تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > مسابقه آشپزی در روزمنو > ارتباط با مدیر انجمن های مسابقه آشپزی در روزمنو

User Tag List

عنوان بسته

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2011-01-03, 02:28 PM   #11
Sardooneh
کاربر فعال

موقعیت: تهران
تشکر کرده : 5,352
تشکر شده 10,546 بار در 784 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 1 Thread(s)
Sardooneh has a reputation beyond reputeSardooneh has a reputation beyond reputeSardooneh has a reputation beyond reputeSardooneh has a reputation beyond reputeSardooneh has a reputation beyond reputeSardooneh has a reputation beyond reputeSardooneh has a reputation beyond reputeSardooneh has a reputation beyond reputeSardooneh has a reputation beyond reputeSardooneh has a reputation beyond reputeSardooneh has a reputation beyond repute
پیشفرض Re: مسابقه برنده های آشپزی

با نظر سلوا جون موافقم
Sardooneh آفلاین است  
قدیمی 2011-01-03, 05:30 PM   #12
Shidak
کاربر فعال

آواتار Shidak

تشکر کرده : 9,390
تشکر شده 19,642 بار در 1,445 پست
Tagged: 0 Thread(s)
Shidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

با احترام به نظر سلوی جون من مخالفم به این دلیل که اگر کّل کاربران سایت راجع به موضوع مسابقه نظر بدن شاید موضوعی رو انتخاب کنن که اون هشت نفری که قراره تو مسابقه شرکت کنن یا اکثریتشون با اون موضوع موافق نباشن. ولی‌ اون وقت چون نظر دیگر کاربران که در مسابقه هم شرکت ندران قبول شده در واقع شرکت کننده‌ها نظرشون دخیل نبوده و این موضوع بهشون تحمیل شده.
Sarashpaz-Sepideh (2011-12-09)
قدیمی 2011-01-03, 05:33 PM   #13
Shidak
کاربر فعال

آواتار Shidak

تشکر کرده : 9,390
تشکر شده 19,642 بار در 1,445 پست
Shidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

نقل قول:
ارسالی توسط Mahani
این مسابقه فینالیستها خیلی‌ خیلی‌ جالبه .
ولی‌ به نظر من نباید زمانی‌ تعیین بشه. مثلا یک بار در ماه. یا هر دو ماه یک بار. چون ممکنه یه نفر ۳ تا ۴ بار در عرض یک یا ۲ ماه برنده بشه. اون وقت چی‌؟

ولی‌ اگه به این صورت باشه که تعداد برنده‌ها ۸ نفر شد، مسابقه فینال داشته باشیم، این یه جورایی به نظرم بهتره. نمیدونم منظورمو رسوندم یا نه؟ کمی‌ قاراشمیش گفتم انگار.
یه چیز دیگه اینکه جایزه فقط برای این برنده فینالیستها باشه بهتره.یه جایزه خوب و بدرد بخور. که حالا نهایتاً در یک سال ۵ تا ۶ بار جایزه میشه اونم یه چیز خوب. البته این دیگه مربوط به نرگس جون و همسر گرامی‌ ایشون میشه. حالا ببخشید یه کم فضولی کردم.
ماهان جون در واقع من هم منظورم همین بود که وقتی‌ شرکت کننده‌ها به ۴ یا حالا ۸ نفر رسیدن این مسابقه برگزار بشه. اما خوب منظورم رو بد نوشتم. به هر حال ممنون که یادآوری کردی که تصحیحش کنم.
قدیمی 2011-01-03, 06:42 PM   #14
Salva
کاربر جدید

آواتار Salva

موقعیت: Tabriz
تشکر کرده : 3,062
تشکر شده 8,940 بار در 985 پست
Salva has a reputation beyond reputeSalva has a reputation beyond reputeSalva has a reputation beyond reputeSalva has a reputation beyond reputeSalva has a reputation beyond reputeSalva has a reputation beyond reputeSalva has a reputation beyond reputeSalva has a reputation beyond reputeSalva has a reputation beyond reputeSalva has a reputation beyond reputeSalva has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

نقل قول:
ارسالی توسط Salva
خیلی ایده جالبیه! آه خدای من!

من یه پیشنهاد برای شیوه انتخاب موضوع این مسابقه دارم. اینکه هر کدوم این افراد یه موضوعی پیشنهاد بدن و اون موضوع ها بین کل کاربران سایت به نظرسنجی گذاشته بشه! اون وقت همه ی کاربرا یه جوری خودشون رو درگیر این مسابقه می دونن و هیجان و پیگیری بیشتر میشه!
ساناز جان منظورم این بود که موضوع ها رو افراد برنده انتخاب کنن... کاربرا نظر بدن کدوم باشه!
باز هرجور که نظر شماست...

Salva آفلاین است  
قدیمی 2011-01-03, 08:10 PM   #15
galaxy
کاربر نیمه فعال

موقعیت: ایران زمین
تشکر کرده : 2
تشکر شده 778 بار در 99 پست
galaxy is a splendid one to beholdgalaxy is a splendid one to beholdgalaxy is a splendid one to beholdgalaxy is a splendid one to beholdgalaxy is a splendid one to beholdgalaxy is a splendid one to beholdgalaxy is a splendid one to behold

خیلی خوبه
مرسی
galaxy آفلاین است  
عنوان بسته

کلیدواژه
masume, مسابقه, آشپزی, برنده, خدا, دسر, روزمنو, شهدا, عکس

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 1 (0 عضو و 1 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump