تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > آشــپزی مــدرن در روزمنو > پاستاها: اسپاگتی، ماکارونی، لازانیا، نودل و ...

User Tag List

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2015-10-14, 01:36 PM   #1
spring daughter
کاربر نیمه فعال

آواتار spring daughter

تشکر کرده : 7,525
تشکر شده 3,578 بار در 389 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
spring daughter has a reputation beyond reputespring daughter has a reputation beyond reputespring daughter has a reputation beyond reputespring daughter has a reputation beyond reputespring daughter has a reputation beyond reputespring daughter has a reputation beyond reputespring daughter has a reputation beyond reputespring daughter has a reputation beyond reputespring daughter has a reputation beyond reputespring daughter has a reputation beyond reputespring daughter has a reputation beyond repute
پیشفرض پاستا با سس قارچ و اسفناج

من این پاستارو تقریبا سه سال پیش درست کردم و چون خودم اسفناج دوست ندارم با ریسک درست کردم اما واقعا عالی بود اصلا فکرشم نمیکردم انقدرخوشمزه بشه حالا دوباره چند روز پیش درستش کردم به هوای دخترم که اسفناج دوست داره و بشدت بد غذا میخوره اما خوشبختانه اون هم خیلی دوستش داشت پس شما هم حتما اینو امتحان کنید پشیمون نمیشید .اینم بگن که من هرچی گشتم دستور اصلی رو پیدا نکردم و به خاطر همین موادو چشمی ریختم
پاستا 500 گرم
سس سفید به اندازه ای که پاستاتون اغشته بشه بهش
اسفناج نیم کیلو پخته
قارچ 200 تا 300 گرم
سینه مرغ دلبخواهی 200 گرم
پیاز 1 عدد کوچیک
اول پیاز رو طلایی میکنیم بعد سینه مرغ خرد شده را اضافه میکینم میتونیم اصلا نریزیم من به خار دخترم ریختم و صد البته سیر خرد شده یا پودرش .بعد از تفت خوردن مرغ قارچ های خرد شده و در آخر اسفناج پخته و یکن ساطوری شده
پاستا رو خوب میپزیم و سس سفید هم اماده میکنیم یادتون نره نمک و فلفل سیاه و جوزهندی حتما به سس اضافه بشه مواد رو در ووک یا قابلمه مخلو میکنیم و سس رو بهش اضافه میکنیم فکر میکنم سس من دوتا دونیم لیوان شیر داشت
یکم میزاریم روی گاز تا مواد به خورد هم بره و سروش میکنیم راستی میتونید یکم پنیز مزه یا پیتزا اضافه کنید کالریش پای خودتون
ولی شک نکنید غذای خوشمزه ایه
Attached Thumbnails
812706120_28483.jpg  
spring daughter آفلاین است   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از دوست گرامی spring daughter عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
13899 (2015-10-17), baran78 (2015-10-14), fara 92 (2016-09-08), nika (2015-10-14), فاطما (2015-11-15)
قدیمی 2015-11-04, 02:50 PM   #2
spring daughter
کاربر نیمه فعال

آواتار spring daughter

تشکر کرده : 7,525
تشکر شده 3,578 بار در 389 پست
spring daughter has a reputation beyond reputespring daughter has a reputation beyond reputespring daughter has a reputation beyond reputespring daughter has a reputation beyond reputespring daughter has a reputation beyond reputespring daughter has a reputation beyond reputespring daughter has a reputation beyond reputespring daughter has a reputation beyond reputespring daughter has a reputation beyond reputespring daughter has a reputation beyond reputespring daughter has a reputation beyond repute
پیشفرض پاسخ: پاستا با سس قارچ و اسفناج

دوباره پاستا با سس اسفناج و قارچ
Attached Thumbnails
DSC_1900.jpg  
spring daughter آفلاین است   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از دوست گرامی spring daughter عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
baran78 (2015-11-04), فاطما (2015-11-15)
قدیمی 2019-07-31, 12:10 AM   #3
Arinairorn
کاربر جدید

موقعیت: Russian
تشکر کرده : 0
تشکر شده 0 بار در 0 پست
Arinairorn در آغاز راه است
پیشفرض پاستا با سس قارچ و اسفناج

In my opinion you are not right. I am assured. I can prove it. Write to me in PM, we will discuss.
Arinairorn آفلاین است   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کلیدواژه
قارچ, پاستا, اسفناج, سس

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 1 (0 عضو و 1 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump