تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > مسابقه آشپزی در روزمنو > مسابقات آشپزی ویژه

مسابقات آشپزی ویژه

مسابقات آشپزی ویژه مناسبت ها و برنامه های خاص

مشاهده نتایج نظرسنجی: اولین دوره مسابقه برندگان آشپزی - غذای اصلی
عکس شماره 1 3 2.83%
عکس شماره 2 51 48.11%
عکس شماره 3 24 22.64%
عکس شماره 4 9 8.49%
عکس شماره 5 4 3.77%
عکس شماره 6 15 14.15%
رای دهندگان: 106. نمی توانید مجددا رای دهید

User Tag List

عنوان بسته

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2011-05-12, 05:48 PM   #11
Sepinood
کاربر نیمه فعال

آواتار Sepinood

تشکر کرده : 1,888
تشکر شده 3,755 بار در 279 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
Sepinood has a reputation beyond reputeSepinood has a reputation beyond reputeSepinood has a reputation beyond reputeSepinood has a reputation beyond reputeSepinood has a reputation beyond reputeSepinood has a reputation beyond reputeSepinood has a reputation beyond reputeSepinood has a reputation beyond reputeSepinood has a reputation beyond reputeSepinood has a reputation beyond reputeSepinood has a reputation beyond repute
پیشفرض پاسخ: اولین دوره مسابقه برندگان آشپزی - غذای اصلی

نرگس جون مهربونی و خوب مبارکت باشه خانومی
از همه بچه ها هم ممنون واقعا زحمت کشیده بودین
خسته نباشید
Narges (2011-05-12), Pana (2011-08-10)
قدیمی 2011-05-12, 06:05 PM   #12
Khaleh Mary
کاربر فعال

آواتار Khaleh Mary

موقعیت: germany
تشکر کرده : 20,817
تشکر شده 27,374 بار در 2,037 پست
Khaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

نرگس جان تبریک میگم خوش بحال ادمین عزیز که این هنر شما را از نزدیک چشیده و مزش هم باید عالی بوده باشد که اینجور از خودش شوق و ذوق نشون میده
و همینطور هم به همه شرکت کننده های عزیز تبریک میگم واقعان کارهاتون با سلیقه و زیبا بود وانتخاب کردن بسیار دشوار
برای من همتون برنده هستید خیلی کارهاتون متفاوت بود من بعنوان یک کاربر هنر جو به شما افتخار میکنم و از هنر هاتون استفاده
Narges (2011-05-12), Pana (2011-08-10), SHIVA (2012-01-28)
قدیمی 2011-05-12, 06:07 PM   #13
Narges
مدیر سراسری

آواتار Narges

موقعیت: سرزمین مادری
تشکر کرده : 33,922
تشکر شده 36,807 بار در 2,023 پست
Tagged: 1 Thread(s)
Narges has a reputation beyond reputeNarges has a reputation beyond reputeNarges has a reputation beyond reputeNarges has a reputation beyond reputeNarges has a reputation beyond reputeNarges has a reputation beyond reputeNarges has a reputation beyond reputeNarges has a reputation beyond reputeNarges has a reputation beyond reputeNarges has a reputation beyond reputeNarges has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

دوست های مهربون و گلم از لطف و حسن نظرتون متشکرم

به مینا -ی عزیز و دوست داشتنی خودم بخاطر پیش غذای خوشگل و خوشمزه ای که درست کرد بود هم تبریک میگم. کارت حرف نداشت، خیلی عالی بود

به شیدک عزیز و مهربونم بخاطر دسر خوشگل و خوشمزه اش تبریک میگم. مثل همیشه غذاهات خوشمزه و خوشگل تزئین شده بود
راستی من از ظرفات خیلی خوشم میاد.

از سمانه مهربون ، افرودیت پرتلاش رو سلوا -ی باسلیقه هم ممنونم. کاراتون خیلی خوشگل و خوشمزه بود، من که کلی ایده گرفتم

از شرکت کنندگان و رای دهندگان بخاطر همکاری برای اجرای خوب این مسابقه متشکرم
همتون رو دوست دارم و از داشتن دوستهای خوبی چون شما خیلی خیلی خوشحالم و خدا رو شکر میکنم
شرط وارد گشتن/شست و شوی دلهاست/شرط آن داشتن/یک دل بی رنگ و ریاست
بر درش برگ گلی می کوبم/روی آن با قلم سبز بهار/می نویسم ای یار
خانه ی ما اینجاست
Narges آفلاین است  
10 کاربر زیر از دوست گرامی Narges عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
ღ.ترنم.ღ (2012-02-07), jenifer (2011-05-14), Khaleh Mary (2011-05-12), mahyar (2011-05-12), mina78 (2011-05-12), Pana (2011-08-10), samaneh (2011-05-12), Sardooneh (2011-05-14), Shidak (2011-05-12), آستاره (2011-05-13)
قدیمی 2011-05-12, 06:09 PM   #14
Soha
کاربر فعال

آواتار Soha

موقعیت: ملبورن،استرالیا
تشکر کرده : 3,578
تشکر شده 4,074 بار در 582 پست
Soha has a reputation beyond reputeSoha has a reputation beyond reputeSoha has a reputation beyond reputeSoha has a reputation beyond reputeSoha has a reputation beyond reputeSoha has a reputation beyond reputeSoha has a reputation beyond reputeSoha has a reputation beyond reputeSoha has a reputation beyond reputeSoha has a reputation beyond reputeSoha has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

نرگس جونم تبریک میگم کارت عالی بود از تمام دوستای دیگه هم که شرکت کرده بودن تشکر می کنم و یه خسته نباشید بهشون میگم کار همه عالی بود
ارزش يک عمر را مادري که فرزندي نارس به دنيا آورده مي داند ارزش يک سال را دانش آموزي که مردود شده می داند ارزش يک هفته را سردبير يک هفته نامه مي داند ارزش يک ساعت را عاشقي که انتظار معشوق را مي کشد ارزش يک دقيقه را شخصي که از قطار جا مانده و ارزش يک ثانيه را آنگه از تصادفي مرگبار جان به در برده مي داند هر لحظه گنج بزرگي است گنجتان را مفت از دست ندهيد باز به خاطر بياوريد که زمان به خاطر هيچکس منتظر نمي ماند ديروز به تاريخ پيوست.
Soha آفلاین است  
3 کاربر زیر از دوست گرامی Soha عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
ღ.ترنم.ღ (2012-02-07), Narges (2011-05-12), Pana (2011-08-10)
قدیمی 2011-05-12, 06:12 PM   #15
Shidak
کاربر فعال

آواتار Shidak

تشکر کرده : 9,390
تشکر شده 19,641 بار در 1,445 پست
Shidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond reputeShidak has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

تبریک میگم نرگس جون. کارت قشنگ بود.

مینا جونم به تو هم بابت پیش غذا ی خوشگلت تبریک میگم.

ظرف‌های من هدیه خاله ماری بودن که من برای این مسابقه افتتاح شون کردم. مرسی‌ خاله ماری جون بابت هدیه‌های زیبایی‌ که برام اوردین.
Khaleh Mary (2011-05-13), mina78 (2011-05-12), Narges (2011-05-12)
عنوان بسته

کلیدواژه
مسابقه, آشپزی, اولین, ایران, اصلی, برندگان, خدا, دوره, دسر, رستوران, عکس, غذای

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 1 (0 عضو و 1 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump