تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > مسابقه آشپزی در روزمنو > ارتباط با مدیر انجمن های مسابقه آشپزی در روزمنو

User Tag List

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2011-12-11, 08:32 PM   #531
sogand.sh
کاربر فعال

آواتار sogand.sh

موقعیت: تهران
تشکر کرده : 5,072
تشکر شده 3,027 بار در 597 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
sogand.sh has a reputation beyond reputesogand.sh has a reputation beyond reputesogand.sh has a reputation beyond reputesogand.sh has a reputation beyond reputesogand.sh has a reputation beyond reputesogand.sh has a reputation beyond reputesogand.sh has a reputation beyond reputesogand.sh has a reputation beyond reputesogand.sh has a reputation beyond reputesogand.sh has a reputation beyond reputesogand.sh has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

پیشفرض پاسخ: نظر خواهی‌ درباره موضوع مسابقه آشپزی

نقل قول:
ارسالی توسط amitida مشاهده موضوع
مانلی جون معلومه که خیلی هوس ماهی کردی بد جور گیر دادی به این جونور دریایی
مانلی نه...شیوابدجوری گیر داده فکر کنم یه ایده ی قشنگ اومده تو ذهنش می خواد بترکونه
Maneli (2011-12-12), SHIVA (2011-12-12)
قدیمی 2011-12-11, 08:36 PM   #532
sogand.sh
کاربر فعال

آواتار sogand.sh

تشکر کرده : 5,072
تشکر شده 3,027 بار در 597 پست
sogand.sh has a reputation beyond reputesogand.sh has a reputation beyond reputesogand.sh has a reputation beyond reputesogand.sh has a reputation beyond reputesogand.sh has a reputation beyond reputesogand.sh has a reputation beyond reputesogand.sh has a reputation beyond reputesogand.sh has a reputation beyond reputesogand.sh has a reputation beyond reputesogand.sh has a reputation beyond reputesogand.sh has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

نقل قول:
ارسالی توسط Shidak مشاهده موضوع
من که ترجیح میدادم موضوع مسابقه مربوط به شب یلدا باشه که این رسم و جشن قشنگ ایرانی‌ هم یه یادگاری ازش تو مسابقه بمونه. اما ظاهرا کسی‌ موافق نبود. و با اینکه سبزی پلو با ماهی‌ هیچ ربطی‌ به شب یلدا نداره و من از مردم هیچ شهری تا حالا نشنیدم که همچین رسمی داشته باشن اما تاپیک مسابقه بعد رو با این عنوان میزنم چون اکثریت با این موضوع موافق هستن.
همه؟؟؟؟؟پس ما چی هستیم شیداک جان؟؟؟؟ما هرسال سبزی پلو می خوریم!!!تعجب کردم این همه گفتن نمی خوریم...حتی اونا هم(نامزدم رو میگم) همین رسم و داشتنهمه اطرافیان ما می خورن
*anna* (2011-12-13), Khaleh Mary (2012-01-05), Maneli (2011-12-12), SHIVA (2011-12-12)
قدیمی 2012-01-05, 12:08 PM   #533
Maneli
کاربر نیمه فعال

آواتار Maneli

تشکر کرده : 6,780
تشکر شده 6,208 بار در 384 پست
Maneli has a reputation beyond reputeManeli has a reputation beyond reputeManeli has a reputation beyond reputeManeli has a reputation beyond reputeManeli has a reputation beyond reputeManeli has a reputation beyond reputeManeli has a reputation beyond reputeManeli has a reputation beyond reputeManeli has a reputation beyond reputeManeli has a reputation beyond reputeManeli has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

خاله ماري جون، قربونت برم بيا بگو براي مسابقه بعدي چه كنيم ؟
هيجانش و دوست ميدارممممممممم
Narges (2012-01-05), roya5 (2012-01-05), Sarashpaz-Sepideh (2012-01-05)
قدیمی 2012-01-05, 12:53 PM   #534
Sarashpaz-Sepideh
کاربر خیلی فعال

آواتار Sarashpaz-Sepideh

تشکر کرده : 16,813
تشکر شده 93,165 بار در 5,044 پست
Tagged: 1 Thread(s)
Sarashpaz-Sepideh has a reputation beyond reputeSarashpaz-Sepideh has a reputation beyond reputeSarashpaz-Sepideh has a reputation beyond reputeSarashpaz-Sepideh has a reputation beyond reputeSarashpaz-Sepideh has a reputation beyond reputeSarashpaz-Sepideh has a reputation beyond reputeSarashpaz-Sepideh has a reputation beyond reputeSarashpaz-Sepideh has a reputation beyond reputeSarashpaz-Sepideh has a reputation beyond reputeSarashpaz-Sepideh has a reputation beyond reputeSarashpaz-Sepideh has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

خالهههههههههههههههههههه؟ك وشييييييييييييييييييين؟
Sarashpaz-Sepideh آفلاین است   پاسخ با نقل قول
قدیمی 2012-01-05, 01:16 PM   #535
Khaleh Mary
کاربر فعال

آواتار Khaleh Mary

موقعیت: germany
تشکر کرده : 20,817
تشکر شده 27,374 بار در 2,037 پست
Khaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

مانلی جان الان انتخاب موضوع خیلی سخت شده چون همه موضوعی را داشتیم
من میگم شما به عنوان نفر دوم مسابقه یک موضوع بگو
من میگم تزیین دیس پلو اگه موافقید ؟من موضوعت راحتی را انتخاب میکنم که تعداد شرکت کننده زیاد باشه
roya5 (2012-01-05), Sarashpaz-Sepideh (2012-01-05), Shidak (2012-01-05)
پاسخ

کلیدواژه
فانتزی, فرشته, لوبیاپلو, موضوع, ماکارونی, ماست, مذهبی, مزه, مسابقه, مسابقه نوروزی, چین, نان, نظر, هندوانه, کوفته, کوکو, کودک, کیک, کیک تر, کیک خامه ای, کیک شیفون, کتاب, گردو, پیراشکی, پیشنهاد, آشپزی, افسرده, افطاری, املت, ایران, بازی, برنج, برندگان مسابقات آشپزی, ته چین مرغ, ترنم, تره, تست, حلوا, خواهی‌, خوابم میاد, خدا, درباره, دسر, ذکر, روزمنو, روزه, روزانه, زیبایی, سنتی, سوپ, سوسیس, سال نو, ساندویچ, شیرینی, شب یلدا, عکس, عاشقشم, عطر, غذای سنتی

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 1 (0 عضو و 1 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump