تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > مسابقه آشپزی در روزمنو > ارتباط با مدیر انجمن های مسابقه آشپزی در روزمنو

User Tag List

عنوان بسته

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2011-01-02, 10:18 PM   #1
Shidak
کاربر فعال

آواتار Shidak

تشکر کرده : 9,390
تشکر شده 19,641 بار در 1,445 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
Shidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

پیشفرض مسابقه برنده های آشپزی در روزمنو

دوستان عزیز به پیشنهاد نرگس جون از این به بعد یه مسابقه آشپزی دیگه هم در سایت داریم که بعد از انتخاب ۴ برنده در طی‌ ۴ دوره مسابقه آشپزی که البته الزاماً ماهی‌ یک بار نیست و ممکنه حتا دو ماهی‌ یه بار باشه برگزار میشه. به این صورت که بعد از ۴ دوره مسابقه آشپزی که هر هفته هست یک مسابقه بین نفرات اول مسابقات هفتگی برگزار میشود. فکر کنم که خیلی‌ هیجان انگیز بشه.
Azijam (2013-09-20), Hanichef (2012-01-21), Khaleh Mary (2011-04-22), kooty (2011-04-24), ladyship (2013-08-18), Pana (2011-08-29), samanta2 (2012-01-21)
قدیمی 2011-01-02, 11:03 PM   #2
Afrodit
کاربر نیمه فعال

آواتار Afrodit

تشکر کرده : 4,520
تشکر شده 4,908 بار در 997 پست
Afrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond reputeAfrodit has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

پیشفرض Re: مسابقه آشپزی ماهانه

چه پیشنهاد جالبی

من و خداوند هر روز صبح فراموش می کنیم
او خطاهای من و من لطف او را ...
Afrodit آفلاین است  
کاربر زیر از دوست گرامی [ARG:2 UNDEFINED] عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده است :
Pana (2011-08-29)
قدیمی 2011-01-03, 12:52 AM   #3
simple
کاربر نیمه فعال

آواتار simple

تشکر کرده : 1,324
تشکر شده 3,418 بار در 246 پست
simple has a reputation beyond reputesimple has a reputation beyond reputesimple has a reputation beyond reputesimple has a reputation beyond reputesimple has a reputation beyond reputesimple has a reputation beyond reputesimple has a reputation beyond reputesimple has a reputation beyond reputesimple has a reputation beyond reputesimple has a reputation beyond reputesimple has a reputation beyond repute

خیلی جالب و هیجان انگیزه رقابت بین نفرات اول....... ..فینال
اما میترسم موضوع برای مسابقه کم بیاریم
simple آفلاین است  
قدیمی 2011-01-03, 02:10 AM   #4
Narges
مدیر سراسری

آواتار Narges

موقعیت: سرزمین مادری
تشکر کرده : 33,922
تشکر شده 36,807 بار در 2,023 پست
Tagged: 1 Thread(s)
Narges has a reputation beyond reputeNarges has a reputation beyond reputeNarges has a reputation beyond reputeNarges has a reputation beyond reputeNarges has a reputation beyond reputeNarges has a reputation beyond reputeNarges has a reputation beyond reputeNarges has a reputation beyond reputeNarges has a reputation beyond reputeNarges has a reputation beyond reputeNarges has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

نقل قول:
ارسالی توسط simple
خیلی جالب و هیجان انگیزه رقابت بین نفرات اول....... ..فینال
اما میترسم موضوع برای مسابقه کم بیاریم
یه پیشنهاد بهتر:
برای بالا بردن کیفیت مسابقه، از نظر انتخاب موضوعات بهتر و تعداد شرکت کننده های بیشتر برای ایجاد رقابت حساستر، مسابقه برنده ها رو هر 8هفته یکبار بین نفرات اول (8نفر) برگزار کنیم، چطوره؟
نظر شما چیه؟

راستی دنبال یه پیشنهاد جالب برای شیوه انتخاب موضوع این مسابقه برنده ها میگردم.
شما چی پیشنهاد میکنید؟
شرط وارد گشتن/شست و شوی دلهاست/شرط آن داشتن/یک دل بی رنگ و ریاست
بر درش برگ گلی می کوبم/روی آن با قلم سبز بهار/می نویسم ای یار
خانه ی ما اینجاست
Narges آفلاین است  
2 کاربر زیر از دوست گرامی Narges عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
mahbobe66 (2012-11-05), mina14 (2014-12-03)
قدیمی 2011-01-03, 02:32 AM   #5
Shidak
کاربر فعال

آواتار Shidak

تشکر کرده : 9,390
تشکر شده 19,641 بار در 1,445 پست
Shidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

پیشفرض Re: مسابقه برنده های آشپزی

به نظر من فقط دفعه اول انتخاب موضوع مشکل هست و از دفعات بعد برنده هر مسابقه می‌تونه موضوع دفعه بعد رو انتخاب کنه. درست مثل مسابقه‌ای که هر هفته داریم. البته اگر دوستان ایده جدید تری هم دارن که بهتر.
Azijam (2013-09-20)
عنوان بسته

کلیدواژه
masume, مسابقه, آشپزی, برنده, خدا, دسر, روزمنو, شهدا, عکس

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 1 (0 عضو و 1 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump