تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > هنـــــر در خــــــانه > صنايع دستی

User Tag List

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2012-06-20, 12:59 PM   #11
mani
کاربر فعال

آواتار mani

موقعیت: زیر آسمون آبی
تشکر کرده : 5,401
تشکر شده 7,625 بار در 792 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
mani has a reputation beyond reputemani has a reputation beyond reputemani has a reputation beyond reputemani has a reputation beyond reputemani has a reputation beyond reputemani has a reputation beyond reputemani has a reputation beyond reputemani has a reputation beyond reputemani has a reputation beyond reputemani has a reputation beyond reputemani has a reputation beyond repute
Smile پاسخ: نقاشی رنگ و روغن

نقل قول:
ارسالی توسط sarina-kian مشاهده موضوع
اون گل زرده هم در حال حاضر اخرین کارمه و خیلی دوستش دارم.چند تا کار نیمه و کاره دارم.چند تا هم سفارش اما امان ازین حوصله ک فعلا ندارم.
نقل قول:
اینام چند تا از تابلوهام.اون جاده هه اولین کارم بود.خیلی دوستش میدارم...

من کلا کار چهره دوست ندارم.استادم از اون حرفه ایها تو سیاه قلم و چهره بود.از امریکا و جاهای مختلف ایران هم سفارش داشت.2-3 جلسه هم رفتم پیشش دیدم خیلی کار حساسیه و با قانون و منم اصلا حوصله قانون و دقت خیلی زیاد رو نداشتم و گفتم نمیام.
خيلي زیبا بود
من صفر صفرم!!!!!!!!!!!!!
موفق هستي موفق تر باشي سارينا جون
mani آفلاین است   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از دوست گرامی mani عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
*گل مریم* (2012-08-10), .susan. (2014-01-22), Beauty (2014-01-23)
قدیمی 2012-06-20, 12:59 PM   #12
الهام 62
کاربر فعال

آواتار الهام 62

موقعیت: Esfahan
تشکر کرده : 9,137
تشکر شده 5,002 بار در 1,041 پست
الهام 62 has a reputation beyond reputeالهام 62 has a reputation beyond reputeالهام 62 has a reputation beyond reputeالهام 62 has a reputation beyond reputeالهام 62 has a reputation beyond reputeالهام 62 has a reputation beyond reputeالهام 62 has a reputation beyond reputeالهام 62 has a reputation beyond reputeالهام 62 has a reputation beyond reputeالهام 62 has a reputation beyond reputeالهام 62 has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

پیشفرض پاسخ: نقاشی رنگ و روغن

وای که نقاشی هات خوشگلند من که خیلی دوستشون داشتم دلم می خواهد همینطور نگاهشون کنم
قدیمی 2012-06-20, 01:49 PM   #13
sarina-kian
کاربر فعال

آواتار sarina-kian

تشکر کرده : 5,427
تشکر شده 18,806 بار در 1,240 پست
Tagged: 1 Thread(s)
sarina-kian has a reputation beyond reputesarina-kian has a reputation beyond reputesarina-kian has a reputation beyond reputesarina-kian has a reputation beyond reputesarina-kian has a reputation beyond reputesarina-kian has a reputation beyond reputesarina-kian has a reputation beyond reputesarina-kian has a reputation beyond reputesarina-kian has a reputation beyond reputesarina-kian has a reputation beyond reputesarina-kian has a reputation beyond repute
پیشفرض پاسخ: نقاشی رنگ و روغن

مانی و الهام عزیز خیلی لطف دارین به من.ممنونمن تازه کارم به نسبت خیلیا ک سالهاست کار میکنند.من فقط چند ساله دارم کار میکنم.

مانی جون این حرفو نزن.اتفاقا کارات خیلی قشنگن.صادقانه میگم.طراحیت مشخصه ک خیلی خوبه.سایه ها و رنگها رو خیلی خوب میشناسی.فقط باید سعی کنی رنگهات واقعی بنظر برسن و از اون بعد مصنوعی خارج بشن.فقط یک رنگ رو برای مثلا گل یا برگ و...در نظر نگیر.برای قرمز مثلا قرمز و سفید و زرد و شاید اکر رو نیاز باشه قاتی کنی تا رنگ طبیعی تری بهت بده و برای رنگ سبز،سبز تیوپت رو با قرمز و قهوه ای و مشکی و اکر و گاهی زرد باید قاتی کنی.حالا نتاسب اینها دیگه به خودت بستاگی داره ک چقدر تندی و تیرگی یا روشنی رنگها مد نظرته.
قدیمی 2012-06-20, 02:03 PM   #14
mani
کاربر فعال

آواتار mani

mani has a reputation beyond reputemani has a reputation beyond reputemani has a reputation beyond reputemani has a reputation beyond reputemani has a reputation beyond reputemani has a reputation beyond reputemani has a reputation beyond reputemani has a reputation beyond reputemani has a reputation beyond reputemani has a reputation beyond reputemani has a reputation beyond repute
Smile پاسخ: نقاشی رنگ و روغن

نقل قول:
مانی و الهام عزیز خیلی لطف دارین به من.ممنونمن تازه کارم به نسبت خیلیا ک سالهاست کار میکنند.من فقط چند ساله دارم کار میکنم.

مانی جون این حرفو نزن.اتفاقا کارات خیلی قشنگن.صادقانه میگم.طراحیت مشخصه ک خیلی خوبه.سایه ها و رنگها رو خیلی خوب میشناسی.فقط باید سعی کنی رنگهات واقعی بنظر برسن و از اون بعد مصنوعی خارج بشن.فقط یک رنگ رو برای مثلا گل یا برگ و...در نظر نگیر.برای قرمز مثلا قرمز و سفید و زرد و شاید اکر رو نیاز باشه قاتی کنی تا رنگ طبیعی تری بهت بده و برای رنگ سبز،سبز تیوپت رو با قرمز و قهوه ای و مشکی و اکر و گاهی زرد باید قاتی کنی.حالا نتاسب اینها دیگه به خودت بستاگی داره ک چقدر تندی و تیرگی یا روشنی رنگها مد نظرته.
ممنون از راهنماييت
تابلوي گلم يه كار دست گرمي بود با رنگهاي محدود
حتما مواردي رو كه گفتي رعايت ميكنم
Azijam (2012-07-06), Beauty (2014-01-23), sarina-kian (2012-06-21)
قدیمی 2012-06-20, 02:25 PM   #15
mani
کاربر فعال

آواتار mani

Smile

من توي اينترنت خيلي درباره نقاشی رنگ و روغن سرچ کردم، يه متني پيدا كردم كه اين بخشي از اونه نظرت رو میشه بگی؟

لوازم رنگ روغن :
قلموی سمور نشان چینی موی نرم ( تیره )و موی زیر (روشن ) از هر کدام 1بسته 12تایی - قلموی لاینر(مو بلند ) 3 صفر- ترجیحا قلموی محوکن بوم ایران (دوخت دار) –تربانتین ایرانی - پالت تخت .روغن بزرک – ورنی مارک ایرانی 2عدد - قلموی چتری زبر شماره- کاردک نوک گردکوچک شماره 2 و 4-
رنگ روغن تکی مارک وستا ایرانی یا ........
سفید تیتانیوم 40 (رنگ سفید ترجیحا 2عدد)
آبی شماره 21
قهوه ای شماره 3
قرمز شماره 1و شماره 6
مشکی شماره 24
سبز شماره 37
اخرایی شماره 44
زرد شماره 13
نارنجی شماره 4
آجری تیره شماره 2
سبز خام شماره 43
آبی آسمانی 10
-------------------------------
Azijam (2012-07-06), ღ.ترنم.ღ (2012-06-21), Beauty (2014-01-23)
پاسخ

کلیدواژه
قهوه, موضوع, مدل, نقاشی, ایران, ترنم, خدا, رنگ, روغن, زن, شیرینی, عکس, عاشقشم

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 1 (0 عضو و 1 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump