تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > فوت و فن های آشپزی و خانه داری > دور کردن حشرات و آفات

User Tag List

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2013-11-02, 09:03 AM   #16
Beauty
کاربر فعال

آواتار Beauty

موقعیت: Heaven
تشکر کرده : 53,086
تشکر شده 6,822 بار در 1,001 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 1 Thread(s)
Beauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond repute
پیشفرض پاسخ: کابینت ام دی اف و موریانه

من شوهر خواهرم کابینت ام دی اف کار میکنه .. چندین ساله کلی کابینت ساخته ولی منم که ازش پرسیدم موریانه میشه یا نه گفت نمیشه .. من تا حالا ندیدم .. مگر اینکه مثلا خونه خیلی قدیمی باشه و مستعد موریانه.
نمیدونم منظور شما از سوسک چیه؟ سوسک کوچیک؟؟ که چوب میخورن؟؟ با نفت فکر کنم زود از بین برن.
قدیمی 2013-11-02, 09:06 AM   #17
Sepnta
مدیر انجمن

آواتار Sepnta

موقعیت: تهران
تشکر کرده : 41,871
تشکر شده 65,884 بار در 4,014 پست
Tagged: 4 Thread(s)
Sepnta has a reputation beyond reputeSepnta has a reputation beyond reputeSepnta has a reputation beyond reputeSepnta has a reputation beyond reputeSepnta has a reputation beyond reputeSepnta has a reputation beyond reputeSepnta has a reputation beyond reputeSepnta has a reputation beyond reputeSepnta has a reputation beyond reputeSepnta has a reputation beyond reputeSepnta has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

نقل قول:
ارسالی توسط مهسا62 مشاهده موضوع
سلام دوستان. من 1سال خونه م دست مستاجر بود الان میخواد خالی کنه و برم خونه م ولی میگه آشپزخونه سوسک داره و باید سمپاشی بشه ایشون ادعا میکنه که جنس ام دی اف کابینت آشغال بوده و آب که ریخته و خیس شده سوسک کرده حالا من دوتا سوال دارم اول اینکه ایشون درست میگه و این سوسکا از ام دی اف میان و وقتی کابینت خیس بشه میان؟ آخه خونه مامانم کابینت چوبی داشت و به عمرم 1دونه سوسکم ندیدم و دوم اینکه با چه سمی سمپاشی کنم که برای همیشه از بین برن؟
دوست عزیزم من مدتهای زیادی سر و کارم با ام دی اف بوده. ما دو جور ام دی اف داریم.
یکی که مغزش واقعا ام دی اف هستش و یک مدل که مغزش نوپانه و رو کش ام دی اف.
راه فهمیدنشم اینه که از پهلو به جایی که روکش نداره نگاه کن اگه انسجامش مثل چوب باشه ام دی افه و اگه متخاخل باشه. نوپان
مدلی که نوپانه سوسک میزاره. اما ا دیاف آب توش به ندرت نفوذ میکنه.
ممکنه وسایلی که مستاجرتون آورده توش سوسک بوده باشه. بهترین کار اینه که بعد از تخلیه خونه. با یکی از شرکتهایی که کارشون سمپاشیه تماس بگیرین و کل خونه رو سمپاشی کنی و با خیال راحت بری توش

ای هیچ برای هیچ به دنبال هیچ مپیچ
Sepnta آفلاین است   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از دوست گرامی Sepnta عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
baran78 (2013-11-02), Beauty (2013-11-02)
قدیمی 2013-11-02, 10:12 AM   #18
nazgoli
کاربر نیمه فعال

آواتار nazgoli

تشکر کرده : 928
تشکر شده 2,817 بار در 467 پست
Tagged: 0 Thread(s)
nazgoli has a reputation beyond reputenazgoli has a reputation beyond reputenazgoli has a reputation beyond reputenazgoli has a reputation beyond reputenazgoli has a reputation beyond reputenazgoli has a reputation beyond reputenazgoli has a reputation beyond reputenazgoli has a reputation beyond reputenazgoli has a reputation beyond reputenazgoli has a reputation beyond reputenazgoli has a reputation beyond repute

دوست من میتونی از پماد سوسک کش که توی داروخانه ها موجوده بگیری . خیلی عالیه و کثیف کاری هم نداره. اسم پمادش یادم نیست ولی داروخونه بری خودشون بلدن.
nazgoli آفلاین است   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از دوست گرامی nazgoli عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
baran78 (2014-05-25), Beauty (2013-11-02), Sepnta (2013-11-02)
قدیمی 2014-05-25, 12:46 PM   #19
باران نمادي
کاربر جدید

تشکر کرده : 100
تشکر شده 4 بار در 2 پست
Tagged: 0 Thread(s)
باران نمادي در آغاز راه است

سلام دوستان ما توبهمن ماه اومديم تو يه خونه ي جديد چشمتون روز بد نبينه پر از موريانه بود . خونه ي ما همكفه و همسايه ي طبقه بالا هم اومد و گفت كه خونشون موريانه زده و چند ساله كه با همسايه پايين كه حالا خونه ي ما شده درگير موضوع بودن . خلاصه درد سرتون ندم كه رفتيم با اين موسسات كشاورزي براي سمپاشي قرار داد بستيم و اومدن دور تا دور خونه رو با دريلهاي گنده سوراخ كردن و سمپاشي كردن و درها رو به مدت 48 ساعت بستيم ولي فايده نداشت موقع رنگ آميزي ، نقاش گفت كه موريانه زنده در حال فعاليت ديده ماهم اومديم دو تا بشكه ي 20 ليتري گازوئيل خريديم و سم هم باهاش قاطي كرديم و ريختيم توي سوراخها .خلاصه الان سه چهار ماهي هست كه نه ما و نه همسايه بالائي چيزي نديديم ولي با يه مهندس كشاورزي كه صحبت كردم گفت : موريانه ها توي زمين هستند و با هيچ سمي هم از بين نميرن فقط كاري كه بايد بكنيد اينه كه كيششون كنيد برن جاي ديگه .و اين گار با گازوئيل و نفت سياه چون هم بو داره و هم چرب هست بهتر انجام ميشه .ما كه اين كار رو كرديم اميدوارم ديگه بر نگردن .
باران نمادي آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از دوست گرامی [ARG:2 UNDEFINED] عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده است :
baran78 (2014-05-25)
پاسخ

کلیدواژه
موریانه, کابینت, اف, ام, دی, روزه

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 5 (0 عضو و 5 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump