تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > مهمان داری و پذیرایی > پیشنهاد منـوهای مناسبتی

User Tag List

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2012-11-17, 10:23 AM   #6
مهرانه
مدیر انجمن

آواتار مهرانه

موقعیت: مشهد
تشکر کرده : 33,881
تشکر شده 96,721 بار در 5,419 پست
Mentioned: 3 Post(s)
Tagged: 12 Thread(s)
مهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

پیشفرض پاسخ: پذیرایی مراسم مذهبی

نقل قول:
ارسالی توسط maryama مشاهده موضوع
دوستان فکر میکنم با توجه به فرا رسیدن محرم خوبه این مبحث باز بشه.
لطفا بگید برای 5 شب مراسم روضه خوانی در منزل پذیراییم چی باشه ؟
مريم جان آشنايي داريم كه براي 5 شب روضه داره دهه دوم محرم پارسال بود كه يك مشكلي داشتيم نذر كردم اگه اين مشكل حل بشه براي روضه شون كه هر شب يك چيزي سرو ميشد كيك حلوا درست كنم تقريبا براي 150 نفر البته هر شبشون چاي با خرما يكشب چاي و شيريني يا چاي با حلوا به روشهاي مختلف

اين كيك حلوا پدرمو در اورد چون تك نفري بخواي براي 150 نفر درست كني اونم براي اولين بار دمار از روزگارت درمياره اما با توكل به خدا خيلي خوب شد و كلي از من تشكر كردن و راضي بودن حتي ميخواستن سفارش بدن براشون درست كنم گفتم اصلا و ابدا حالا خودت مي دوني مريم جان كيك حلوام خيلي خوبه شيك و خيلي راحت سرو ميشه براي 50 نفر به نظر من كمك هم لازم نداري خودت مي توني كيكشو از قبل تيه كني تو يخچال نگه داري شب قبلش حلوا رو روش بكشي و برشش رو بزني بذاري داخل كپسول و داخل سيني بچيني روي سيني رو سلفون بكش بذار تو محيط آشپزخونه طوري هم نميشه من يك روز كامل نگهداشتم تازه سلفون بكشي چون زير نايلونه شربت به خوبي به خوردش ميره و حلوا روش ترك بر نميداره
مهرانه آفلاین است   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از دوست گرامی مهرانه عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
*ati* (2013-11-27), *Helena* (2012-11-17), maryama (2012-11-17), miaayad-hoda (2012-11-17), Niyaz Chef (2013-09-28), فاطمه مهر (2014-05-18), مهندس (2012-11-17), یاسمن (2012-11-17), باران بهاري (2013-09-25)
قدیمی 2012-11-17, 02:19 PM   #7
maryama
کاربر فعال

آواتار maryama

تشکر کرده : 3,526
تشکر شده 3,761 بار در 727 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 1 Thread(s)
maryama has a reputation beyond reputemaryama has a reputation beyond reputemaryama has a reputation beyond reputemaryama has a reputation beyond reputemaryama has a reputation beyond reputemaryama has a reputation beyond reputemaryama has a reputation beyond reputemaryama has a reputation beyond reputemaryama has a reputation beyond reputemaryama has a reputation beyond reputemaryama has a reputation beyond repute

ازهمه دوستان بابت نظراتشون متشکرم انشالله همه حاجت روا بشن.
مهرانه خانومی از اینکه مشکلت حل شد خوشحالم. پارسال منم اسلایس حلوای صالی عزیز رو درست کردم تووووووووووپ!و با دو برابر دستور ولی نمیدونم چرا استرسشو دارم می دونی اگه ی بار کیکت خوب نشه کل برنامه ت به هم میریزه یکی از دوستان گفته بود میشه از چند روز قبل کیک رو تهیه کرد و تو فریزر گذاشت تجربه ی بیش از یک روزشو داری ؟رولت حلوای فرنوش جان چی؟ راحته ؟ راستی خرما کمربندی رو درست کردم از هم می پاشید چیزی در این مورد میدونی ؟شرمنده سوالم زیاد شد
maryama آفلاین است   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از دوست گرامی maryama عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
Niyaz Chef (2013-09-28), مهرانه (2012-11-17)
قدیمی 2012-11-17, 04:58 PM   #8
مهرانه
مدیر انجمن

آواتار مهرانه

موقعیت: مشهد
تشکر کرده : 33,881
تشکر شده 96,721 بار در 5,419 پست
Mentioned: 3 Post(s)
Tagged: 12 Thread(s)
مهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond reputeمهرانه has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

نقل قول:
ارسالی توسط maryama مشاهده موضوع
ازهمه دوستان بابت نظراتشون متشکرم انشالله همه حاجت روا بشن.
مهرانه خانومی از اینکه مشکلت حل شد خوشحالم. پارسال منم اسلایس حلوای صالی عزیز رو درست کردم تووووووووووپ!و با دو برابر دستور ولی نمیدونم چرا استرسشو دارم می دونی اگه ی بار کیکت خوب نشه کل برنامه ت به هم میریزه یکی از دوستان گفته بود میشه از چند روز قبل کیک رو تهیه کرد و تو فریزر گذاشت تجربه ی بیش از یک روزشو داری ؟رولت حلوای فرنوش جان چی؟ راحته ؟ راستی خرما کمربندی رو درست کردم از هم می پاشید چیزی در این مورد میدونی ؟شرمنده سوالم زیاد شد
ممنونم مريم جان كلا كار براي تعداد زياد استرس زاست بخصوص براي كساني مثل ما كه سفارشي كار نمي كنند در كل كيكشو ميشه از ماه قبلم تازه فريز كني ولي به نظر من تازه اش خيلي بهتره ولي يك هفته قبلش يا چند روز قبلش مشكلي پيش نمياره تو كيكش تا جايي كه يادمه كره نداره پس مشكلي نداري فقط حلواشو يك شب جلوترم روش بكشي مشكلي پيش نمياد زياد تر از اون احتمال داره كيك رطوبت حلوا رو به خودش بكشه و ترك بخوره روي سيني هم حتما حتما سلفون بكش نگهداريش آسونتره و كيك هم خشك نميشه نه مريم جان به نظر من رولت حلوا رو اگه درست نكردي براي اين جمعيت و براي بار اول درست نكني بهتره همين كيك حلوا عاليه چون قبلا امتحانش كردين خرما كمربندي درست نكردم

اما خرما رو راحترم مي توني سرو كني تو مجالس شهر ما خرما رو دونشو درميارن لاش گردو ميذارن بعد شكلات آب كرده روش ميدن و تو كپسول ميذارن و يك طرفشو پودر نارگيل يا پسته ميريزن وقتي تو سيني بچيني خيلي جلوه پيدا مي كنه به نظر من از خرما كمربندي شيك تره و خوشمزه تر دعا يادتون نره مريم جان
مهرانه آفلاین است   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از دوست گرامی مهرانه عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
miaayad-hoda (2012-11-17), Niyaz Chef (2013-09-28), فاطمه مهر (2014-05-18), فاطیما (2012-11-19), یاسمن (2012-11-17)
قدیمی 2012-11-17, 05:11 PM   #9
Sarashpaz-Sepideh
کاربر خیلی فعال

آواتار Sarashpaz-Sepideh

تشکر کرده : 16,813
تشکر شده 93,254 بار در 5,044 پست
Sarashpaz-Sepideh has a reputation beyond reputeSarashpaz-Sepideh has a reputation beyond reputeSarashpaz-Sepideh has a reputation beyond reputeSarashpaz-Sepideh has a reputation beyond reputeSarashpaz-Sepideh has a reputation beyond reputeSarashpaz-Sepideh has a reputation beyond reputeSarashpaz-Sepideh has a reputation beyond reputeSarashpaz-Sepideh has a reputation beyond reputeSarashpaz-Sepideh has a reputation beyond reputeSarashpaz-Sepideh has a reputation beyond reputeSarashpaz-Sepideh has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

تاپيك خوبيه مريم جان.
منم اميدوارم مراسمتون خوب برگذار بشه.
عزيزم ميتونيد به تاپيكهاي زير هم مراجعه كنيد .
تزيين خرما
http://www.roozmenu.com/showthread.php?t=920
كَله كَنُو يا كله كنجد
http://www.roozmenu.com/showthread.php?t=4083
خرما توپي
http://www.roozmenu.com/showthread.php?t=1544
Sarashpaz-Sepideh آفلاین است   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از دوست گرامی Sarashpaz-Sepideh عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
*Helena* (2012-11-17), 15690 (2013-12-03), Azijam (2012-11-17), miaayad-hoda (2012-11-17), saharj00n (2012-11-18), Shady (2012-11-17), فاطیما (2012-11-19), مهرانه (2012-11-17), ماهمون (2012-11-18), یاسمن (2012-11-17)
قدیمی 2012-11-17, 06:08 PM   #10
maryama
کاربر فعال

آواتار maryama

تشکر کرده : 3,526
تشکر شده 3,761 بار در 727 پست
maryama has a reputation beyond reputemaryama has a reputation beyond reputemaryama has a reputation beyond reputemaryama has a reputation beyond reputemaryama has a reputation beyond reputemaryama has a reputation beyond reputemaryama has a reputation beyond reputemaryama has a reputation beyond reputemaryama has a reputation beyond reputemaryama has a reputation beyond reputemaryama has a reputation beyond repute

خیلییییی لطف کردی خانومی. اون لایه سفید رنگ روی خرما یه نوع کرم هستش یا شکلات شیری؟
maryama آفلاین است   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از دوست گرامی maryama عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
miaayad-hoda (2012-11-17), Niyaz Chef (2013-09-28), فاطیما (2012-11-19)
پاسخ

کلیدواژه
ماهبد, مذهبی, مراسم, نان, کیک, گردو, پذیرایی, امام حسین, تره, حلوا, خدا, دعا, شیرینی

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 1 (0 عضو و 1 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump