تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > خانه داری و دکوراسیون داخلی > بازار روز

User Tag List

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2011-01-05, 05:28 PM   #6
maya1050
کاربر نیمه فعال

آواتار maya1050

تشکر کرده : 1,057
تشکر شده 1,894 بار در 191 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
maya1050 has a reputation beyond reputemaya1050 has a reputation beyond reputemaya1050 has a reputation beyond reputemaya1050 has a reputation beyond reputemaya1050 has a reputation beyond reputemaya1050 has a reputation beyond reputemaya1050 has a reputation beyond reputemaya1050 has a reputation beyond reputemaya1050 has a reputation beyond reputemaya1050 has a reputation beyond reputemaya1050 has a reputation beyond repute
پیشفرض Re: کدوم رستوران؟ کدوم فست فود ؟

خواهش میکنم بنیامین جان
خب من ازشهر خودم شروع میکنم
رشت
رستوران ها :
محرم - تک - محمود -اردشیر -جهانگیر
کافی شاپ :
بابک
پیتزا :
ناین - حاتم - آفتاب - گارمون - پیزا پیزا
ساندویچ : مزک روبه روی پمپ بنزین فرهنگ .عاشقشم مخصوصآ که توش کوکتل و سیبزمینی سرخ شده هم داره .
کبابی احمد هم چنجه و کباب ترشای خوشمزه ای داره به نظر من از همه جا بهتره (البته نونی هست )

تو جاده رشت به انزلی هم دوتا رستوران سفری و عاشوری خوبن
تو لاهیجان هم رستوران زیبا خوبه
mami ghazal (2012-07-18), panahisana (2014-05-26), sahar_7211 (2013-07-28), Somayeh71 (2014-12-31), sorour (2013-07-22), آشپزخونه سپیده (2013-04-13)
قدیمی 2011-01-05, 05:46 PM   #7
Samane
کاربر فعال

آواتار Samane

موقعیت: تهران
تشکر کرده : 2,431
تشکر شده 4,337 بار در 485 پست
Samane has a reputation beyond reputeSamane has a reputation beyond reputeSamane has a reputation beyond reputeSamane has a reputation beyond reputeSamane has a reputation beyond reputeSamane has a reputation beyond reputeSamane has a reputation beyond reputeSamane has a reputation beyond reputeSamane has a reputation beyond reputeSamane has a reputation beyond reputeSamane has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

نقل قول:
ارسالی توسط benyamin
خیلی عالیه ... دستت درد نکته ...
من دنبال چند تا پیتزا فروشیه درجه یک توی تهران هستم.
ما همیشه از پیتزا شب ،پیتزا میگیریم کیفیتش خیلی خوبه .توی نیاورانه سه راه یاسر

آخرین ویرایش توسط Samane در تاریخ 2011-01-08 انجام شده است
Samane آفلاین است   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از دوست گرامی Samane عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
**Ghazal** (2013-05-18), mami ghazal (2012-07-18), Somayeh71 (2014-12-31), sorour (2013-07-22), آشپزخونه سپیده (2013-04-13)
قدیمی 2011-01-05, 07:20 PM   #8
Benyamin
کاربر فعال

آواتار Benyamin

موقعیت: اهوازی - ساکن تهران
تشکر کرده : 1,160
تشکر شده 10,267 بار در 962 پست
Benyamin has a reputation beyond reputeBenyamin has a reputation beyond reputeBenyamin has a reputation beyond reputeBenyamin has a reputation beyond reputeBenyamin has a reputation beyond reputeBenyamin has a reputation beyond reputeBenyamin has a reputation beyond reputeBenyamin has a reputation beyond reputeBenyamin has a reputation beyond reputeBenyamin has a reputation beyond reputeBenyamin has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

دست همگی درد نکنه که جواب من رو دادن ..
فقط بی زحمت ادرس دقیق بدید

من که اهوازی هستم .. البته 1 سال هم هست که اهواز نیستم نمی دونم جدیدا اونجا چه خبره ..
توی اصفهان هم دوست و رفیق ندارم که باهاش برم بیرون شام بخورم ..
فقط میدونم که فست فود آرابو توی خیابان نظر حرف نداره .. مخصوصا اون اصلیه .. نه اونی که جدید باز شده .

توی کرج هم من فقط فست فود بیست رو قبول دارم .. که اگر اشتباه نکنم فلکه اول گوهردشت باید باشه .. پیتزا 4 فصل و پپرونیش رو خیلی دوست داشتم.

فست فود اواچی هم توی تهران اگر رفتید فیله مرغ سوخاری یادتون نره .. هم خیلی خوشگل سرخ شده هم خیلی خوشمزه ست.. با اینکه من نمیتونم غذای تند بخورم اما از این نمیتونم بگذرم ..
Benyamin آفلاین است   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از دوست گرامی Benyamin عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
**Ghazal** (2013-05-18), Belfi (2013-12-01), mami ghazal (2012-07-18), Somayeh71 (2014-12-31), sorour (2013-07-22), آشپزخونه سپیده (2013-04-13)
قدیمی 2011-01-05, 07:39 PM   #9
عسل فرفری
کاربر نیمه فعال

آواتار عسل فرفری

موقعیت: تهران
تشکر کرده : 8,121
تشکر شده 3,071 بار در 455 پست
عسل فرفری has a reputation beyond reputeعسل فرفری has a reputation beyond reputeعسل فرفری has a reputation beyond reputeعسل فرفری has a reputation beyond reputeعسل فرفری has a reputation beyond reputeعسل فرفری has a reputation beyond reputeعسل فرفری has a reputation beyond reputeعسل فرفری has a reputation beyond reputeعسل فرفری has a reputation beyond reputeعسل فرفری has a reputation beyond reputeعسل فرفری has a reputation beyond repute

بنيامين منم قبلا نايب زياد رفتم اما جديدا
البرز گرونه ولي خوبه،هاني هم همينطور ولي قيمتش از البرز مناسب تر هست.آدرس لمزي ولي عصر سر زعفرانيه هست.چوبيز هم بالاي قيطريه.هاني هم سر عباس آباد.
اردك آبي تو تنديس،پدرخوانده،اينا هم خيلي خوبن.يه پيتزايي ديگه هم هست كه خيلي عاليه.مي خوش.mey khosh.چند جا شعبه داره.تو آپادانا و سر فاطمي رو مي دونم كه هست.امتحان كنين.مشتري ميشيد.

5 کاربر زیر از دوست گرامی عسل فرفری عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
**Ghazal** (2013-05-18), mami ghazal (2012-07-18), Somayeh71 (2014-12-31), sorour (2013-07-22), آشپزخونه سپیده (2013-04-13)
قدیمی 2011-01-05, 07:42 PM   #10
Benyamin
کاربر فعال

آواتار Benyamin

موقعیت: اهوازی - ساکن تهران
تشکر کرده : 1,160
تشکر شده 10,267 بار در 962 پست
Benyamin has a reputation beyond reputeBenyamin has a reputation beyond reputeBenyamin has a reputation beyond reputeBenyamin has a reputation beyond reputeBenyamin has a reputation beyond reputeBenyamin has a reputation beyond reputeBenyamin has a reputation beyond reputeBenyamin has a reputation beyond reputeBenyamin has a reputation beyond reputeBenyamin has a reputation beyond reputeBenyamin has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

نقل قول:
ارسالی توسط *~AsaLi*~
بنيامين منم قبلا نايب زياد رفتم اما جديدا
البرز گرونه ولي خوبه،هاني هم همينطور ولي قيمتش از البرز مناسب تر هست.آدرس لمزي ولي عصر سر زعفرانيه هست.چوبيز هم بالاي قيطريه.هاني هم سر عباس آباد.
اردك آبي تو تنديس،پدرخوانده،اينا هم خيلي خوبن.يه پيتزايي ديگه هم هست كه خيلي عاليه.مي خوش.mey khosh.چند جا شعبه داره.تو آپادانا و سر فاطمي رو مي دونم كه هست.امتحان كنين.مشتري ميشيد.

راستی کسی رستوران مسلم توی بازار رو رفته ؟
Benyamin آفلاین است   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از دوست گرامی Benyamin عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
پاسخ

کلیدواژه
فود؟, فیله مرغ, فرشته, فست, فست فود, قهوه, ماست, محلی, مزه, معروف, نان, هات داگ, کافی, کتاب, کدام, گیاهی, اخبار, برنج, تبریز, تره, ترشی, تست, حلوا, خدا, دسر, رستوران, رستوران؟, زاپاتا, سنتی, ساندویچ, سس قارچ, شهید, شیراز, شاپ؟, عاشقشم, غذای محلی

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 1 (0 عضو و 1 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump