تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > آشپزی به سبک روزمنویی ها > آشپزی به سبک خانم های کارمند

آشپزی به سبک خانم های کارمند

( فوت و فن آشپزی برای تهیه غذاهای خانگی سریع )

User Tag List

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2015-02-04, 08:43 AM   #126
baran78
مدیر انجمن

آواتار baran78

تشکر کرده : 76,411
تشکر شده 172,866 بار در 15,224 پست
Mentioned: 2 Post(s)
Tagged: 8 Thread(s)
baran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

حالت من
خونسرد

پیشفرض پاسخ: سبك آشپزي من

نقل قول:
ارسالی توسط maryam10512 مشاهده موضوع
سلام من یه chef نیستم ولی cook خوبی هستم....

آشپزیم بد نیست ولی چون کارمندم زیاد برای پختن شیرینی و کیک وقت ندارم....

اینجا فقط مخصوص شماهاست یا من هم میتونم اینجا باشم؟؟؟
دوست عزيزم اينجا براي همه ماست... بسيار خوش آمدي... خوشحال ميشيم از تجربياتت استفاده كنيم عزيزم
136122 (2015-04-06), 13899 (2015-02-24), Beauty (2015-08-30), surme (2015-02-04)
قدیمی 2015-02-04, 08:50 AM   #127
maryam10512
کاربر جدید

تشکر کرده : 0
تشکر شده 11 بار در 2 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
maryam10512 در آغاز راه است

yasnajoon از زندگیت لذت ببر.... زندگی متاهلی اصلا اون چیزی که فکر میکنی نیست....خیلی چیزهاش شانسیه...

یه دوستی دارم که شوهرش ساعت 4-5 میاد خونه و خودش 7 تازه میرسه خونه و به شام فکر میکنه.....

ما دخترها همش به ازدواج فکر میکنیم بدون اینکه از مجردیمون لذت ببریم (به خاطر فرهنگ اشتباه در جامعه).... این روزهاتو از دست نده...
در انتخاب شوهر هم خیلی خیلی دقت کن.... تا شبها با عشق براش غذا درست کنی نه اجبار
maryam10512 آفلاین است   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از دوست گرامی maryam10512 عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
136122 (2015-04-06), 13899 (2015-08-31), ღ.ترنم.ღ (2015-04-12), baran78 (2015-08-30), Beauty (2015-08-30), hami-tarane (2015-02-04), surme (2015-02-04)
قدیمی 2015-08-30, 07:46 AM   #128
Beauty
کاربر فعال

آواتار Beauty

موقعیت: Heaven
تشکر کرده : 53,090
تشکر شده 6,818 بار در 1,001 پست
Tagged: 1 Thread(s)
Beauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond repute

سلام به خانومای گل کارمند
من همسرم صبح و عصر میره سر کار. منم عصرا توی خونه چون تنها میشم و حوصله ام سر میره و میخوام برم خونه مامانم وقتی که ظهر میام خونه و ناهار رو میخوریم یه استراحت کوتاه در حد یه فیلم دیدنی چیزی دارم و بعدش پا میشم سریع ناهار فردامو درست میکنم و بعد میرم خونه مامانم
حالا این هفته یه فکری به سرم زد و اجراش کردم اگه خوب از آب در بیاد از این به بعد هم اجراش میکنم
جمعه اومدم چهار مدل غذا درست کردم و گذاشتم یخچال
سریع یه ماکارونی درست کردم و دم نذاشتم. در همین حین گوشتامو خورد کردم و یه سریش رو ماریناد کردم برا کباب حسینی.
از یکی دو روز قبل مرغ اضافه اومده بود و ریش ریش کردم و آماده گذاشتم تو یخچال برا ته چین مرغ.
دو برابر همیشه برنج آبکش کردم و دم نذاشتم.
یه سری از گوشتای خرد شده رو هم با لپه ریختم توی یه دیگ سنگی کوچولو که عصای دستمه و آب و پیازم اضافه کردم و شعله پخش کن گذاشتم و رفتم عروسی که دعوت بودم
تا برگشتم گوشتم کاملا پخته شده بود .. بهش لیمو و نمک و رب زدم و باز رفتم بیرون به دعوت خواهر شوهر
بعد که برگشتم اینم حاضر بود .. ریختم توی قابلمه کوچیک و گذاشتم یخچال.
فرداش که شنبه باشه همسرم چون زودتر از من میرسه خونه رفت یکی از برنجا رو دم گذاشت و خورشت قیمه رو هم روشن کرده بود. چیپس خلالی داشتیم ولی همسری سیب زمینی هم خلال کرده بود و گذاشته بود تو ماکروفر (الان سیمین میاد میگه باز از وحید بیگاری کشیدی )
عصر گوشتای ماریناد شده رو به سیخ کشیدم و کبابا رو گذاشتم تو تابه. تا یه دوش گرفتم حاضر بود. برنج دم نگذاشته هم که از دیروز داشتم. ظهر برنج رو دم میذاریم و کبابا رو هم یه کم توی ماکروفر گرمش میکنیم.شب هم عمه ام اینا اومده بودن برا خونه نوییم
فردا هم که دوشنبه است ماکارونی رو همسرم فقط باید دم بذاره تا من برسم .. عصر امروز یه سالاد درست میکنم فقط.
برا پس فردا که سریع یه ته چین میذارم و چهارشنبه رو هم خدا بزرگه
پنجشنبه جمعه ها که دیگه خدا خیلی خیلی بزرگه چون خونه مامانم و مادرشوهرم ناهار دعوتیم همیشه. ( که البته میخوایم خونه مادرشوهر رو از جمعه شیفت بدیم به چهارشنبه )
نکته: خیلی از مواقع که میخوام خورشت درست کنم خورشتم رو توی دیگ سنگی میذارم بپزه و شعله پخش کن میذارم و شعله رو هم خیلی کم میکنم.
حالا یا صبح خورشتمو میذارم که تا ظهر حاضره یا عصرا میذارم و میرم تا شب حاضر میشه.
خلاصه که این دیگ سنگی از زودپز و ماکروفر و .. سالمتره و غذاش هم خوشمزه تر میشه.
پی نوشت: اگه سیمین گوشاشو بگیره میخوام یه چیزی بگم کاش پسرا هم مث ما دخترا آشپزی یاد میگرفتن و تو زندگی های مشترکی که سر و همسر با هم کارمند هستن یه روز خانوم آشپزی میکرد و یه روز آقا
خلاصه که موفق باشید و ترگل ورگل
136122 (2016-01-02), 13899 (2015-08-31), baran78 (2015-08-30), samagh (2015-08-30), محدثه جون (2015-08-30)
قدیمی 2017-02-15, 12:46 PM   #129
atoosa
کاربر جدید

تشکر کرده : 377
تشکر شده 307 بار در 72 پست
Tagged: 0 Thread(s)
atoosa وجودش جواهر استatoosa وجودش جواهر استatoosa وجودش جواهر استatoosa وجودش جواهر است

سلام.منم تازگی دیگ سنگی خریدم.خیلی عالی است.خورشت با شعله پخش کن میگذارم،ظهر که میام خورشتم آماده است.برنج هم با پلوپز...هواپز و فر و....گاهی استفاده میکنم.امروز هم لازانیا را آماده کردم،داخل ظرف پیرکس چیدم رویش نایلکس کشیدم،داخل یخچال،الان که خونه برم داخل هواپز می گذارم ربع ساعت آماده است
baran78 (2017-02-16)
پاسخ

کلیدواژه
لوبیاپلو, لیمو عمانی, میریام, ماه رمضان, ماکارونی, ماست, محلی, چای ساز, کوفته, کوکو, کوکو سیب زمینی, کیک, گوجه فرنگی, گیاهی, گردو, آشپزي, املت, ایران, بازی, برنج, تره, ترشی, تغذیه, حلقه, حبوبات, خدا, روزه, روزانه, سه ساله, سوپ, سوسیس, ساندویچ, سبك, عطر, غذای سریع

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 1 (0 عضو و 1 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump