تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > انواع کیک و تزئینات در روزمنو > اصطلاحات و پرسش و پاسخ تهیه انواع کیک

اصطلاحات و پرسش و پاسخ تهیه انواع کیک

( معرفی اصطلاحات، نکات و تجربيات پخت انواع کیک )

User Tag List

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2011-07-11, 08:22 AM   #106
Sardooneh
کاربر فعال

موقعیت: تهران
تشکر کرده : 5,352
تشکر شده 10,565 بار در 784 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 1 Thread(s)
Sardooneh has a reputation beyond reputeSardooneh has a reputation beyond reputeSardooneh has a reputation beyond reputeSardooneh has a reputation beyond reputeSardooneh has a reputation beyond reputeSardooneh has a reputation beyond reputeSardooneh has a reputation beyond reputeSardooneh has a reputation beyond reputeSardooneh has a reputation beyond reputeSardooneh has a reputation beyond reputeSardooneh has a reputation beyond repute
پیشفرض پاسخ: ســــوالات کاربران در مورد شـیریـنــــــی پـزی

شادي جون ، ماهاني و اساتيد محترم شيريني پزي يه لطفي بكنيد سوال سپيده جون رو براش جواب بدين..بچه مي خواد شيرني درست كنه...
Sardooneh آفلاین است   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از دوست گرامی Sardooneh عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
Azijam (2012-06-04), sepideh_62 (2011-07-11), veronika (2014-05-03)
قدیمی 2011-07-11, 09:48 AM   #107
Rose
کاربر نیمه فعال

آواتار Rose

تشکر کرده : 2,600
تشکر شده 4,658 بار در 535 پست
Tagged: 0 Thread(s)
Rose has a reputation beyond reputeRose has a reputation beyond reputeRose has a reputation beyond reputeRose has a reputation beyond reputeRose has a reputation beyond reputeRose has a reputation beyond reputeRose has a reputation beyond reputeRose has a reputation beyond reputeRose has a reputation beyond reputeRose has a reputation beyond reputeRose has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

دوستان من دنبال دستور یه کرم خوشمزه یا حالا هر چیزی که بشه در سوپر مارکت هم پیدا کرد هستم واسه روی پنکیک من مربا عسل و چیزیهای خیلی شیرین نمی دوستم با شکلات هم میمونه ی خوبی ندارم و کم میخورم حالا روی پنکیک چه کرم خوشمزه ای سراغ دارین؟
Azijam (2012-06-04), veronika (2014-05-03)
قدیمی 2011-07-11, 09:49 AM   #108
Mahani
کاربر فعال

آواتار Mahani

تشکر کرده : 3,015
تشکر شده 9,866 بار در 763 پست
Mahani has a reputation beyond reputeMahani has a reputation beyond reputeMahani has a reputation beyond reputeMahani has a reputation beyond reputeMahani has a reputation beyond reputeMahani has a reputation beyond reputeMahani has a reputation beyond reputeMahani has a reputation beyond reputeMahani has a reputation beyond reputeMahani has a reputation beyond reputeMahani has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

سپیده جان از قینش یا گاناش برای فراستینگ کیک نمیتونی استفاده کنی. گل و بوته هم همین طور. گاناش مایع و روان هست. سفت هم که میشه سفت شکلاتی میشه. برای فراستینگ کیک میتونی از موس شکلات یا کرم کره ای شکلات یا خامه فرم گرفته شکلاتی استفاده کنی. برای ماسوره و گل و بوته کرم کره ای بهترین گزینه هست. دوامش زیاده, و کنترل سفتی و شلیش با افزودن پودر قند یا کمی آب حل میشه. دستور همه این ها هم تو سایت هست.
5 کاربر زیر از دوست گرامی Mahani عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
Azijam (2012-06-04), Narges (2011-08-21), Sardooneh (2011-07-11), sepideh_62 (2011-07-11), veronika (2014-05-03)
قدیمی 2011-07-11, 09:53 AM   #109
Mahani
کاربر فعال

آواتار Mahani

تشکر کرده : 3,015
تشکر شده 9,866 بار در 763 پست
Mahani has a reputation beyond reputeMahani has a reputation beyond reputeMahani has a reputation beyond reputeMahani has a reputation beyond reputeMahani has a reputation beyond reputeMahani has a reputation beyond reputeMahani has a reputation beyond reputeMahani has a reputation beyond reputeMahani has a reputation beyond reputeMahani has a reputation beyond reputeMahani has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

نقل قول:
ارسالی توسط rose مشاهده موضوع
دوستان من دنبال دستور یه کرم خوشمزه یا حالا هر چیزی که بشه در سوپر مارکت هم پیدا کرد هستم واسه روی پنکیک من مربا عسل و چیزیهای خیلی شیرین نمی دوستم با شکلات هم میمونه ی خوبی ندارم و کم میخورم حالا روی پنکیک چه کرم خوشمزه ای سراغ دارین؟
کاسترد وانیلی یا موزی!
3 کاربر زیر از دوست گرامی Mahani عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
Azijam (2012-06-04), Rose (2011-07-11), veronika (2014-05-03)
قدیمی 2011-07-11, 10:44 AM   #110
sepideh_62
کاربر نیمه فعال

آواتار sepideh_62

تشکر کرده : 3,219
تشکر شده 848 بار در 217 پست
sepideh_62 has a reputation beyond reputesepideh_62 has a reputation beyond reputesepideh_62 has a reputation beyond reputesepideh_62 has a reputation beyond reputesepideh_62 has a reputation beyond reputesepideh_62 has a reputation beyond reputesepideh_62 has a reputation beyond reputesepideh_62 has a reputation beyond reputesepideh_62 has a reputation beyond reputesepideh_62 has a reputation beyond reputesepideh_62 has a reputation beyond repute

نقل قول:
ارسالی توسط Mahani مشاهده موضوع
سپیده جان از قینش یا گاناش برای فراستینگ کیک نمیتونی استفاده کنی. گل و بوته هم همین طور. گاناش مایع و روان هست. سفت هم که میشه سفت شکلاتی میشه. برای فراستینگ کیک میتونی از موس شکلات یا کرم کره ای شکلات یا خامه فرم گرفته شکلاتی استفاده کنی. برای ماسوره و گل و بوته کرم کره ای بهترین گزینه هست. دوامش زیاده, و کنترل سفتی و شلیش با افزودن پودر قند یا کمی آب حل میشه. دستور همه این ها هم تو سایت هست.
مرسی از کمکت
ببین من دقیقا روی کیکم (که اصلا تو خود دستورش هست )نوشته
chocolate frosting: 240 g dark cooking chocolate -1 cup thickened cream
ک اینارو با هم قاطی میکنیم و بعد میریزیم روی کیک دفعه پیش هم که درست کردم خوب شد حالا عکسش رو میزارم اما دفعه پیش تزیین نداشت ولی الان میخوام برا کسی درست کنم و میخوام 1 تزیینی چیزی داشته باشه
البته هنوز هیچ تزیین خاصی مد نظرم نیست اما چون میخوام برم وسایلش رو بخرم گفتم اول سوال کنم بعد برم بخرم
پس یعنی با همین فراسترینگ که نوشتم همون کرم کره و اینا خوبه ؟؟
بعدشم پس این ایسینگ به چه دردی میخوره ؟؟؟؟

ممنون که اساتید سوالای منو جواب میدین خیلی احساس شخصیت کردم و انگیزه کیک پزیم دوچندان شد
Azijam (2012-06-04), Sardooneh (2011-07-11), veronika (2014-05-03)
پاسخ

کلیدواژه
miriam, فانتزی, فرم, فروشگاه لوازم قنادی, قهوه, قیقاناغ, لباس, مواد, میشه؟, ماست, مدیریت, مزه, مصور, معماری, معروف, مغزدار, چین, نکردن, چگونگی, نان, وسط, کوکو, کیک, کیک تولد, کیک تر, کیک خامه ای, کیک شیفون, کتاب, کجا, گلها, گیاهی, گرفته, پـزی, پف, پودینگ, پودر, پودر تارتار, پیراشکی, پاسخ, پاسخها, پخت, پرسشها, پزی, آموزش, افسرده, انواع, انجمن, اندازه, اولیه, ایران, ارتباط, استفاده, بازی, تم, توضیحات،, تارتاردر, تبریز, ترنم, تره, تست, تغییر, جواب, حلقه, حلوا, خوب, خیتابنان, خامه, خدا, دادن, دستورات, دسر, روزمنو, سوپ, سوال, شير, شیرینی, شکلات, عکس, عطر

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 32 (0 عضو و 32 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump