تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > کارگاه آموزش آشپزی و شیرینی پزی در روزمنو > کارگاه آموزش شیرینی پزی - با هم شیرینی بپزیم!

کارگاه آموزش شیرینی پزی - با هم شیرینی بپزیم!

تجربه های شیرین

User Tag List

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2014-11-13, 07:23 PM   #81
baran78
مدیر انجمن

آواتار baran78

تشکر کرده : 76,446
تشکر شده 173,337 بار در 15,228 پست
Mentioned: 2 Post(s)
Tagged: 8 Thread(s)
baran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

پیشفرض پاسخ: كارگاه آموزش :: نوشيدنی های گرم و دم نوش ها ::

نقل قول:
ارسالی توسط سهیلامیلاد مشاهده موضوع
باران جون من یه سوال دارم من واقعا به این نوشیدنی نیاز دارم چون واقعا اعصابم اینجا تو خوابگاه بهم ریخته............
ولی جوهر لیمو ندارم به جاش چی بریزم یک؟
دو اینکه منم میخوام گرم بخورم اینو باید بعد سرد شدن دوباره بزارم رو گاز گرم شه؟
باران جون ببخش اگه سوالام در حد ابتدایی هست خودت که میدونی من فعلا اول کارم تو آشپزی...
سهيلاي عزيزم چند قطره آب ليمو ترش تازه هم همون كار جوهر ليمو رو انجام ميده..من چون توي همون قابلمه سرش رو گذاشته بودم گرم مونده بود ( اينجا تو آشپزخونه هنوز هوا گرمه) ولي اگه سرد شده بود مي توني زيرش رو روشن كني و كمي گرمش كني عزيزم...

در ضمن دمنوش بادرنجبويه كه نوشته بودم هم براي اعصاب خيلي مفيده و دمنوش ديگه كه ميگن اثر معجزه آسا داره "دمنوش گل گاو‌زبان و سنبل‌الطیب" هستش عزيزم.. هم بادرنجبويه و هم گل گاو زبون و سنبل الطيب رو مي توني از عطاري بگيري ...

براي درست كردن دمنوش گل گاو‌زبان و سنبل‌الطیب :

مواد لازم:

گل گاوزبان 2 قاشق غذاخوری
سنبل الطیب 1 قاشق غذاخوری
آب جوش 2 لیوان

طرز تهیه:
ابتدا گل گاوزبان را با سنبل الطیب داخل یک قوری چینی بریزید سپس آب جوش را به آن اضافه کنید. چند قطعه نبات اضافه کرده، بگذارید نیم ساعت دم بکشد به رنگ آلبالو درآید.

............

سهيلا جونم اين آخري رو تاثيرش رو خودم ديدم ولي در مورد دمنوش ريحون و بادرنجبويه هنوز اينقدر مصرف نكردم كه بهم ثابت بشه و طبق نوشته هاي اينترنت نوشتمشون...

ايشاا... كه زودي درست تموم بشه و از محيط خوابگاه راحت بشي عزيزم
136122 (2016-11-24), مهرانه (2014-11-14), بانوی کوچک (2014-11-13), سهیلامیلاد (2014-11-13)
قدیمی 2014-11-13, 07:58 PM   #82
سهیلامیلاد
کاربر نیمه فعال

آواتار سهیلامیلاد

موقعیت: اردبیل
تشکر کرده : 2,163
تشکر شده 1,573 بار در 144 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
سهیلامیلاد has a brilliant futureسهیلامیلاد has a brilliant futureسهیلامیلاد has a brilliant futureسهیلامیلاد has a brilliant futureسهیلامیلاد has a brilliant futureسهیلامیلاد has a brilliant futureسهیلامیلاد has a brilliant futureسهیلامیلاد has a brilliant futureسهیلامیلاد has a brilliant futureسهیلامیلاد has a brilliant futureسهیلامیلاد has a brilliant future

وای باران جونم خیلی خیلی ممنونممممممممممممممممممم:1 1:خدایی خیلی کمکم میکنی اینجا هم خودت هم آشپزخونت و کارات.
گل گاوزبون مامانم داده آوردم ولی سنبل الطیب رو باید بگیرم حتما درست کنم.مرسیییییییییییی
یه سوال دیگه من اینجا قوری چینی ندارم قوریم روحیه.میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سهیلامیلاد آفلاین است   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از دوست گرامی سهیلامیلاد عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
136122 (2016-11-24), baran78 (2014-11-13), zeinab.s (2014-11-14), بانوی کوچک (2014-11-13)
قدیمی 2014-11-13, 08:11 PM   #83
بانوی کوچک
کاربر جدید

آواتار بانوی کوچک

موقعیت: دزفول
تشکر کرده : 1,213
تشکر شده 351 بار در 62 پست
Tagged: 0 Thread(s)
بانوی کوچک یک فرشته استبانوی کوچک یک فرشته استبانوی کوچک یک فرشته استبانوی کوچک یک فرشته است

سلام دوستای خوبم
آقای شوهر خونه ی ما توی کارش خیلی با دود و مواد سمی سروکار داره واسه همینم بیشترمواقع احساس میکنه سینش سنگینه ی عالمم از عطاریا براش دارو گرفتم ولی بازم افاقه نمیکنه امان از روزی ک سرمابخوره دیگه نفسش درنمیاد.حالا شما دوستای هنرمند دمنوشی سراغ دارین ک شوینده سیه ومجاری تنفسی باشه؟باسپاس
baran78 (2014-11-13), سهیلامیلاد (2014-11-13)
قدیمی 2014-11-13, 08:54 PM   #84
Maryam_chef
کاربر خیلی فعال

آواتار Maryam_chef

تشکر کرده : 21,146
تشکر شده 77,819 بار در 7,606 پست
Tagged: 3 Thread(s)
Maryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

نقل قول:
ارسالی توسط بانوی کوچک مشاهده موضوع
سلام دوستای خوبم
آقای شوهر خونه ی ما توی کارش خیلی با دود و مواد سمی سروکار داره واسه همینم بیشترمواقع احساس میکنه سینش سنگینه ی عالمم از عطاریا براش دارو گرفتم ولی بازم افاقه نمیکنه امان از روزی ک سرمابخوره دیگه نفسش درنمیاد.حالا شما دوستای هنرمند دمنوشی سراغ دارین ک شوینده سیه ومجاری تنفسی باشه؟باسپاس
سلام عزیزم
بهترین دمنوش برای سینه و آلرژی دمنوش نعناع هست موثره میتونی نعناع رو خوب بشوری و با نبات در قوری دم کنی بعد اون رو صاف کنی و به همسر عزیزت بدی بخوره
و دمنوش بابونه هم عالیه
3 کاربر زیر از دوست گرامی Maryam_chef عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
136122 (2016-11-24), baran78 (2014-11-13), بانوی کوچک (2014-11-13)
قدیمی 2014-11-13, 09:10 PM   #85
baran78
مدیر انجمن

آواتار baran78

تشکر کرده : 76,446
تشکر شده 173,337 بار در 15,228 پست
Mentioned: 2 Post(s)
Tagged: 8 Thread(s)
baran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

نقل قول:
ارسالی توسط سهیلامیلاد مشاهده موضوع
وای باران جونم خیلی خیلی ممنونممممممممممممممممممم:1 1:خدایی خیلی کمکم میکنی اینجا هم خودت هم آشپزخونت و کارات.
گل گاوزبون مامانم داده آوردم ولی سنبل الطیب رو باید بگیرم حتما درست کنم.مرسیییییییییییی
یه سوال دیگه من اینجا قوری چینی ندارم قوریم روحیه.میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

قربونت برم الهي... خيلي خوشحالم تونستم بهت كمكي هر چند كوچولو بكنم عزيزم...

فكر نمي كنم ايرادي داشته باشه عزيزم ... هر چند ميگن بهتره توي قوري چيني يا شيشه اي باشه... قوري خودم هم پيركس هستش... چند تا قوري چيني كه از زمان عروسيم داشتم كلي سال پيش ريختم بيرون...اگه ظرف شيشه اي داري توي اون درست كن خانومي...

بهرحال خواص گياه كه عوض نميشه... فقط ممكنه توي رنگ دمنوش موثر باشه
136122 (2016-11-24), Nika61 (2014-11-18), زیتون تنها (2014-11-15), سهیلامیلاد (2014-11-13), سیندرلا22 (2014-11-23)
پاسخ

کلیدواژه
كارگاه, نوش, نوشيدنی, گرم, آموزش, دم

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 30 (0 عضو و 30 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump