تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > کارگاه آموزش آشپزی و شیرینی پزی در روزمنو > ارتباط با مدیر کارگاه آموزش آشپزی و شیرینی پزی روزمنو

User Tag List

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2014-12-09, 07:16 PM   #6
مهرانه
مدیر انجمن

آواتار مهرانه

موقعیت: مشهد
تشکر کرده : 33,883
تشکر شده 96,603 بار در 5,419 پست
Mentioned: 3 Post(s)
Tagged: 12 Thread(s)
مهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

پیشفرض پاسخ: ارتباط با مدیریت کارگاهها و ارائه ایده ها، نظرات و پیشنهادات

نقل قول:
ارسالی توسط زهرا گلی مشاهده موضوع
سلام مهرانه جون.من تازه واردم و نمیدونم چیرو کجابپرسم.ولی بالاخره یه جا پیدا کردم که مربوط به شماست.من خمیرایی که درست میکنم یه بار خوب پف میکنه یه بار اصلا نه.خمیر مایه و آردم که یه نوعه.خمیر مایه داخل آب یا شیر قشنگ پف میکنه.خیلی هم آرد به خورد خمیرم نمیدم.ولی نمیدونم اشکال کارم کجاست.در صمن خمیر هم ۲ساعت تو جای گرم میمونه.
عزیزم به روز منو خوش اومدی . زهرا جان اولا سوالت رو جای مناسبی مطرح نکردی میتونی سوالت رودر مبحث نانها و قسمت سوالات کاربران درمورد نان بپرسید . منتها میتونه مشکلت از نوع عمل آوری خمیر مایه باشه . یا نوع آردت هردفعه فرق می کنه . دستور ام مهمه اینکه دستوری بیشتر از حد شکر داشته باشه میتونه تخمیر خمیر رو کم کنه یا اگر خمیر مایه رو با خیلی داغ عمل بیارید باعث کشتن خمیر میشه . بازم چک کن و سوالت رو در جای مناسب بپرس در خدمت هستم
مهرانه آفلاین است   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از دوست گرامی مهرانه عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
baran78 (2014-12-09), مامان <باران> (2015-05-21)
قدیمی 2015-02-14, 10:57 AM   #7
مهرانه
مدیر انجمن

آواتار مهرانه

مهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

دوستان عزيزم براي دستيابي دوستان به كارگاه هاي سال قبل ويزه نوروز موضاعت بازگشايي و به حالت مهم در امدن ميتونيد از موضوعات استفاده كنيد . ممنون
4 کاربر زیر از دوست گرامی مهرانه عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
13899 (2015-02-19), baran78 (2015-02-14), مامان <باران> (2015-05-21), مامان مریم وآرمان (2015-06-17)
قدیمی 2015-04-06, 08:31 PM   #8
fana
کاربر نیمه فعال

موقعیت: گلستان
تشکر کرده : 1,606
تشکر شده 511 بار در 146 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
fana is a glorious beacon of lightfana is a glorious beacon of lightfana is a glorious beacon of lightfana is a glorious beacon of lightfana is a glorious beacon of lightfana is a glorious beacon of light

سلام مهرانه عزیز یه پیشنهاد دارم نمی دونم تو انجمن هست یا نه ؟با موضوع:[آموزش چه چیزی رو اصلا بلد نبودیم و اینجا یاد گرفتیم].مثلا خودم تا بحال ترشی درست نکرده بودم که به کمک شما و دوستان تونستم درست کنم و موفق بشم (عکسشم براتون می زارم)و این فقط یکیشه و بازم هست که در صورت لزوم میگم.
و یه انتقاد کوچولو صفحه ی تقویم روز به روز نیست و مربوط به سال 91 می شه؟؟!کاش می شد مناسبتهای فردا رو اینجا می دیدم،چون خیلی وقتها یه مناسبتی مهمه و وقتش می گذره و اطلاع ندارم و طرف مقابلم فکر می کنه بهش اهمیت ندادم و باعث ناراحتی می شه
Attached Thumbnails
IMG_20150323_090407.jpg  
2 کاربر زیر از دوست گرامی fana عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
baran78 (2015-04-07), مهرانه (2015-04-07)
قدیمی 2015-04-07, 09:54 AM   #9
مهرانه
مدیر انجمن

آواتار مهرانه

مدال های افتخار

نقل قول:
ارسالی توسط fana مشاهده موضوع
سلام مهرانه عزیز یه پیشنهاد دارم نمی دونم تو انجمن هست یا نه ؟با موضوع:[آموزش چه چیزی رو اصلا بلد نبودیم و اینجا یاد گرفتیم].مثلا خودم تا بحال ترشی درست نکرده بودم که به کمک شما و دوستان تونستم درست کنم و موفق بشم (عکسشم براتون می زارم)و این فقط یکیشه و بازم هست که در صورت لزوم میگم.
و یه انتقاد کوچولو صفحه ی تقویم روز به روز نیست و مربوط به سال 91 می شه؟؟!کاش می شد مناسبتهای فردا رو اینجا می دیدم،چون خیلی وقتها یه مناسبتی مهمه و وقتش می گذره و اطلاع ندارم و طرف مقابلم فکر می کنه بهش اهمیت ندادم و باعث ناراحتی می شه
سلام عزيزم خيلي عالي خانمي ميتوني تايپيك ات رو تو اين بخش لذت آشپزي در روزمنو ايجاد كني ممنون براي پيشنهادت . دوم در مورد تقويم بودش كه به مدير كل سايت نرگس جان يا ناظر سايت مهشيد جان مربوط ميشه ميتونيد در اين ارتباط به اين دو عزيز با پيام شخصي در ارتباط باشين
3 کاربر زیر از دوست گرامی مهرانه عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
baran78 (2015-04-07), fana (2015-04-07), gisoo2 (2015-04-07)
قدیمی 2015-05-20, 09:55 PM   #10
افسانه روزبه
کاربر جدید

تشکر کرده : 0
1 بار تشکر شده در 1 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
افسانه روزبه در آغاز راه است

سلام مهرانه بانو، خیلی سایت با جالب و مفیدیِ من تازه باهاش آشنا شدم و اولین چیزی که درست کردم تارت دستور خانم طووسیان بود و با فیلم بانو رعنا که دستشون درد نکنه خیلی خوب نشون داده بودن، الان یه سوال داشتم که اگه بخوایم بجای کرم از ژله استفاده کنیم چطور میشه؟ ممنون بخاطر اموزشهای خوب شما و زمانی که اختصاص میدید به کاربرها
افسانه روزبه آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از دوست گرامی [ARG:2 UNDEFINED] عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده است :
مهرانه (2015-05-23)
پاسخ

کلیدواژه
مدیریت, نظرات, ها،, کارگاهها, پیشنهادات, ایده, ارائه, ارتباط

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 1 (0 عضو و 1 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump