تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > آشــپزی مــدرن در روزمنو > پیش غذا و فینگر فود

پیش غذا و فینگر فود

انواع پیش غذا، فینگر فود و اردور

User Tag List

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2011-06-22, 10:24 PM   #1
*SARA*
کاربر نیمه فعال

تشکر کرده : 2,990
تشکر شده 4,604 بار در 489 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
*SARA* has a reputation beyond repute*SARA* has a reputation beyond repute*SARA* has a reputation beyond repute*SARA* has a reputation beyond repute*SARA* has a reputation beyond repute*SARA* has a reputation beyond repute*SARA* has a reputation beyond repute*SARA* has a reputation beyond repute*SARA* has a reputation beyond repute*SARA* has a reputation beyond repute*SARA* has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

پیشفرض پیش غذای ساده با چیپس و ماهی

این غذای کوچک و الان از تی وی دیدم و به نظرم خیلی خوشمزه و ساده اومد که میتونه تو مهمونی ها به عنوان پیش غذا یا به عنوان یه نوع خوراک ساده قبل از غذا با میوه سرو شهالبته من خودم یه کم تغییر با توجه به ذائقه دادم که اصله دستورم میزارم

مواد لازم:
چیپس پرینگلز
تن ماهی (فیله ماهی سالمون خام در اصل دستور)
شوید خرد شده
پیازچه
روغن زیتون
فلفل چیلی
آبلیمو
نمک
سس خردل
تخم مرغ پخته شده(در اصل دستور بود که من به جاش اسلایس زیتون و پیشنهاد میدم)
سس (مخلوطی از مایونز و قرمز که من خیار شورم پیشنهاد میدم که با ماهی خوب میشه)

همه مواد به غیر از چیپس و سس سفید(تار تار) و تخم مرغ را با هم مخلوط میکنیم که اندازه های آن سلیقه ای و با توجه به ذائقه شما میتونه باشه و بهتر است از غذا ساز و یا کوشت کوب برقی استفاده کنید که خوب مخلوط شه و حالت خمیری در بیاد.
حالا به اندازه یه قاشقه مربا خوری از مواد را روی یه چیپس میزاریم و روی آن را دوباره یه چیپس قرار میدهیم.بهتر است از چیپسای هم شکل و اندازه مثل پرینگلز استفاده شه که شکیل تر در بیاد.روی چیپس به اندازه یه فندوق از سس تار تار میریزیم و بعد از آن یه ورق تخم مرغ آب پز قرار میدهیم که به چیپس به واسطه سس بچسبد.
(در دستور اصلی روی آن یه اسلایس از تخم مرغ آب پز قرار داد که من به شخصه نرجیح میدم از زیتون استفاده کنم)
در اولین فرصت حتما این پیش غذارو درست میکنم و عکسشو براتون میزارم ولی اگه از دوستان کسی درست کرد حتما عکسشو بزاره تا بقیه بهتر بتونن ایده بگیرن.
من که خیلی خوشم اومد گفتم برای شما هم بزارم تا یادم نرفته بلکه نظر شما رو هم جلب کنه
اگر روزي ز عرش خود به زير آيي لباس فقر پوشي غرورت را براي تكه ناني به زير پاي نامردان بيندازي و شب آهسته و خسته تهي دست و زبان بسته به سوي خانه باز آيي زمين و آسمان را كفر ميگويي نمي گويي؟!
خداوندا!
اگر روزي بشر گردي ز حال بندگانت با خبر گردي پشيمان مي شوي از قصه خلقت،از اين بودن،از اين بدعت.
خداوندا تو مسئولي. خداوندا تو مي داني كه انسان بودن و ماندن در اين دنيا چه دشوار است، چه رنجي مي كشد آنكس كه انسان است و از احساس سرشار است...
*SARA* آفلاین است   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از دوست گرامی *SARA* عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
136122 (2016-04-06), 601 (2012-04-03), avinavin (2012-10-27), Azijam (2012-01-23), Betty (2011-06-22), Mahshid (2012-06-07), mana (2011-11-21), masi (2011-06-23), romina (2011-06-22), rose rose (2011-06-23), RUHY@ (2016-06-22), samanta2 (2012-01-04), فاطمه مهر (2014-05-10), vernalis (2013-11-27), Vijeh (2013-02-25), yoohoo (2012-03-09), آنیتا (2012-01-27)
پاسخ

کلیدواژه
ماهی, چیپس, پیش, ساده, غذای

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 1 (0 عضو و 1 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump