تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > خانه داری و دکوراسیون داخلی > نکات ریز خانه داری

User Tag List

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2012-10-10, 02:01 PM   #31
Hooramohebtash
کاربر جدید

تشکر کرده : 0
تشکر شده 7 بار در 3 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
Hooramohebtash در آغاز راه است
پیشفرض پاسخ: کلـکسیونی از مهارت لکه بری

سلام من از جرم گير اسپيف براي تميز كردن سينك استفاده كردم نتيجش اين شد كه سينك لكه هاي سياه گرفت با نمك و جوش شيرين هم نرفت كسي ميدونه بايد چه كار كنم؟
Hooramohebtash آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از دوست گرامی [ARG:2 UNDEFINED] عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده است :
tozhi (2012-11-21)
قدیمی 2012-10-17, 09:55 AM   #32
*Zarri*
کاربر فعال

آواتار *Zarri*

تشکر کرده : 19,696
تشکر شده 8,268 بار در 764 پست
*Zarri* has a reputation beyond repute*Zarri* has a reputation beyond repute*Zarri* has a reputation beyond repute*Zarri* has a reputation beyond repute*Zarri* has a reputation beyond repute*Zarri* has a reputation beyond repute*Zarri* has a reputation beyond repute*Zarri* has a reputation beyond repute*Zarri* has a reputation beyond repute*Zarri* has a reputation beyond repute*Zarri* has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

لکه هایی که روی فرش کهنه شدند مال خیلی وقت پیشه چجوری از بین ببریم و بعداز شامپو کشیدن روی فرش لکه های زرد باقی میمونه چکار کنیم امان ازین فرشهای کرم ورنگ روشن....
*Zarri* آفلاین است   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از دوست گرامی *Zarri* عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
Nahid59 (2012-10-17), tozhi (2012-11-21)
قدیمی 2012-11-21, 01:31 PM   #33
tozhi
کاربر جدید

موقعیت: تهران
تشکر کرده : 1,218
تشکر شده 236 بار در 57 پست
tozhi یک هاله روحانی دور اوستtozhi یک هاله روحانی دور اوستtozhi یک هاله روحانی دور اوست

برای از بین بردن لکه خون از روی پارچه مبل نشاسته را با کمی اب مخلوط میکنیم(البته مقدار نشاسته بستگی به بزرگی ویا کوچکی لکه خون دارد) باید خمیر غلیظی بدست بیاید و به محل لکه خون می مالیم ومیگذاریم خشک شود و ان وقت نشاسته خشک شده را با یک وسیله ای که تیز نباشد می تراشیم وبعد با یک برس تقریبا سفت روی محل لکه می کشیم اگه باز هم لکه بود این کار را دوباره تکرار می کنیم
tozhi آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از دوست گرامی [ARG:2 UNDEFINED] عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده است :
یاسمن (2012-11-21)
قدیمی 2012-11-25, 10:54 AM   #34
parvane
کاربر جدید

تشکر کرده : 802
تشکر شده 211 بار در 63 پست
parvane یک هاله روحانی دور اوستparvane یک هاله روحانی دور اوستparvane یک هاله روحانی دور اوست

نقل قول:
ارسالی توسط sarina-kian مشاهده موضوع
اگر دوستان میدونن جواب سوال من رو بدین بیزحمت.چند وقت پیشا پیرهن همسری رو که انداختم تو ماشین دیذم از یه لباسی که هنوز نمیدونم کدومه یه رنگ قرمز افتاده روش.بار اول بود لباسه رو میشستم.الان کاملا بلا استفاده شده.میدونین چطور میشه این لک رو برطرف کرد؟
سارینا جون میتونی تو یه قابلمه بزرگ پیراهن رو به همراه پودر لباسشویی دستی و اب بریزی و بزاری بجوشه من تا حالا چند بار اینکار رو کردم و خوب جواب داده.
parvane آفلاین است   پاسخ با نقل قول
roxana (2012-12-02)
قدیمی 2012-11-25, 10:57 AM   #35
parvane
کاربر جدید

تشکر کرده : 802
تشکر شده 211 بار در 63 پست
parvane یک هاله روحانی دور اوستparvane یک هاله روحانی دور اوستparvane یک هاله روحانی دور اوست

دوستان من چند تا لباس دارم که روش لکه چربی مونده و کهنه شده هر کاری کردم نتونستم پاک کنم . نوشابه سرکه لکه بر سیف رو امتحان کردم نشد.
parvane آفلاین است   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کلیدواژه
قهوه, لکه, لباس, مهارت, ماست, کلـکسیونی, گردو, آرایش, ایران, بری, حمام, خدا, دست ها, زیبایی, شير

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 1 (0 عضو و 1 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump