تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > کارگاه آموزش آشپزی و شیرینی پزی در روزمنو > کارگاه آموزش آشپزی - با هم آشپزی کنیم!

کارگاه آموزش آشپزی - با هم آشپزی کنیم!

تجربه های خوشمزه آشپزی

User Tag List

عنوان بسته

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2014-12-31, 01:30 PM   #46
setareh69
کاربر فعال

آواتار setareh69

موقعیت: tehran
تشکر کرده : 8,843
تشکر شده 17,133 بار در 1,605 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 1 Thread(s)
setareh69 has a reputation beyond reputesetareh69 has a reputation beyond reputesetareh69 has a reputation beyond reputesetareh69 has a reputation beyond reputesetareh69 has a reputation beyond reputesetareh69 has a reputation beyond reputesetareh69 has a reputation beyond reputesetareh69 has a reputation beyond reputesetareh69 has a reputation beyond reputesetareh69 has a reputation beyond reputesetareh69 has a reputation beyond repute
پیشفرض پاسخ: کارگاه آموزش :: ترشی ها و شورها :: ویژه جشنواره پاییز هزار رنگ

من قبلا ترشی میوه درست کرده بودم
انواع میوه مثل کیوی، شلیل، نارنگی، ... همه رو خرد کرده و ریختم تو یه ظرف روشم سرکه و کمی نمک و فلفل زدم و گذاشتم کنار تا برسه. خیلی خوشمزه شده بود مخصوصا شلیل و کیوی
گوجه سبز و آلبالو هم تاپیک جدا داره
setareh69 آفلاین است  
5 کاربر زیر از دوست گرامی setareh69 عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
*Reyhaneh* (2014-12-31), Mahboubehbanoo (2015-01-06), Sarashpaz-Sepideh (2015-01-02), Somayeh71 (2014-12-31), surme (2014-12-31)
قدیمی 2015-01-31, 11:28 AM   #47
sajimaji
کاربر نیمه فعال

آواتار sajimaji

موقعیت: آذربایجان غربی- ارومیه
تشکر کرده : 814
تشکر شده 1,009 بار در 164 پست
Tagged: 0 Thread(s)
sajimaji has much to be proud ofsajimaji has much to be proud ofsajimaji has much to be proud ofsajimaji has much to be proud ofsajimaji has much to be proud ofsajimaji has much to be proud ofsajimaji has much to be proud ofsajimaji has much to be proud of

کمک کمک!!!
من تابستون امسال ترشی لیته درست کردم در حجم بالا
فک کنم نمک و سرکه اش خیلی زیاد شده
از اون وقت فک کنم ب زور ۲ پیاله خوردیم
بخدا انقد واسش زحمت کشیدم دلم نمیاد بریزمش دور
بادمجون و هویج و سیر و کلم سفید و خیار وفلفل و گوجه وبرگ ریحون و زردچوبه و فلفل سیاه و دگ یادم نمیاد چیا زدم بش
کلا هم بادمجونا رو له کردم با گوشت کوب(با سرکه پختمشون)و بقیه مواد رو فک کنم۲بار چرخ کردم

کسی میدونه چطور میشه خوشمزه بشه?طعمش خیلی تنده و اصلا خوشمزه نیس و سیرهامم تازه بودن بوی سیر خیلی میده البته الان بهتر شده
وقتی میخام بیارم سر سفره از ترش بودن بالاش ی جور موهامون سیخ میشه!!!

اصلا حس بدی ب وجود اومده از ترشی لیته!!
بیچاره همسرم عاشق ترشی لیته بود
با این ترشی درست کردنم گند زدم ب حس و حالش
Maryam_chef (2015-01-31), zizi6275 (2015-02-06), سلام شیرینی (2015-02-27)
قدیمی 2015-01-31, 11:46 AM   #48
Maryam_chef
کاربر خیلی فعال

آواتار Maryam_chef

تشکر کرده : 21,147
تشکر شده 77,717 بار در 7,605 پست
Tagged: 3 Thread(s)
Maryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

نقل قول:
ارسالی توسط sajimaji مشاهده موضوع
کمک کمک!!!
من تابستون امسال ترشی لیته درست کردم در حجم بالا
فک کنم نمک و سرکه اش خیلی زیاد شده
از اون وقت فک کنم ب زور ۲ پیاله خوردیم
بخدا انقد واسش زحمت کشیدم دلم نمیاد بریزمش دور
بادمجون و هویج و سیر و کلم سفید و خیار وفلفل و گوجه وبرگ ریحون و زردچوبه و فلفل سیاه و دگ یادم نمیاد چیا زدم بش
کلا هم بادمجونا رو له کردم با گوشت کوب(با سرکه پختمشون)و بقیه مواد رو فک کنم۲بار چرخ کردم

کسی میدونه چطور میشه خوشمزه بشه?
طعمش خیلی تنده و اصلا خوشمزه نیس و سیرهامم تازه بودن بوی سیر خیلی میده البته الان بهتر شده
وقتی میخام بیارم سر سفره از ترش بودن بالاش ی جور موهامون سیخ میشه!!!

اصلا حس بدی ب وجود اومده از ترشی لیته!!
بیچاره همسرم عاشق ترشی لیته بود
با این ترشی درست کردنم گند زدم ب حس و حالش
عزیزم برای اینکه ترشی متعادل بشه از شکر استفاده میشه تو بیشتر ترشی ها شکر یا از 1 ق عسل استفاده میشه
شما شاید شکر نریختی الان هم میتونی شکر بریزی
مواد ترشی رو داخل ظرفی بریز با توجه به مقدار ترشیت شکر اضافه کن (دیگه زیاد نریزی هاااا)
امیدوارم موثر باشه
کاربر زیر از دوست گرامی [ARG:2 UNDEFINED] عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده است :
sajimaji (2015-01-31)
عنوان بسته

کلیدواژه
هزار, ویژه, کارگاه, پاییز, آموزش, ترشی, جشنواره, رنگ, شورها

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 23 (0 عضو و 23 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump