تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > مهمان داری و پذیرایی > پیشنهاد منـوهای مناسبتی

User Tag List

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2014-08-19, 08:40 AM   #381
مستانه سادات
کاربر نیمه فعال

آواتار مستانه سادات

تشکر کرده : 2,026
تشکر شده 893 بار در 202 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
مستانه سادات is a splendid one to beholdمستانه سادات is a splendid one to beholdمستانه سادات is a splendid one to beholdمستانه سادات is a splendid one to beholdمستانه سادات is a splendid one to beholdمستانه سادات is a splendid one to beholdمستانه سادات is a splendid one to beholdمستانه سادات is a splendid one to behold
پیشفرض پاسخ: منو‌های پیشنهادی برای جمع های دوستانه

نقل قول:
ارسالی توسط طلاخانم مشاهده موضوع
دوستان کسی نیست به من کمک کنه
طلا جون با توجه به سن مهمانهات می تونی از یه غذای پنیری استفاده کنی مثلا لازانیای لقمه ای یا کاپ کیک پیتزا یا همینجور غذاها خصوصا اینکه سلف سرویس هم هست.یا میونی بیف استروگانف یا چیکن درست کنی.
Beauty (2014-08-19), marzi.kh (2014-08-19), طلاخانم (2014-08-19)
قدیمی 2014-08-19, 09:18 PM   #382
Maryam_chef
کاربر خیلی فعال

آواتار Maryam_chef

تشکر کرده : 21,146
تشکر شده 77,813 بار در 7,606 پست
Tagged: 3 Thread(s)
Maryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

نقل قول:
ارسالی توسط طلاخانم مشاهده موضوع
سلام دوستان.من آخر هفته 15نفر مهمون دارم منویی که انتخاب کردم رو میذارم شما هم راهنماییم کنین
سلاد ماکارونی
سالاد فصل
پلو
کوبیده که از بیرون میگیرم
ژله که بابستنی سرو بشه تقریبا مثل سان شاین
ماست خیار
سبزی خوردن
لطفا کمک کنید غذای دوم رو چی بذارم
در ضمن چون خونه کوچیکه میخوام سلف سرویسی سرو کنم
مهمونام 3نفر بالای 50سن دارن بقیه از 37تا29و سه تا هم نوجوان
منتظر نظرهاتون هستم
اسنک_پیراشکی_بورک سیگار _سالاد الویه با نان ساندویچی _ماکارونی_لازانیا لقمه ای
5 کاربر زیر از دوست گرامی Maryam_chef عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
asayesh (2014-12-27), Beauty (2014-08-19), derakhshan20 (2014-08-19), nasrinbbr (2014-08-20), طلاخانم (2014-09-03)
قدیمی 2014-09-02, 10:32 AM   #383
rooya
کاربر جدید

موقعیت: عجب شیر
تشکر کرده : 411
تشکر شده 1,389 بار در 102 پست
rooya has much to be proud ofrooya has much to be proud ofrooya has much to be proud ofrooya has much to be proud ofrooya has much to be proud ofrooya has much to be proud ofrooya has much to be proud ofrooya has much to be proud ofrooya has much to be proud ofrooya has much to be proud of

سلام بچه ها هجده ام شهریور سومین سالگرد ازدواجمون میخوام برا همسرسنگ تموم بزارم البته نمی دونم شاید اگه حالم خوب باشه جاری رو هم پاگشا کنم ولی چون دچار کم خونی شدیدشدم نمیتونم زیاد سرپا وایستم وکسلم لطفا کمک کنید که غذاهام ودسرهام هم راحت باشه وهم خیلی خوب راستی کیکم میخوام بپزم چی بپزم چه جوری تزیین کنم
derakhshan20 (2014-09-04)
قدیمی 2014-09-03, 04:17 PM   #384
rooya
کاربر جدید

موقعیت: عجب شیر
تشکر کرده : 411
تشکر شده 1,389 بار در 102 پست
rooya has much to be proud ofrooya has much to be proud ofrooya has much to be proud ofrooya has much to be proud ofrooya has much to be proud ofrooya has much to be proud ofrooya has much to be proud ofrooya has much to be proud ofrooya has much to be proud ofrooya has much to be proud of

وای بچه ها کمک من چی درست کنم دسرچی درست کنم کیک خامه ای با تزیین خامه یاگاناش با کدوم دستور هردو اولین بارم چند روز وقت دارم کمممممممک
قدیمی 2014-09-03, 05:37 PM   #385
طلاخانم
کاربر نیمه فعال

آواتار طلاخانم

تشکر کرده : 2,559
تشکر شده 6,409 بار در 415 پست
طلاخانم has a reputation beyond reputeطلاخانم has a reputation beyond reputeطلاخانم has a reputation beyond reputeطلاخانم has a reputation beyond reputeطلاخانم has a reputation beyond reputeطلاخانم has a reputation beyond reputeطلاخانم has a reputation beyond reputeطلاخانم has a reputation beyond reputeطلاخانم has a reputation beyond reputeطلاخانم has a reputation beyond reputeطلاخانم has a reputation beyond repute

نقل قول:
ارسالی توسط rooya مشاهده موضوع
وای بچه ها کمک من چی درست کنم دسرچی درست کنم کیک خامه ای با تزیین خامه یاگاناش با کدوم دستور هردو اولین بارم چند روز وقت دارم کمممممممک
عزیزم من زیاد وارد نیستم اما دسر میتونی خرده شیشه درست کنی
غذاهات رو هم میتونی یه پیش غذا مثل کشک بادمجون بذاری
غذای اصلی هم جوجه کباب تابه ای با خورش قرمه سبزی یا فسنجون خوبه
لازانیا هم میتونی بذاری توی منوت
سالاد اندونزی هم خیلی خوشمزه است
خوش بگذره
طلاخانم آفلاین است   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از دوست گرامی طلاخانم عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
derakhshan20 (2014-09-04), marzi.kh (2014-09-04)
پاسخ

کلیدواژه
فیله مرغ, فانتزی, فرشته, قهوه, منو‌های, میگو, ماه رمضان, ماکارونی, ماست, محلی, مزه, مصور, معروف, چین, نان, کوفته, کوه, کوکو, کوکو سیب زمینی, کیف, کیک, گوجه فرنگی, گیاهی, گردو, پودینگ, پیراشکی, پیشنهادی, آموزش, افطاری, ایران, اسفناج, بارداری, برنج, ته چین مرغ, ترنم, تره, ترشی, تست, جمع, حلوا, خوراک سوسیس, خدا, دوستانه, دسر, روزمنو, روزه, رستوران, زولبیا, سنتی, سوپ, سوسیس, سال نو, ساندویچ, شير, شیرینی, شیرینی سنتی, عکس, عاشقشم, عروس, غذای مدرن, غذای سنتی

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 10 (0 عضو و 10 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump