تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > انواع کیک و تزئینات در روزمنو > لوازم قنادی و شیرینی پزی

لوازم قنادی و شیرینی پزی

(معرفی لوازم قنادی و شیرینی پزی)

User Tag List

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2012-08-13, 12:58 AM   #6
Shady
کاربر فعال

آواتار Shady

موقعیت: تهران
تشکر کرده : 12,165
تشکر شده 20,077 بار در 1,154 پست
Mentioned: 1 Post(s)
Tagged: 1 Thread(s)
Shady has a reputation beyond reputeShady has a reputation beyond reputeShady has a reputation beyond reputeShady has a reputation beyond reputeShady has a reputation beyond reputeShady has a reputation beyond reputeShady has a reputation beyond reputeShady has a reputation beyond reputeShady has a reputation beyond reputeShady has a reputation beyond reputeShady has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

پیشفرض پاسخ: آدرس فروشگاههای لوازم قنادی کجاست؟؟؟

خاله جون این دو تا فروشگاهی که گفتید بیشتر از یک ساله که بسته شدن:
1- ضلع جنوب شرقی میدان رسالت هم یک مغازه لوازم قنادی هست
2- لوازم قنادی شبستری پایین تر از میدان جمهوری ـ نبش خیابان آذربایجان ـ ( روبروی ایستگاه مترو ( ایستگاه نواب ) نبش خیابان نواب.

من خودم از فروشگاه بابارحیمی و مدبر زیاد خرید میکنم و انصافا هر چی بخواید اونجا میتونید پیدا کنید. منصف و جنسای تازه و مطمئن به مشتری میدن. آدرساشون و یه جا تو تالار نوشته بودم. میگردم پیدا میکنم دوباره میذارم.

لوازم قنادی خوشه هم قدیمی و خوبه.
6 کاربر زیر از دوست گرامی Shady عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
Amitida (2012-08-13), Khaleh Mary (2012-08-13), princessN (2012-08-13), setayesh66 (2012-08-13), فاطیما (2012-08-14), veronika (2012-11-15)
قدیمی 2012-08-13, 08:37 AM   #7
Maneli
کاربر نیمه فعال

آواتار Maneli

تشکر کرده : 6,780
تشکر شده 6,214 بار در 384 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
Maneli has a reputation beyond reputeManeli has a reputation beyond reputeManeli has a reputation beyond reputeManeli has a reputation beyond reputeManeli has a reputation beyond reputeManeli has a reputation beyond reputeManeli has a reputation beyond reputeManeli has a reputation beyond reputeManeli has a reputation beyond reputeManeli has a reputation beyond reputeManeli has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

يك فروشگاه به تازگي (١٠ روزه) بين چهارراه سرسبز و ميدان صد نارمك، ابتداي خيابان قزويني به سمت رسالت افتتاح شده و چيزهايي مثل ليدي فينگر و نشاسته ذرت و پودر خامه و ... كلا" موادي كه دوستان در پيدا كرنشون مشكل دارن و داره
يكي هم خيابان فرجام تهرانپارس ابتداي خيابان اهني امينه جنوبي (عادل سابق)
يكي ديگه هم ميدان پروين تهرانپارس به سمت فلكه سوم هست كه همه چيز داره و اگر هم نداشته باشته سفارش ميگيره و فرداش مياره
bahar777 (2012-11-24), Khaleh Mary (2012-08-13), leili (2012-10-24), فاطیما (2012-08-14)
قدیمی 2012-08-13, 10:30 AM   #8
Khaleh Mary
کاربر فعال

آواتار Khaleh Mary

موقعیت: germany
تشکر کرده : 20,817
تشکر شده 27,394 بار در 2,037 پست
Khaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond reputeKhaleh Mary has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

نقل قول:
ارسالی توسط Shady مشاهده موضوع
خاله جون این دو تا فروشگاهی که گفتید بیشتر از یک ساله که بسته شدن:
1- ضلع جنوب شرقی میدان رسالت هم یک مغازه لوازم قنادی هست
2- لوازم قنادی شبستری پایین تر از میدان جمهوری ـ نبش خیابان آذربایجان ـ ( روبروی ایستگاه مترو ( ایستگاه نواب ) نبش خیابان نواب.

من خودم از فروشگاه بابارحیمی و مدبر زیاد خرید میکنم و انصافا هر چی بخواید اونجا میتونید پیدا کنید. منصف و جنسای تازه و مطمئن به مشتری میدن. آدرساشون و یه جا تو تالار نوشته بودم. میگردم پیدا میکنم دوباره میذارم.

لوازم قنادی خوشه هم قدیمی و خوبه.
شادی جان مرسی از توجهت
آنکه توی رسالت هست قبلا سر نبش یک کوچه بود بود بعد ۲۰ متری آمد جلوتر و رفت توی یک زیر زمین و الان ان را هم بسته ۲ تا مغازه آمده جلوتر کنار یک بلور فروشی باز کرده من حدود ۲ ماه پیش خرید کردم
Shady (2012-08-13), فاطیما (2012-08-14), مهندس (2012-08-13)
قدیمی 2012-08-13, 10:46 PM   #9
Shady
کاربر فعال

آواتار Shady

تشکر کرده : 12,165
تشکر شده 20,077 بار در 1,154 پست
Mentioned: 1 Post(s)
Tagged: 1 Thread(s)
Shady has a reputation beyond reputeShady has a reputation beyond reputeShady has a reputation beyond reputeShady has a reputation beyond reputeShady has a reputation beyond reputeShady has a reputation beyond reputeShady has a reputation beyond reputeShady has a reputation beyond reputeShady has a reputation beyond reputeShady has a reputation beyond reputeShady has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

راست میگید خاله جون. یادمه که یه بار رفتم بهم آدرس همون زیر زمین و دادن که رفتیم ظهر بود بسته بود بعد دوباره گذرم خورد که گفتن جمع کرده. پس هنوزم هست ولی جاش و عوض کرده... ممنون از اینکه گفتید

من شبستری هم دوست داشتم. یکی دو بار گذری رفته بودم چیزای خیلی خوبی داشت اما مدتهاست اونم جمع کرده.
4 کاربر زیر از دوست گرامی Shady عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
*گل مریم* (2012-10-29), bamika (2013-07-10), Khaleh Mary (2012-08-13), فاطیما (2012-08-14)
قدیمی 2012-08-13, 11:07 PM   #10
neda_m
کاربر نیمه فعال

آواتار neda_m

تشکر کرده : 1,347
تشکر شده 1,471 بار در 365 پست
neda_m has a brilliant futureneda_m has a brilliant futureneda_m has a brilliant futureneda_m has a brilliant futureneda_m has a brilliant futureneda_m has a brilliant futureneda_m has a brilliant futureneda_m has a brilliant futureneda_m has a brilliant futureneda_m has a brilliant futureneda_m has a brilliant future

بچه ها همه ادرسا شرق تهران تو غرب شمال غرب فکر کنم خیلی کمه یا من اصلا ندیدم
فاطیما (2012-08-14)
پاسخ

کلیدواژه
فروشگاه لوازم قنادی, فروشگاههای, قنادی, لوازم, کیک, کجاست؟, کجاست؟؟؟, آدرس, ایران, تره, روزه, شهدا, شیرینی, عاشقشم

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 6 (0 عضو و 6 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump