام برم بیمارستان و گوشی با خودم نمیبرم بخاطر همین تا 2 فقط میتونم بفهمم که چه نازنینایی می تونن کمکم کنن خیلی خیلی از همتون ممنونم
دوستتون دارم
خدا سلامتی را از هیچ کس نگیره
الهی آمین
قدیمی 2015-07-29, 12:50 PM   #2
محدثه جون
کاربر نیمه فعال

آواتار محدثه جون

موقعیت: شهر غربت
تشکر کرده : 9,575
تشکر شده 4,081 بار در 391 پست
محدثه جون has a reputation beyond reputeمحدثه جون has a reputation beyond reputeمحدثه جون has a reputation beyond reputeمحدثه جون has a reputation beyond reputeمحدثه جون has a reputation beyond reputeمحدثه جون has a reputation beyond reputeمحدثه جون has a reputation beyond reputeمحدثه جون has a reputation beyond reputeمحدثه جون has a reputation beyond reputeمحدثه جون has a reputation beyond reputeمحدثه جون has a reputation beyond repute
butterfly پاسخ: دوستای نازنیییییییین.....

الهام عزیز خیلی ناراحت شدم انشاالله که به امید خدا زن داداشتون صحیح و سالم بچه شون رو به دنیا میاره توکلتون به خدا باشه ما هم براشون دعا میکنیم
محدثه جون آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از دوست گرامی [ARG:2 UNDEFINED] عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده است :
baran78 (2015-07-29)
قدیمی 2015-07-29, 08:51 PM   #3
زمردي
کاربر نیمه فعال

آواتار زمردي

تشکر کرده : 2,493
تشکر شده 2,789 بار در 392 پست
زمردي has a reputation beyond reputeزمردي has a reputation beyond reputeزمردي has a reputation beyond reputeزمردي has a reputation beyond reputeزمردي has a reputation beyond reputeزمردي has a reputation beyond reputeزمردي has a reputation beyond reputeزمردي has a reputation beyond reputeزمردي has a reputation beyond reputeزمردي has a reputation beyond reputeزمردي has a reputation beyond repute
پیشفرض پاسخ: دوستای نازنیییییییین.....

عزيزم خيلي ناراحت شدم توكلتون به خدا ان شاءالله فرج خير حاصل ميشه من حاضرم تو ختم شركت كنم هر جور ميگي بلا به دور باشه هر وقت وهر جزيي خواستي اطلاع بده
زمردي آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از دوست گرامی [ARG:2 UNDEFINED] عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده است :
baran78 (2015-07-29)
پاسخ

کلیدواژه
دوستای

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 1 (0 عضو و 1 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump