تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > ورزش و تناسب اندام > تناسب اندام با دکتر کرمانی

تناسب اندام با دکتر کرمانی

معجزه ای برای چاق ها و لاغر ها

User Tag List

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2014-07-07, 09:08 AM   #76
زمردي
کاربر نیمه فعال

آواتار زمردي

تشکر کرده : 2,493
تشکر شده 2,789 بار در 392 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
زمردي has a reputation beyond reputeزمردي has a reputation beyond reputeزمردي has a reputation beyond reputeزمردي has a reputation beyond reputeزمردي has a reputation beyond reputeزمردي has a reputation beyond reputeزمردي has a reputation beyond reputeزمردي has a reputation beyond reputeزمردي has a reputation beyond reputeزمردي has a reputation beyond reputeزمردي has a reputation beyond repute
پیشفرض پاسخ: >>> سوال و جواب از دکتر کرمانی <<<

نقل قول:
ارسالی توسط به اندام مشاهده موضوع
با سلام خدمت شما کاربران عزیز روز منو

بنده و همکارانم در گروه به اندام آماده ی پاسخ به سوالات شما در مورد تغذیه و رژیم غذایی در این تاپیک هستیم.

هر روز سوالات شما از این تاپیک جمع آوری میشود و توسط کارشناسان تغذیه ما پاسخ داده میشود.
با سلام زمردي هستم پسري دارم كه خيلي چاق شده 120 كيلو 15 سالشه خيلي درس خونه مدرسه تيز هوشان درس مي خونه قدش 170 اگه يه كم گرسنه بمونه اعصابض خرد ميشه چكاركنيم اين تابستون وزن كم كنه مدرسه اش شوع به كار كرده به درسشم لطمه نخوره اكثرا نفر اول تو استان اذربايجان شرقي ازمونهاي مختلف تيز هوشان رتبه هاي بالا مياره يه كمي هم حساسيت فصلي داره ممنونم
زمردي آفلاین است   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از دوست گرامی زمردي عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
baran78 (2014-07-31), Beauty (2014-07-07), derakhshan20 (2014-07-31)
قدیمی 2014-07-30, 06:29 PM   #77
Homa2
کاربر فعال

آواتار Homa2

تشکر کرده : 13,455
تشکر شده 20,463 بار در 1,271 پست
Tagged: 3 Thread(s)
Homa2 has a reputation beyond reputeHoma2 has a reputation beyond reputeHoma2 has a reputation beyond reputeHoma2 has a reputation beyond reputeHoma2 has a reputation beyond reputeHoma2 has a reputation beyond reputeHoma2 has a reputation beyond reputeHoma2 has a reputation beyond reputeHoma2 has a reputation beyond reputeHoma2 has a reputation beyond reputeHoma2 has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

نقل قول:
ارسالی توسط afsane70 مشاهده موضوع
سلام من میخام چاق بشم لطفا راهنماییم کنید.مرسی
پاسخ دکتر زرین آذر در مورد اضافه کردن وزن:
اضافه کردن وزن در افرادی که از کودکی لاغر بوده اند به آسانی صورت نمی گیرد . مصرف اضافه بر نیاز روزمره غذا برای بدن تنها به خاطر اضافه نمودن وزن کار سالمی نیست ، هرچند به نظر میاد که درذهن انسان خوردن بیشتر با وزن گرفتن بیشتر مترادف شناخته میشود . ولی درحقیقت و در اکثر موارد اینطور نیست . مهم میزان جذب است نه میزان مصرف.
برای کسانی که به هر قیمت می خواهند اضافه وزن بدست آورند داروهای هورمونی وجود دارد که میزان اشتها را بالا برده به افزودن چربی و در نتیجه اضافه وزن کمک می کند .

روش سالمتر اضافه وزن ورزشهای بدنسازی و کار روی ماهیچه هاست که باعث رشد ماهیچه ها ودر نتیجه افزایش ابعاد آنها می گردد .

درعین حال مهمه که مطمئن باشید که سالم هستید و بیماریهایی از قبیل پرکاری تیروئید یا اختلال در جذب مواد بدلیل ناراحتی های دستگاه گوارش باعث کمبود وزن شما نگردیده است .

اگر تصمیم دارید به هر قیمتی که شده حتی به قیمت اضافه کردن چربیها در داخل و خارج بدن وزن خود را بالا ببرید میتوانید از غذاهای پرکالری (کالری خالی و فاقد ارزش غذایی) مثل چیپس ، نوشابه ها، انواع شکلات ها و شیرینی ها و خلاصه غذاهای آشغال استفاده کنید . بعد از مدتی میزان چربی بدنتان اضافه شده و ظاهرتان چاقتر به نظر میاد . البته در ازای اون سلامتی خود را از دست خواهید داد و همچنین مصرف نشاسته های پخته همراه روغن هم برای اضافه کردن چربیهای بدن به کار میرود .

من البته این روشها را بدلیل غیر سالم بودن آنها توصیه نمی کنم . متاسفانه هرچه که فکر می کنم باز هم مجبور به تکرار این حرف هستم که اگر سالم هستید و از رژیم غذایی درست برخوردارید تلاش جهت اضافه وزن تنها تزئینی بوده و درحقیقت به ضرر سلامت شما خواهد انجامید .
اما اگر احساس ضعف ، خستگی و بیماری دارید و سیستم ایمنی بدن شما بدرستی فونکسیون نمی کند باید ریشه وعلت کمبود وزن خود را پیدا نموده با رژیم غذایی درست (رژیم گیاهی با مصرف فراوان مواد گیاهی خام) برای بدن شرایط مناسب سم زدایی و بازگشت به تعادل را فراهم آورید .
قصد این نتیجه گیری را دارم که اگر بدن شما با وزن موجود سازگار میباشد هر عملی برای اضافه کردن وزن بجز انجام ورزشهای بدنسازی که روش سالمی است به تخریب سلامتی شما خواهد انجامید .

اگر اضافه نمودن وزن بیش از سلامتی برایتان ارزش دارد از روشهایی که ذکر کردم میتوانید استفاده کنید.
Homa2 آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از دوست گرامی [ARG:2 UNDEFINED] عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده است :
baran78 (2014-07-30)
قدیمی 2014-07-30, 06:37 PM   #78
Homa2
کاربر فعال

آواتار Homa2

تشکر کرده : 13,455
تشکر شده 20,463 بار در 1,271 پست
Tagged: 3 Thread(s)
Homa2 has a reputation beyond reputeHoma2 has a reputation beyond reputeHoma2 has a reputation beyond reputeHoma2 has a reputation beyond reputeHoma2 has a reputation beyond reputeHoma2 has a reputation beyond reputeHoma2 has a reputation beyond reputeHoma2 has a reputation beyond reputeHoma2 has a reputation beyond reputeHoma2 has a reputation beyond reputeHoma2 has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

نقل قول:
ارسالی توسط solmaz55 مشاهده موضوع
سلام دکتر کرمانی عزیزخسته نباشید.
نمیدونم که این سوالم هیچ ربطی به بخش شما داره یا نه ولی من واقعا نیاز دارم که کمکم کنید. من ایران نیستم و دکتر های این جا هم فقط در صورت هر نوع مراجعه امپول میزنن که موقته. آقای دکتر مادر من فشار خون عصبی داره. من 37 سالمه و چند روزه که بخاطر مشکلی خیلی فکر و خیال دارم فشار خونم رفته بالا 15 روی 10 و تپش یا لرزش قلبم اذیتم میکنه ایران یک بار این جوری شدم دکترم گفت عصبیه و بمن لوزارتان 25 داد برای 2 ماه بعد هم گفت دیگه نیازی نداری ولی این چند شب از بس اذیت شدم لوزارتان رو خوردم25 و یک قرص زاناکس که آرامبخش هستش و ضد استرس و کلی لیمو و گریپ فروت ولی بازم فشارم 14 روی 9.5 یا 10 هست خیلی عصبی هستم میخواستم اگر ممکنه من رو راهنمایی کنید چی کار کنم؟ برای این که نمیخوام هر روز برم وی یک امپول بزنم و بخوابم درمونگاه خواهشا اگر ممکنه من رو راهنمایی کنید ازتون خیلی ممنونم.
پاسخ دکتر زرین آذر در مورد فشار خون بالا:

باید به عواملی که باعث پیدایش این بیماری در شما گردیده اند توجه کرده آنها را برطرف نمائید .

اولین و مهمترین عامل در ایجاد بیمار فشار خون نوع رژیم غذایی است .

مسلما به یک دوره کامل خام گیاهخواری برای سم زدایی و پاکسازی بدن و متعادل نمودن کار بدن نیاز دارید .

دراین دوره سه ماهه غذای اصلی شما باید از سبزیها و میوه های خام تشکیل شده باشد.

مصرف نمک، مواد چرب و سنگین را مطلقا کنار بگذارید .حتی از مصرف مغزها و دانه ها تا حدامکان پرهیز کنید .

پس از این دوره سم زدایی، اگر تمایل به ادامه خام گیاهخواری مطلق ندارید به گیاهخواری خود ادامه داده ، 80 درصد مواد خام و 20 درصد از سبزیهای بخار دیده یا حبوبات استفاده نمائید .

پیاده روی هر روزه و یا انجام ورزش دلخواه بطور مستمر و پیگیر برای درمان شما ضروری است .

از استرس پرهیز کنید .

خواب کافی داشته باشید . برفعالیت بدنی بیفزائید .

گیاهخواری و ترجیحا خام گیاهخواری کنید .

هفته ای حداقل 4-5 روز صورت و بدن خود را در معرض نور آفتاب قرار دهید . در طول روز ساعتی را به مراقبه و تفکر و آرامش درونی خود بپردازید .

پس از چند ماهی از نتیجه این روش زندگی نوین وسالم و بازگشت سلامتی خود بهره مند خواهید گردید .
Homa2 آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از دوست گرامی [ARG:2 UNDEFINED] عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده است :
baran78 (2014-07-30)
قدیمی 2014-07-31, 12:26 PM   #79
زمردي
کاربر نیمه فعال

آواتار زمردي

تشکر کرده : 2,493
تشکر شده 2,789 بار در 392 پست
Tagged: 0 Thread(s)
زمردي has a reputation beyond reputeزمردي has a reputation beyond reputeزمردي has a reputation beyond reputeزمردي has a reputation beyond reputeزمردي has a reputation beyond reputeزمردي has a reputation beyond reputeزمردي has a reputation beyond reputeزمردي has a reputation beyond reputeزمردي has a reputation beyond reputeزمردي has a reputation beyond reputeزمردي has a reputation beyond repute
Question پاسخ: >>> سوال و جواب از دکتر کرمانی <<<

نقل قول:
ارسالی توسط زمردي مشاهده موضوع
با سلام زمردي هستم پسري دارم كه خيلي چاق شده 120 كيلو 15 سالشه خيلي درس خونه مدرسه تيز هوشان درس مي خونه قدش 170 اگه يه كم گرسنه بمونه اعصابض خرد ميشه چكاركنيم اين تابستون وزن كم كنه مدرسه اش شوع به كار كرده به درسشم لطمه نخوره اكثرا نفر اول تو استان اذربايجان شرقي ازمونهاي مختلف تيز هوشان رتبه هاي بالا مياره يه كمي هم حساسيت فصلي داره ممنونم
مدير محترم سايت سوال من از اقاي دكتر اشكالي داشت كه بعد از اين همه وقت هم پاسخي نگرفتم
اگر اشكال داشت خب مطرح مي كرديد چرا به سوالات قبلي پاسخ داديد ولي به من نه
زمردي آفلاین است   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از دوست گرامی زمردي عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
baran78 (2014-07-31), derakhshan20 (2014-07-31)
قدیمی 2014-07-31, 12:35 PM   #80
baran78
مدیر انجمن

آواتار baran78

تشکر کرده : 76,446
تشکر شده 173,359 بار در 15,228 پست
Mentioned: 2 Post(s)
Tagged: 8 Thread(s)
baran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

نقل قول:
ارسالی توسط زمردي مشاهده موضوع
مدير محترم سايت سوال من از اقاي دكتر اشكالي داشت كه بعد از اين همه وقت هم پاسخي نگرفتم
اگر اشكال داشت خب مطرح مي كرديد چرا به سوالات قبلي پاسخ داديد ولي به من نه
دوست گلم بزرگ نوشتن جملات باعث ديدن بهتر اونها نميشه

عزيزم بايد آقاي دكتر " آن" بشن تا بتونن به سوالات شما پاسخ بدن و تا وقتي ايشون آنلاين باشن بايد صبر كنيد
زیتون تنها (2014-12-20)
پاسخ

کلیدواژه
>>>, <<<, کرمانی, جواب, دکتر, سوال

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 3 (0 عضو و 3 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump