تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > غذاهای سنتی شهرهای ایران > غذاهای استان های گیلان و مازندران

غذاهای استان های گیلان و مازندران

گیلان، مازندران و گلستان

User Tag List

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2012-12-07, 12:18 PM   #11
Miriam
کاربر فعال

آواتار Miriam

موقعیت: My Husband's Heart
تشکر کرده : 9,551
تشکر شده 10,689 بار در 1,017 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
Miriam has a reputation beyond reputeMiriam has a reputation beyond reputeMiriam has a reputation beyond reputeMiriam has a reputation beyond reputeMiriam has a reputation beyond reputeMiriam has a reputation beyond reputeMiriam has a reputation beyond reputeMiriam has a reputation beyond reputeMiriam has a reputation beyond reputeMiriam has a reputation beyond reputeMiriam has a reputation beyond repute
پیشفرض پاسخ: زردکیجا (نوعی قارچ جنگلی)

تو این غذا هم از زرد کیجا استفاده کردم که دستورشو میتونید اینجا ببینید
Attached Thumbnails
IMG_2662.jpg  
Miriam آفلاین است   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از دوست گرامی Miriam عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
ღ.ترنم.ღ (2012-12-07), Belfi (2012-12-11), Khaleh Mary (2012-12-07), marmar11 (2013-06-16), setayesh66 (2012-12-11)
قدیمی 2012-12-11, 06:55 PM   #12
parvane
کاربر جدید

تشکر کرده : 802
تشکر شده 211 بار در 63 پست
parvane یک هاله روحانی دور اوستparvane یک هاله روحانی دور اوستparvane یک هاله روحانی دور اوست

miriam عزیز من تا حالا خودم زرد کیجا درست نکردم ولی مامانم درست کرده و خیلی هم خوشم میاد . به من گفتن اول باید بجوشونمش و ابش رو دور بریزم بعد تو غذا استفاده کنم . واقعا باید این کار رو کرد؟ میگن اینجوری بریزیم خوب نمیپزه ممنون میشم توضیح بدید.
parvane آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از دوست گرامی [ARG:2 UNDEFINED] عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده است :
ღ.ترنم.ღ (2012-12-11)
قدیمی 2012-12-12, 05:35 PM   #13
Miriam
کاربر فعال

آواتار Miriam

Miriam has a reputation beyond reputeMiriam has a reputation beyond reputeMiriam has a reputation beyond reputeMiriam has a reputation beyond reputeMiriam has a reputation beyond reputeMiriam has a reputation beyond reputeMiriam has a reputation beyond reputeMiriam has a reputation beyond reputeMiriam has a reputation beyond reputeMiriam has a reputation beyond reputeMiriam has a reputation beyond repute

نقل قول:
ارسالی توسط parvane مشاهده موضوع
miriam عزیز من تا حالا خودم زرد کیجا درست نکردم ولی مامانم درست کرده و خیلی هم خوشم میاد . به من گفتن اول باید بجوشونمش و ابش رو دور بریزم بعد تو غذا استفاده کنم . واقعا باید این کار رو کرد؟ میگن اینجوری بریزیم خوب نمیپزه ممنون میشم توضیح بدید.
بعضی ها اینکارو میکنن البته منم برا وقتی که میخوام فریز کنم اینکارو میکنم ولی وقتی از تازش استفاده میکنم به همون صورت ترجیحا" استفاده میکنم.
2 کاربر زیر از دوست گرامی Miriam عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
parvane (2012-12-13), ماهمون (2012-12-12)
قدیمی 2012-12-12, 05:50 PM   #14
ماهمون
کاربر خیلی فعال

آواتار ماهمون

تشکر کرده : 12,427
تشکر شده 25,343 بار در 2,731 پست
Tagged: 1 Thread(s)
ماهمون has a reputation beyond reputeماهمون has a reputation beyond reputeماهمون has a reputation beyond reputeماهمون has a reputation beyond reputeماهمون has a reputation beyond reputeماهمون has a reputation beyond reputeماهمون has a reputation beyond reputeماهمون has a reputation beyond reputeماهمون has a reputation beyond reputeماهمون has a reputation beyond reputeماهمون has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

مریم جان شما آمل هستی درسته؟
میشه بگی از کجا میخری ش؟؟ من چرا اصلا نمیبینم!!

آخرین ویرایش توسط ماهمون در تاریخ 2012-12-12 انجام شده است
ماهمون آفلاین است   پاسخ با نقل قول
قدیمی 2012-12-12, 05:57 PM   #15
Miriam
کاربر فعال

آواتار Miriam

نقل قول:
ارسالی توسط ماهمون مشاهده موضوع
مریم جان شما آمل میشینی درسته؟
میشه بگی از کجا میخری ش؟؟ من چرا اصلا نمیبینم!!
نه عزیزم من ساری هستم.این قارچ تو زمان کمی به بازار میاد معمولا" اواخر تابستون تا اوایل پاییز بعد از اولین بارش ها که آفتاب میاد این قارچ در میاد نهایتا" زمان اومدنش به بازار2-3 ماه بیشتر نیست. من اینجا معمولا" از بازار روز میخرمش البته اینو خانم های روستایی دست فروش میارنش.
من اوایل کیلویی 4000 خریدم که با گرون شدن دلار اینم شد کیلو 10تومن
الانم که دیگه تموم شده
کاربر زیر از دوست گرامی [ARG:2 UNDEFINED] عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده است :
ماهمون (2012-12-14)
پاسخ

کلیدواژه
miriam, قارچ, معروف, نوعی, کوکو, ایران, ترنم, جنگلی, روزمنو, زردکیجا, عکس

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 1 (0 عضو و 1 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump