تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > آشپزی به سبک روزمنویی ها > لذت آشپزی در روزمنو

لذت آشپزی در روزمنو

آشپزی همسران، پشت صحنه آشپزی، دفتر ثبت غذاهای ابداعی و ...

User Tag List

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2013-01-11, 11:08 PM   #6
RedGoldShop.ir
کاربر جدید

آواتار RedGoldShop.ir

تشکر کرده : 66
تشکر شده 216 بار در 59 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
RedGoldShop.ir یک هاله روحانی دور اوستRedGoldShop.ir یک هاله روحانی دور اوستRedGoldShop.ir یک هاله روحانی دور اوست
پیشفرض پاسخ: غذا های دانشجویی

ممنونم خانم بهاری
خیلی پیشنهادای خوب و خوشمزه ای دادین ولی فک کنم یا تو شهر خودتون رفتین دانشگاه یا این خوابگاه دخترا مجهزتر از ماله پسراس
آخه تو خوابگاه پسراا معمولا هر 5 اتاق یه ماهیتابه دارنچه برسه به فر و ساندویچ میکر و...
منظورم غذاهایی بود که راحت بشه پخت و زمان بردنش هم کم باشه و مواد اولیش هم کم و در دسترس باشه
مثل نیمرو و سیب زمینی سرخ کرده و ...
مثلا من یه سری پیاز رو سرخ کردم و بعد توش تخم مرغ ریختم(یه چیز جدید)ولی خداییش خیلی خوشمزه شد
امتحان کنین
ضمنا من شخصا تصمیم گرفتم دیگه فرآورده های گوشتی نخورم
چون با توجه به آماری که گرفتم تو تهیشون بهداشت رعایت نمیشه(یه نمونش این عکس کلیک کنین) و علاوه بر اون خیلی مضر اند
به شما هم پیشنهاد می کنم همینکارو بکنین(من خودم قبلنا خوراکم همینا بود ها...چون هم زود تهیه میشن و هم خوشمزن ولی مضرات زیادی دارن)
RedGoldShop.ir آفلاین است   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از دوست گرامی RedGoldShop.ir عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
Bahari (2013-01-12), Beauty (2014-04-18), fana (2015-04-06), شبنم 71 (2013-06-18)
قدیمی 2013-01-11, 11:20 PM   #7
Sepnta
مدیر انجمن

آواتار Sepnta

موقعیت: تهران
تشکر کرده : 41,873
تشکر شده 65,915 بار در 4,014 پست
Tagged: 4 Thread(s)
Sepnta has a reputation beyond reputeSepnta has a reputation beyond reputeSepnta has a reputation beyond reputeSepnta has a reputation beyond reputeSepnta has a reputation beyond reputeSepnta has a reputation beyond reputeSepnta has a reputation beyond reputeSepnta has a reputation beyond reputeSepnta has a reputation beyond reputeSepnta has a reputation beyond reputeSepnta has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

نظرتون درباره نودل و ماکارونی چیه؟
اینجا رو ببین
http://www.roozmenu.com/showthread.php?t=2362

ای هیچ برای هیچ به دنبال هیچ مپیچ
Sepnta آفلاین است   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از دوست گرامی Sepnta عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
Beauty (2014-04-18), Nahid59 (2013-01-12), RedGoldShop.ir (2013-01-12), sorour (2013-06-22), شبنم 71 (2013-06-18)
قدیمی 2013-01-11, 11:22 PM   #8
Sepnta
مدیر انجمن

آواتار Sepnta

Sepnta has a reputation beyond reputeSepnta has a reputation beyond reputeSepnta has a reputation beyond reputeSepnta has a reputation beyond reputeSepnta has a reputation beyond reputeSepnta has a reputation beyond reputeSepnta has a reputation beyond reputeSepnta has a reputation beyond reputeSepnta has a reputation beyond reputeSepnta has a reputation beyond reputeSepnta has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

سوسیس بندری

5 کاربر زیر از دوست گرامی Sepnta عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
Beauty (2014-04-18), Nahid59 (2013-01-12), RedGoldShop.ir (2013-01-12), ساقی65 (2013-04-22), شبنم 71 (2013-06-18)
قدیمی 2013-01-12, 02:24 AM   #9
Bahari
کاربر فعال

آواتار Bahari

موقعیت: Tehran
تشکر کرده : 6,950
تشکر شده 14,827 بار در 954 پست
Tagged: 0 Thread(s)
Bahari has a reputation beyond reputeBahari has a reputation beyond reputeBahari has a reputation beyond reputeBahari has a reputation beyond reputeBahari has a reputation beyond reputeBahari has a reputation beyond reputeBahari has a reputation beyond reputeBahari has a reputation beyond reputeBahari has a reputation beyond reputeBahari has a reputation beyond reputeBahari has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

نقل قول:
ارسالی توسط mosisms مشاهده موضوع
ممنونم خانم بهاری
خیلی پیشنهادای خوب و خوشمزه ای دادین ولی فک کنم یا تو شهر خودتون رفتین دانشگاه یا این خوابگاه دخترا مجهزتر از ماله پسراس
آخه تو خوابگاه پسراا معمولا هر 5 اتاق یه ماهیتابه دارنچه برسه به فر و ساندویچ میکر و...
منظورم غذاهایی بود که راحت بشه پخت و زمان بردنش هم کم باشه و مواد اولیش هم کم و در دسترس باشه
مثل نیمرو و سیب زمینی سرخ کرده و ...
مثلا من یه سری پیاز رو سرخ کردم و بعد توش تخم مرغ ریختم(یه چیز جدید)ولی خداییش خیلی خوشمزه شد
امتحان کنین
ضمنا من شخصا تصمیم گرفتم دیگه فرآورده های گوشتی نخورم
چون با توجه به آماری که گرفتم تو تهیشون بهداشت رعایت نمیشه(یه نمونش این عکس کلیک کنین) و علاوه بر اون خیلی مضر اند
به شما هم پیشنهاد می کنم همینکارو بکنین(من خودم قبلنا خوراکم همینا بود ها...چون هم زود تهیه میشن و هم خوشمزن ولی مضرات زیادی دارن)

متاسفانه یا خوشبختانه همون گزینه اول ولی در تمام دوران تحصیلم هم حتی روزهایی که تمام وقت دانشگاه بودم یک بار هم از سلف غذا نخوردم خدا رو شکر ! به دلایل اظهر من الشمس ...
ولی مواردی که عنوان کردم خدمت تون از چند جهت بود که یکیش دوستان و اقوامی بودند که دور از خانواده درس می خوندند و خب من بیشتر فضای خونه دانشجویی رو در نظر گرفتم تا خوابگاه !
و عرض هم کردم اگر در دسترس دارید اگر نه یک ماهیتابه معمولی !!! ولی به هر حال می تونید با یک هماهنگی و برنامه ریزی بین هر 5 اتاق برنامه های غذایی تون رو متنوع تر کنید ... ضمن اینکه همه موادی که گفتم هم در دسترس بود و هم زمان طبخش کوتاه !
فقط تو یکی از پیشنهاداتم فراورده گوشتی داشت گمونم ، که اون هم می تونه با سبزیجات جایگزین بشه ، همون طور که عرض کردم ... من شخصا چون مدتهاست دارم به گیاهخواری فکر می کنم و عملا هم دارم سعی می کنم تو برنامه غذایی ام اعمالش کنم طبعا درکتون می کنم حتی بدون اون عکس مشمئز کننده ولی خب به صرف علاقه و اختیار خودم نمی تونم به دیگران پیشنهاد وگانیسم بدم مادامیکه مطمئن نباشم نظرشون در این مورد چیه ؟

ضمن اینکه همه این غذاها سریع هم آماده می شه ... حتی می تونید اگر امکانش براتون هست و وقت و لوازم ! در اختیارتونه از قبل یک چیزهایی رو آماده کنید -یا از منزل بیارید - و بزارید داخل یخچال و بقیه مراحل رو بعدا انجام بدید که تایم پخت و پزتون هم کمتر بشه ... خیلی کارها می شه کرد حتی می تونید از منزل غذاهای فریزی بیارید اگر یخچالتون هم بین 5 اتاق مشترک نیست ! و موقع استفاده فقط گرمش کنید . نهایتش اینه که یک قابلمه کوچک مخصوص خودتون تهیه کنید که مجبور نباشید نگران قانون اشتراک باشید .اگر مشکلی با پخت و پز ندارید ، سخت نگیرید لطفا ... بر اساس شرایط می تونید کلی تنوع غذایی برای خودتون ایجاد کنید ... تو تاپیکهای اینجا هم یک گشتی بزنید مطمئن باشید کلی ایده عالی از دوستان خواهید گرفت .

انسان شاگرد شرایطه دوست من ... برادر من تا قبل از اولین سفر برون مرزی اش حتی همین تخم مرغ رو هم به عمرش نپخته بود ولی در کمال تعجب بنده در کمترین امکانات مملکت غریب غذاهایی برای خودش و دوستش می پخت که من حاضر بودم شرط ببندم هیچ کدوم اینها رو در شرایط عادی هرگز بهش فکر هم نمی کرد ... قطعا شما هم محصولات خوشمزه ای رو به زودی کشف یا تجربه خواهید کرد ... که اگر غیر از این بود دنبال راه های تازه تر نبودید ... امیدوارم به زودی شاهد نمایش هنر پخت و پز دانشجویی، جایی همین حوالی باشیم
Bahari آفلاین است   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از دوست گرامی Bahari عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
Beauty (2014-04-18), Nahid59 (2013-01-12), RedGoldShop.ir (2013-01-15), Sepnta (2013-01-12), ساقی65 (2013-04-22), شبنم 71 (2013-06-18)
قدیمی 2013-01-12, 10:22 AM   #10
Sepnta
مدیر انجمن

آواتار Sepnta

مدال های افتخار

با حرف بهاری موافقم من خودمم تو شهر خودم تحصیل کردم ولی هم کلاسیهای پسرم همچین آشپزی میکردن که ما دخترها شاخ در میاوردیم

7 کاربر زیر از دوست گرامی Sepnta عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
Bahari (2013-01-12), Beauty (2014-04-18), Nahid59 (2013-01-12), RedGoldShop.ir (2013-01-15), sahar_1990 (2013-06-18), ساقی65 (2013-04-22), شبنم 71 (2013-06-18)
پاسخ

کلیدواژه
ماکارونی, مزه, نان, کوفته, کوکو, گوجه فرنگی, گردو, املت, برنج, تست, حلقه, دانشجویی, داستان, سنتی, سوپ, سوسیس, ساندویچ, عکس, غذا, غذاهای

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 1 (0 عضو و 1 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump