تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > خانه داری و دکوراسیون داخلی > نکات ریز خانه داری

User Tag List

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2012-12-29, 01:06 PM   #41
vanif
کاربر جدید

آواتار vanif

موقعیت: اهواز
تشکر کرده : 143
تشکر شده 372 بار در 73 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
vanif یک فرشته استvanif یک فرشته استvanif یک فرشته استvanif یک فرشته است
پیشفرض پاسخ: کلـکسیونی از مهارت لکه بری

نقل قول:
ارسالی توسط parvane مشاهده موضوع
دوستان من چند تا لباس دارم که روش لکه چربی مونده و کهنه شده هر کاری کردم نتونستم پاک کنم . نوشابه سرکه لکه بر سیف رو امتحان کردم نشد.
دوست عزیز میتونی از لکه بر وانیش که یک برند خارجی استفاده کنی برای من کار امد بود
vanif آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از دوست گرامی [ARG:2 UNDEFINED] عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده است :
parvane (2013-01-16)
قدیمی 2012-12-29, 01:17 PM   #42
MYLOVE_IMAN
کاربر جدید

آواتار MYLOVE_IMAN

تشکر کرده : 361
تشکر شده 212 بار در 76 پست
MYLOVE_IMAN یک هاله روحانی دور اوستMYLOVE_IMAN یک هاله روحانی دور اوستMYLOVE_IMAN یک هاله روحانی دور اوست

آقا منم رو مانتوم که تازه خریدم یک لک بزرگ زده البته داشتم کمد جابجا میکردم که پر از گریس بود اصلافکرنمیکردم لکش بمونه.
بلافاصله با آب صابون شستمش ولی فایده نداشتن.الان بک هفتس گذشته میشه پاکش کرد؟چطوری؟
MYLOVE_IMAN آفلاین است   پاسخ با نقل قول
قدیمی 2013-01-13, 04:50 PM   #43
1956
کاربر فعال

آواتار 1956

موقعیت: کرج .7 تیر
تشکر کرده : 1,784
تشکر شده 2,469 بار در 717 پست
Tagged: 2 Thread(s)
1956 has a reputation beyond repute1956 has a reputation beyond repute1956 has a reputation beyond repute1956 has a reputation beyond repute1956 has a reputation beyond repute1956 has a reputation beyond repute1956 has a reputation beyond repute1956 has a reputation beyond repute1956 has a reputation beyond repute1956 has a reputation beyond repute1956 has a reputation beyond repute

دوستان من ته قابلمه چودنم سیاه شده بوسیله شعله گاز باهرچی میشورمش باک نمیشه هرچی سیم هم میکشم نمیره دور قابلمه چودنام هم که اب درون قابلمه جوش اومده سر رفته جاش باقی مونده ونمیره لطف کنید کمکم کنید من خیییلی ناراحنم مارک قابلمه هام هم دسیدنیه ممنون
قدیمی 2013-01-16, 06:08 PM   #44
parvane
کاربر جدید

تشکر کرده : 802
تشکر شده 211 بار در 63 پست
parvane یک هاله روحانی دور اوستparvane یک هاله روحانی دور اوستparvane یک هاله روحانی دور اوست

نقل قول:
ارسالی توسط MYLOVE_IMAN مشاهده موضوع
آقا منم رو مانتوم که تازه خریدم یک لک بزرگ زده البته داشتم کمد جابجا میکردم که پر از گریس بود اصلافکرنمیکردم لکش بمونه.
بلافاصله با آب صابون شستمش ولی فایده نداشتن.الان بک هفتس گذشته میشه پاکش کرد؟چطوری؟
عزیزم میتونی نوشابه سیاه رو هم امتحان کنی گریس چربه فکر کنم نوشابه موثر باشه.
لباسهایی رو هم که گفتم لکه اش نمیرفت با اب و سرکه و پودر لباسشویی جوشوندم خیلی از لکه هاش رفت ولی پدرم در اومد تا تونستم اطوش کنم.
parvane آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از دوست گرامی [ARG:2 UNDEFINED] عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده است :
Sepnta (2013-01-16)
قدیمی 2013-01-19, 11:40 AM   #45
Miriam
کاربر فعال

آواتار Miriam

موقعیت: My Husband's Heart
تشکر کرده : 9,551
تشکر شده 10,689 بار در 1,017 پست
Miriam has a reputation beyond reputeMiriam has a reputation beyond reputeMiriam has a reputation beyond reputeMiriam has a reputation beyond reputeMiriam has a reputation beyond reputeMiriam has a reputation beyond reputeMiriam has a reputation beyond reputeMiriam has a reputation beyond reputeMiriam has a reputation beyond reputeMiriam has a reputation beyond reputeMiriam has a reputation beyond repute

خانم های عزیز آیا میدونید سوختگی ته کاسه آرکوپال رو چه جوری میشه از بین برد ؟خیلی چسبیده بهش.
Miriam آفلاین است   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کلیدواژه
قهوه, لکه, لباس, مهارت, ماست, کلـکسیونی, گردو, آرایش, ایران, بری, حمام, خدا, دست ها, زیبایی, شير

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 1 (0 عضو و 1 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump