تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > مهمان داری و پذیرایی > پیشنهاد منـوهای مناسبتی

User Tag List

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2014-09-04, 12:12 PM   #386
derakhshan20
کاربر فعال

آواتار derakhshan20

موقعیت: شرق ایران
تشکر کرده : 6,564
تشکر شده 8,352 بار در 717 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 1 Thread(s)
derakhshan20 has a reputation beyond reputederakhshan20 has a reputation beyond reputederakhshan20 has a reputation beyond reputederakhshan20 has a reputation beyond reputederakhshan20 has a reputation beyond reputederakhshan20 has a reputation beyond reputederakhshan20 has a reputation beyond reputederakhshan20 has a reputation beyond reputederakhshan20 has a reputation beyond reputederakhshan20 has a reputation beyond reputederakhshan20 has a reputation beyond repute
پیشفرض پاسخ: منو‌های پیشنهادی برای جمع های دوستانه

اگه برای دسر تجربهی کیکهای خامهای نداری به نظر من چون خامه کشی تجربه و زمان زیاد برای ما تازه کارها میبره برو سراغ زلهی رنگین کمان یا کیک موجدار هم شکیله هم ساده برای غذا جوجه کباب به نظرم مجلسی میاد اگه هم می خوای پیش خوراکت راحت و بدون سر پا وایستادن زیاد باشه سوپ شیر بده هم مجلسی هم راحت در کنار اینها کوکو سبزی رولتی مهرانه جون هم راحت و خوبه اگه سبزیشو از قبل اماده داشته باشی .....زله ی رولی هم خوبه راستی برای غذای اصلیت با یه پیمانه برنجت یه ته چین مرغ توی ماهی تاوه جداگانه درست کن هم ته چینه هم یه مدل غذای راحت موادشم از قبل اماده کن بزار یخچال دو ساعت به سرو غذات بریز تو تاوه تا بپزه منم تو اشپز خونمواسه دو تا مهمونی اخرم پزیدم ته دیگ برنجتم سیب زمینی بزار میشه دو مدل ته چین
asayesh (2014-12-27), baran78 (2015-02-27), panahisana (2014-09-09), یسناگلی (2014-11-07)
قدیمی 2015-01-26, 07:11 PM   #387
sajimaji
کاربر نیمه فعال

آواتار sajimaji

موقعیت: آذربایجان غربی- ارومیه
تشکر کرده : 814
تشکر شده 1,013 بار در 164 پست
Tagged: 0 Thread(s)
sajimaji has much to be proud ofsajimaji has much to be proud ofsajimaji has much to be proud ofsajimaji has much to be proud ofsajimaji has much to be proud ofsajimaji has much to be proud ofsajimaji has much to be proud ofsajimaji has much to be proud of

سلام دوستان عزیزم

من میخوام تقریبا ۱ماه آینده که شاید زودتر هم بشه ی مهمونی واسه برادر شوهرم که از سربازی تمومیده بدم

مادر مادر شوهرمم دعوت میشه که ازم خواسته شیرینی اینا بپزم و ی روز دعوتش کنم که منم ترجیح میدم اونو هم دعوت کنم

یعنی ۶تا مهمون داریم با خودمون ۸نفر میشیم

میخوام ی مهمونی خوب بشه

لطفا کمکم کنین

من ی منو پیشنهادی دارم که خوشحال میشم نظر شما دوستان عزیزم رو هم درموردش بدونم

منو برای شام هس

پیش غذا

سوپ سفید
دلمه برگ مو
دلمه کلم

غذای اصلی

برنج زعفرونی زرشک دار
گالانتین مرغ
دور گالانتین قارچ سرخ کنم بریزم
یه دور دیگه سیب زمینی سرخ کنم بذارم
یه دور دیگه گوجه سرخ کنم بذارم
قرمه سبزی با گوشت گوسفندی هم بذارم
سالاد توپی بذارم
سالاد کاهو و کلم بذارم
آب و دوغ بدون گاز بذارم

بعد شام
چای با نان خرمایی
ژله خورده شیشه(ژله تزریقی تا حالا ۲بار درست کردم دگ اینبار میخوام خورده شیشه باشه)
دسر والانتین
میوه (خیار سیب پرتقال یا نارنگی)

لطفا کمکم کنید.

آخرین ویرایش توسط sajimaji در تاریخ 2015-01-26 انجام شده است علت: اضافه کردن دلمه ب پیش غذا
sajimaji آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از دوست گرامی [ARG:2 UNDEFINED] عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده است :
baran78 (2015-02-27)
قدیمی 2015-02-27, 05:29 AM   #388
Neshat
کاربر نیمه فعال

آواتار Neshat

تشکر کرده : 2,868
تشکر شده 1,546 بار در 233 پست
Neshat has a brilliant futureNeshat has a brilliant futureNeshat has a brilliant futureNeshat has a brilliant futureNeshat has a brilliant futureNeshat has a brilliant futureNeshat has a brilliant futureNeshat has a brilliant futureNeshat has a brilliant futureNeshat has a brilliant futureNeshat has a brilliant future

سلام دوستای خوبم. دوتا راهنمایی ازتون میخواستم.
--برای شام خودمونی در کنار اش رشته و سالاد الویه , چه غذایی پیشنهاد میدین؟ (میخوام برنجی نباشه و توش سبزی (بخاطر سبزی دار بودن اش) و سیب زمینی زیاد ( بخاطر الویه. مثلا کوکو نباشه) نداشته باشه.
-- برای ناهار در همون جمع , در کنار جوجه ترش و قرمه سبزی چه جور سوپی بذارم؟ (بازم فکر میکنم بخاطر قرمه سبزی بهتره سوپش سبزی بهتره نداشته باشه)
قدیمی 2015-02-27, 08:32 AM   #389
baran78
مدیر انجمن

آواتار baran78

تشکر کرده : 76,446
تشکر شده 173,332 بار در 15,228 پست
Mentioned: 2 Post(s)
Tagged: 8 Thread(s)
baran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

نقل قول:
ارسالی توسط Neshat مشاهده موضوع
سلام دوستای خوبم. دوتا راهنمایی ازتون میخواستم.
--برای شام خودمونی در کنار اش رشته و سالاد الویه , چه غذایی پیشنهاد میدین؟ (میخوام برنجی نباشه و توش سبزی (بخاطر سبزی دار بودن اش) و سیب زمینی زیاد ( بخاطر الویه. مثلا کوکو نباشه) نداشته باشه.
-- برای ناهار در همون جمع , در کنار جوجه ترش و قرمه سبزی چه جور سوپی بذارم؟ (بازم فکر میکنم بخاطر قرمه سبزی بهتره سوپش سبزی بهتره نداشته باشه)
اولين پيشنهاد از طرف من ...

دوست جونم بنظرم براي شام خودموني در كنار آش و سالاد الويه ميتوني كشك بادمجون بدرستي...

سوپ ناهار هم مي توني سوپ سفيد يا سوپ قارچ درست كني كه هم رنگش و هم طعمش كاملا با قورمه سبزي متفاوت باشه...
Beauty (2015-03-25), Neshat (2015-02-27)
قدیمی 2015-03-25, 01:55 PM   #390
shahlaam
کاربر جدید

تشکر کرده : 3
تشکر شده 16 بار در 8 پست
shahlaam در آغاز راه است

سلام دوستان من در یم ماه آینده پاگشای دو عروس را با هم دارم با حدود 60 مهمان لطفا در مورد پیش غذا، غذای اصلی و دسر راهنمایی بفرمایید.
متشکرم
shahlaam آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از دوست گرامی [ARG:2 UNDEFINED] عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده است :
Beauty (2015-03-25)
پاسخ

کلیدواژه
فیله مرغ, فانتزی, فرشته, قهوه, منو‌های, میگو, ماه رمضان, ماکارونی, ماست, محلی, مزه, مصور, معروف, چین, نان, کوفته, کوه, کوکو, کوکو سیب زمینی, کیف, کیک, گوجه فرنگی, گیاهی, گردو, پودینگ, پیراشکی, پیشنهادی, آموزش, افطاری, ایران, اسفناج, بارداری, برنج, ته چین مرغ, ترنم, تره, ترشی, تست, جمع, حلوا, خوراک سوسیس, خدا, دوستانه, دسر, روزمنو, روزه, رستوران, زولبیا, سنتی, سوپ, سوسیس, سال نو, ساندویچ, شير, شیرینی, شیرینی سنتی, عکس, عاشقشم, عروس, غذای مدرن, غذای سنتی

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 6 (0 عضو و 6 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump