تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > آشپزخانه های روزمنویی > آشپزخانه، قلب تپنده ی خانه ما

User Tag List
baran78, derakhshan20, Maryam, maryam joon19, nazi joon, setareh69, Sorhe

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2014-10-26, 03:52 PM   #11
vivien
کاربر نیمه فعال

آواتار vivien

تشکر کرده : 3,231
تشکر شده 2,126 بار در 338 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
vivien has a reputation beyond reputevivien has a reputation beyond reputevivien has a reputation beyond reputevivien has a reputation beyond reputevivien has a reputation beyond reputevivien has a reputation beyond reputevivien has a reputation beyond reputevivien has a reputation beyond reputevivien has a reputation beyond reputevivien has a reputation beyond reputevivien has a reputation beyond repute
پیشفرض پاسخ: ارتباط بین علاقمندان آشپزی و شیری پزی و کاربران روزمنویی

نقل قول:
ارسالی توسط Mahdiye* مشاهده موضوع
vivienجان من سبزی قرمه رو حسابی خرد میکنم ویه تفت جانانه بهش میدم با روغن تقریبا زیادتا حسابی رنگ بگیره به قول مامان تمام خاصیت سبزی رو از بین میبرم .برای پخت خورشت هم بعداز اینکه گوشت رو با پیاز تفت دادم لوبیاوسبزی رو بهش اضافه میکنم یعنی همه مواد رواز اول باهم میریزم توی زودپز وبعد 30تا35دقیقه خورشتم آمادست.آخر پخت هم بهش آبغوره اضافه میکنم.

سمیرا جان من دمای شیر رو ملایم برمیدارم دارم .بیشتر نزدیک به خنکی باشه.بعد از بسته شدن ماست هم تا یک روز تو یخچال میمونه وبهش دست نمیزنم.
نقل قول:
ارسالی توسط مهرانه مشاهده موضوع
دوستان این تایپک رو ایجاد کردم تا دوستان سوالات و تبریکات و احیانا صحبتهای متفرقه رو اینجا بذارن اگر احیانا سوالی دارن از علاقه مندان به آشپزی و شیرینی پزی که تایپک مخصوص خودشو نداره یا تبریکات و صحبتهای متفرقه اینجا بشه و دوستان از گذاشتن پستهای اضافه در آشپزخانه ها پرهیز کنند .

علاقه مندان آشپزی و شیرینی پزی عزیز لطفا به این تایپیک سر بزنند و به سوالات و احیانا موارد دیگه پاسخگو باشن تا به پاکسازی مدوام آشپزخانه هاتون نیازی نباشه .

دوستان عزیزم اگر میخواین پستی رو در جواب آشپزخانه علاقه مندان به آشپزی بدین برای اینکه دوستان آشپزخانه دار متوجه بشن پست شما در مورد آشپزخانه ایشون هست باید نقل کنید انتقال نقل قول هم به این صورت هست شما باید به آشپزخانه مورد نظر مراجعه کنید زیر پست ارسالی نقل قول رو بزنید تا کادری باز بشه محتویات کادر رو بدون کم و کاست کپی کنید و در اینجا در کادر پاسخ پیست کنید و زیر محتویات کادر کپی شده پست خودتون رو بذارید .

در ضمن برای اینکه این تایپیک زیاد از هم شلوغ نشه و دوستان سردرگم نشن بسته به تعداد پستها بین یک هفته تا دو هفته تمام پستها حذف خواهند شد پس تا دلتون میخواد جایز هستین اسپم بسازید .

مهدیه جون عزیز مممنون از راهنماییتون.

ولی من نفهمیدم که چرا مسئولین سایت خواستار این هستن که جواب دوستان عزیز در این تاپیک باشه .چرا در تاپیک خود همون آشپزخونه دوستان نباشه.این تاپیک که طبق نوشته اولین پست قراره برای جلوگیری از شلوغی طی یک هفته الی دو هفته پاکسازی بشه. پس اگر مثلا دوست دیگه ای مجددا درباره قورمه سبزی جاافتاده و به روغن نشسته و یا درباره طرز تهیه ماست از مهدیه جون سوال داشته باشه باید دوباره سوال کنه و دوباره مهدیه جون پاسخگو باشه.در صورتی که اگه جواب مهدیه جون تو تاپیک آشپزخونه خودشون باقی بمونه دوست پرسشگر بعد از دیدن قورمه سبزی جاافتاده و یا ماست تهیه شده توسط مهدیه جون جواب سوال خودش رو پیدا میکنه و احتیاجی به سوال دوباره نیست.تازه در رد وبدل کردن همین سوال و جوابها حیلی از نکات دیگر هم ذکر میشود که شاید جواب سوالهای دیگری باشه که برای سایر دوستان ممکنه پیش اومده باشه.
vivien آفلاین است   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از دوست گرامی vivien عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
fana (2015-04-12), Mahdiye* (2014-10-26), Nazpari (2014-10-26)
قدیمی 2014-10-27, 10:55 AM   #12
Maryam_chef
کاربر خیلی فعال

آواتار Maryam_chef

تشکر کرده : 21,147
تشکر شده 77,727 بار در 7,606 پست
Tagged: 3 Thread(s)
Maryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

ستاره جان بعضی غذا ها رو یا خیلی دوست دارن یا خیلی بدشون میاد
از جمله .....کلم پلو ......شیرین پلو ......آلبالو پلو........خورش یا چیرایی که با کدو درست میشه هم شاملش میشه که همسر محترمتون هم بدش اومده چون این جور غذاها ذائقه ایه
راستی ستاره جون کدوهاتو تفت هم دادی یا نه ؟؟
کاربر زیر از دوست گرامی [ARG:2 UNDEFINED] عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده است :
setareh69 (2014-10-27)
قدیمی 2014-10-27, 11:05 AM   #13
setareh69
کاربر فعال

آواتار setareh69

موقعیت: tehran
تشکر کرده : 8,843
تشکر شده 17,145 بار در 1,605 پست
Tagged: 1 Thread(s)
setareh69 has a reputation beyond reputesetareh69 has a reputation beyond reputesetareh69 has a reputation beyond reputesetareh69 has a reputation beyond reputesetareh69 has a reputation beyond reputesetareh69 has a reputation beyond reputesetareh69 has a reputation beyond reputesetareh69 has a reputation beyond reputesetareh69 has a reputation beyond reputesetareh69 has a reputation beyond reputesetareh69 has a reputation beyond repute

نقل قول:
ارسالی توسط Maryam_chef مشاهده موضوع
ستاره جان بعضی غذا ها رو یا خیلی دوست دارن یا خیلی بدشون میاد
از جمله .....کلم پلو ......شیرین پلو ......آلبالو پلو........خورش یا چیرایی که با کدو درست میشه هم شاملش میشه که همسر محترمتون هم بدش اومده چون این جور غذاها ذائقه ایه
راستی ستاره جون کدوهاتو تفت هم دادی یا نه ؟؟

بله مریم جون یه کم تفت داده بودم
setareh69 آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از دوست گرامی [ARG:2 UNDEFINED] عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده است :
Maryam_chef (2014-10-27)
قدیمی 2014-10-27, 04:56 PM   #14
Mahdiye*
کاربر فعال

آواتار Mahdiye*

موقعیت: مشهد
تشکر کرده : 15,792
تشکر شده 16,492 بار در 985 پست
Mahdiye* has a reputation beyond reputeMahdiye* has a reputation beyond reputeMahdiye* has a reputation beyond reputeMahdiye* has a reputation beyond reputeMahdiye* has a reputation beyond reputeMahdiye* has a reputation beyond reputeMahdiye* has a reputation beyond reputeMahdiye* has a reputation beyond reputeMahdiye* has a reputation beyond reputeMahdiye* has a reputation beyond reputeMahdiye* has a reputation beyond repute

نقل قول:
ارسالی توسط بانوی کوچک مشاهده موضوع
سلام مهدیه جونم من تازه با روزمنو اشنا شدم و امروز مهمون اشپزخونه شمابودم خیلی خیلی خیلی کدبانوی باسلیقه ای هستی و از اشناییت بسیار خوشحال شدم
حالا یه عالمه سوال برام پیش اومده ک باید ازت بپرسم
1.لیمو چای و ترشی آب گوجه رو چجوری درست کردی
برای لیمو ی چای:لیموها رو میشورم وحلقه ای برش میزنم وتوی شیشه میریزم ولا به لا شون هم شکر فراوون میریزم.میزارم توی کابینت کم کم لیموها آب میندازن وشکر آب میشه.بعد از این میره تو یخچال....
ترشی آب گوجه هم که گل کلم+کمی هویج+کمی ساقه نازک کرفس رو ریز میکنم.فلفل سبز تندهم +سیر>ریز ریز میکنم.همه مواد میره توی شیشه .آب گوجه +آب جوش به نسبت3به 1+نمک+آبغوره +کمی سرکه مخلوط میکنم میریزم روی مواد.میره تو کابینت تا 20یا25روز

؟2.برای زرشک پلو با مرغ در فر مرغ رو قبلش آبپزکردی؟
نه عزیزم مرغ رو خام توی فر میزارم ..

3.پنیر ماه رمضونت چجوری اینقدلطیفه که با ماسوره زدیش؟
مخلوط پنیر خامه ای+پنیر ساده صبحانه به میزان مساوی باهم مخلوط میشه راحت از قیف در میاد..

ببخشید اگه سوالام زیادشد خیلی وقت نیس ک ازدواج کردم و اصلا تجربه ندارمخوشحال میشم از تجربیاتتون استفاده کنم.
خواهش میکنم عزیزم منم خیلی چیزا از دوستان یاد گرفتم.خوشحال میشم بتونم کمکت کنم
baran78 (2014-10-27), mary3 (2014-10-27), Nika61 (2014-10-27), vivien (2014-10-28), بانوی کوچک (2014-10-28)
قدیمی 2014-10-28, 02:03 PM   #15
vivien
کاربر نیمه فعال

آواتار vivien

تشکر کرده : 3,231
تشکر شده 2,126 بار در 338 پست
vivien has a reputation beyond reputevivien has a reputation beyond reputevivien has a reputation beyond reputevivien has a reputation beyond reputevivien has a reputation beyond reputevivien has a reputation beyond reputevivien has a reputation beyond reputevivien has a reputation beyond reputevivien has a reputation beyond reputevivien has a reputation beyond reputevivien has a reputation beyond repute

نقل قول:
ارسالی توسط مهرانه مشاهده موضوع
دوستان این تایپک رو ایجاد کردم تا دوستان سوالات و تبریکات و احیانا صحبتهای متفرقه رو اینجا بذارن اگر احیانا سوالی دارن از علاقه مندان به آشپزی و شیرینی پزی که تایپک مخصوص خودشو نداره یا تبریکات و صحبتهای متفرقه اینجا بشه و دوستان از گذاشتن پستهای اضافه در آشپزخانه ها پرهیز کنند .

علاقه مندان آشپزی و شیرینی پزی عزیز لطفا به این تایپیک سر بزنند و به سوالات و احیانا موارد دیگه پاسخگو باشن تا به پاکسازی مدوام آشپزخانه هاتون نیازی نباشه .

دوستان عزیزم اگر میخواین پستی رو در جواب آشپزخانه علاقه مندان به آشپزی بدین برای اینکه دوستان آشپزخانه دار متوجه بشن پست شما در مورد آشپزخانه ایشون هست باید نقل کنید انتقال نقل قول هم به این صورت هست شما باید به آشپزخانه مورد نظر مراجعه کنید زیر پست ارسالی نقل قول رو بزنید تا کادری باز بشه محتویات کادر رو بدون کم و کاست کپی کنید و در اینجا در کادر پاسخ پیست کنید و زیر محتویات کادر کپی شده پست خودتون رو بذارید .

در ضمن برای اینکه این تایپیک زیاد از هم شلوغ نشه و دوستان سردرگم نشن بسته به تعداد پستها بین یک هفته تا دو هفته تمام پستها حذف خواهند شد پس تا دلتون میخواد جایز هستین اسپم بسازید .
نقل قول:
ارسالی توسط Mahdiye* مشاهده موضوع
vivienجان من سبزی قرمه رو حسابی خرد میکنم ویه تفت جانانه بهش میدم با روغن تقریبا زیادتا حسابی رنگ بگیره به قول مامان تمام خاصیت سبزی رو از بین میبرم .برای پخت خورشت هم بعداز اینکه گوشت رو با پیاز تفت دادم لوبیاوسبزی رو بهش اضافه میکنم یعنی همه مواد رواز اول باهم میریزم توی زودپز وبعد 30تا35دقیقه خورشتم آمادست.آخر پخت هم بهش آبغوره اضافه میکنم.

سمیرا جان من دمای شیر رو ملایم برمیدارم دارم .بیشتر نزدیک به خنکی باشه.بعد از بسته شدن ماست هم تا یک روز تو یخچال میمونه وبهش دست نمیزنم.
نقل قول:
ارسالی توسط vivien مشاهده موضوع
مهدیه جون عزیز مممنون از راهنماییتون.

ولی من نفهمیدم که چرا مسئولین سایت خواستار این هستن که جواب دوستان عزیز در این تاپیک باشه .چرا در تاپیک خود همون آشپزخونه دوستان نباشه.این تاپیک که طبق نوشته اولین پست قراره برای جلوگیری از شلوغی طی یک هفته الی دو هفته پاکسازی بشه. پس اگر مثلا دوست دیگه ای مجددا درباره قورمه سبزی جاافتاده و به روغن نشسته و یا درباره طرز تهیه ماست از مهدیه جون سوال داشته باشه باید دوباره سوال کنه و دوباره مهدیه جون پاسخگو باشه.در صورتی که اگه جواب مهدیه جون تو تاپیک آشپزخونه خودشون باقی بمونه دوست پرسشگر بعد از دیدن قورمه سبزی جاافتاده و یا ماست تهیه شده توسط مهدیه جون جواب سوال خودش رو پیدا میکنه و احتیاجی به سوال دوباره نیست.تازه در رد وبدل کردن همین سوال و جوابها حیلی از نکات دیگر هم ذکر میشود که شاید جواب سوالهای دیگری باشه که برای سایر دوستان ممکنه پیش اومده باشه.
لطفا میشه دوستان عزیز محبت کرده سوال من رو هم پاسخ داده.
مثلا همین پست قبل که مهدیه جون زحمت کشیده و درباره طرز تهیه مرغ توی فر و چای لیمو و ترشی آب گوجه و پنیری که با ماسوره قالب زدن توضیح دادن با اینکه سوال من نبوده ولی من هم چندین نکته از این سوال و جواب یاد گرفتم .پس چرا قرار بر این هست که چنین پستهای آموزشی حذف بشن؟ممنون از راهنماییتون
vivien آفلاین است   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از دوست گرامی vivien عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
Mahdiye* (2014-10-28), مهرانه (2014-10-28)
پاسخ

کلیدواژه
>>>, <<<, 000, nedabahari, كارگاه, مندان, مطبخ, نوشيدنی, کیک, کاربران, گندم, پاسخ, پخت, پزی, آموزش, آشپزی, آشپزخانه, ارتباط, بهاری, بین, بانو, تولد, تابستانی, خودمون, دست, روزمنویی, سوپ, شیری, شیرینی, علاقمندان, علاقه

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 1 (0 عضو و 1 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump