تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > انواع کیک و تزئینات در روزمنو > کیک های میوه ای

کیک های میوه ای

دستور انواع کیک های میوه ای

User Tag List
Hanichef, Roya-e-Bahar, Sepnta, Tara8930

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2016-12-14, 09:01 AM   #191
derakhshan20
کاربر فعال

آواتار derakhshan20

موقعیت: شرق ایران
تشکر کرده : 6,564
تشکر شده 8,352 بار در 717 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 1 Thread(s)
derakhshan20 has a reputation beyond reputederakhshan20 has a reputation beyond reputederakhshan20 has a reputation beyond reputederakhshan20 has a reputation beyond reputederakhshan20 has a reputation beyond reputederakhshan20 has a reputation beyond reputederakhshan20 has a reputation beyond reputederakhshan20 has a reputation beyond reputederakhshan20 has a reputation beyond reputederakhshan20 has a reputation beyond reputederakhshan20 has a reputation beyond repute
پیشفرض پاسخ: انواع کیک پرتقالی

کیک پرتقالی با دستور ازیتا جون صفحه ی سه و سس پرتقال مریم جان صفحهی 4
Attached Thumbnails
۲۰۱۶۱۲۰۸_۱۰۲۲۵۱.jpg   ۲۰۱۶۱۲۱۳_۲۰۰۵۲۷.jpg  

baran78 (2016-12-14), marie (2016-12-17), Maryam_chef (2016-12-14), مهندس (2016-12-16)
قدیمی 2016-12-14, 07:13 PM   #192
نازنین نرچس
کاربر جدید

آواتار نازنین نرچس

تشکر کرده : 288
تشکر شده 173 بار در 79 پست
Tagged: 0 Thread(s)
نازنین نرچس یک هاله روحانی دور اوستنازنین نرچس یک هاله روحانی دور اوست

من این کیک رو با دستور ازی جون درست کردم اما بافت کیکم خمیری شد نمیدونم چرا ؟ با اینکه تموم نکات را رعایت کردم.
نازنین نرچس آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از دوست گرامی [ARG:2 UNDEFINED] عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده است :
Maryam_chef (2016-12-14)
قدیمی 2016-12-14, 09:18 PM   #193
Maryam_chef
کاربر خیلی فعال

آواتار Maryam_chef

تشکر کرده : 21,146
تشکر شده 77,813 بار در 7,606 پست
Tagged: 3 Thread(s)
Maryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

نقل قول:
ارسالی توسط نازنین نرچس مشاهده موضوع
من این کیک رو با دستور ازی جون درست کردم اما بافت کیکم خمیری شد نمیدونم چرا ؟ با اینکه تموم نکات را رعایت کردم.
عزیزم ممکنه دلایلش این ها باشه
مواد کيک خوب مخلوط نشده است. مقدار مايعات مورد استفاده در کيک زياد بوده است. تعداد تخم مرغ هاي مورد استفاده زياد بوده است. یا دمای فر بیش از حد داغ بوده
2 کاربر زیر از دوست گرامی Maryam_chef عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
baran78 (2016-12-15), نازنین نرچس (2016-12-15)
قدیمی 2016-12-15, 07:22 AM   #194
نازنین نرچس
کاربر جدید

آواتار نازنین نرچس

تشکر کرده : 288
تشکر شده 173 بار در 79 پست
Tagged: 0 Thread(s)
نازنین نرچس یک هاله روحانی دور اوستنازنین نرچس یک هاله روحانی دور اوست

نقل قول:
ارسالی توسط Maryam_chef مشاهده موضوع
عزیزم ممکنه دلایلش این ها باشه
مواد کيک خوب مخلوط نشده است. مقدار مايعات مورد استفاده در کيک زياد بوده است. تعداد تخم مرغ هاي مورد استفاده زياد بوده است. یا دمای فر بیش از حد داغ بوده
بله ممنونم فکرمی کنم که مواد کیکم رو بخوبی مخلوط نکردم.
نازنین نرچس آفلاین است   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از دوست گرامی نازنین نرچس عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
baran78 (2016-12-15), Maryam_chef (2016-12-15)
قدیمی 2016-12-17, 07:07 PM   #195
Sarashpaz-Sepideh
کاربر خیلی فعال

آواتار Sarashpaz-Sepideh

تشکر کرده : 16,813
تشکر شده 93,255 بار در 5,044 پست
Tagged: 1 Thread(s)
Sarashpaz-Sepideh has a reputation beyond reputeSarashpaz-Sepideh has a reputation beyond reputeSarashpaz-Sepideh has a reputation beyond reputeSarashpaz-Sepideh has a reputation beyond reputeSarashpaz-Sepideh has a reputation beyond reputeSarashpaz-Sepideh has a reputation beyond reputeSarashpaz-Sepideh has a reputation beyond reputeSarashpaz-Sepideh has a reputation beyond reputeSarashpaz-Sepideh has a reputation beyond reputeSarashpaz-Sepideh has a reputation beyond reputeSarashpaz-Sepideh has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

من اینطوری درست کردم و نمیدونم دستورش تو تاپیک موجوده یا نه بافت خیلی خوبی داره و رفته تو فهرست کیکهای همیشگی م
تخم مرغ۳ عدد
شکر ۱ لیوان
اب پرتقال ۱ لیوان
روغن مایع ۱ لیوان
ارد ۳ لیوان
ب پ ۱ ق م
تخم مرغ و شکر را زده تا حسابی کشدار و سفید شه.................روغن را افزوده هم میزنیم ............اب پرتقال را ریخته و هم میزنیم..........مواد خشک رو چندبار الک میکنیم و فولد میکنیم تو مواد .دما ۱۷۵ درجه ۴۰ دقیقه
سس پرتقالشم با نصف لیوان اب پرتقال درست کردم که ریختم توی قابلمه و نصف لیوان شکر ریختم و ۱ ق غ ارد ذرت و گذاشتم حل شد همین که بخار زد یعنی داره غلیظ میشه و مرتب باید هم بزنین ،بعد هم توش ۱۰ گرم کره ریختم و هم زدم چشیدم ولی یکم گس بود ۱ ق غ سرپر پودر قند ریختم و هم زدم تا طعمش متعادل شد و به ملسی میزد و خیلی طعمشو دوست داشتم مخصوصا وقتی یک روز هم بمونه و جذب کیک بشه
Attached Thumbnails
۲۰۱۶۱۲۱۴_۲۱۵۹۴۷.jpg  
Sarashpaz-Sepideh آفلاین است   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از دوست گرامی Sarashpaz-Sepideh عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
13899 (2017-07-11), derakhshan20 (2016-12-18), RE79EL (2016-12-18), بهدخت 84 (2016-12-20)
پاسخ

کلیدواژه
shady, قهوه, ماربل, ماست, مزه, کیک, کیک تولد, کیک خوشمزه, کرم, پاسخ, پرتقال, پرتقالی, آشپزخانه, انواع, حلقه, دعا, ذکر, شیرینی, شادی, عکس, عطر

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 7 (0 عضو و 7 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump