تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > آشپزخانه های روزمنویی > آشپزخانه، قلب تپنده ی خانه ما

User Tag List
baran78, derakhshan20, Maryam, maryam joon19, nazi joon, setareh69, Sorhe

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2015-11-17, 01:32 PM   #266
Maryam_chef
کاربر خیلی فعال

آواتار Maryam_chef

تشکر کرده : 21,146
تشکر شده 77,827 بار در 7,607 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 3 Thread(s)
Maryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond reputeMaryam_chef has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

پیشفرض پاسخ: ارتباط بین علاقمندان آشپزی و شیرینی پزی و کاربران روزمنویی

نقل قول:
ارسالی توسط باران78 مشاهده موضوع
آخه من به خانه بر مي گرديم رو نمي بينم... هميشه يا بعد از آشپزيش ميرسم يا دو ساعت بعدش يادم مياد
باران جان تکرارش ساعت 8 صبح هست
3 کاربر زیر از دوست گرامی Maryam_chef عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
13899 (2015-11-17), baran78 (2015-11-17), Somayeh71 (2015-12-22)
قدیمی 2015-11-21, 12:29 PM   #267
Beauty
کاربر فعال

آواتار Beauty

موقعیت: Heaven
تشکر کرده : 53,085
تشکر شده 6,822 بار در 1,001 پست
Tagged: 1 Thread(s)
Beauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond repute

نقل قول:
چقدر با نمكن اين كبابا... خيلي از اين ايده خوشم اومد خانومي با سليقه... دستت درد نكنه... نوووووووووش جاااان

فدات باران مهربووونم ... راستش ایده از من نبوده از تی وی هم ندیدم ... یکی از فامیلای همدانیمون چند وقت پیش مهمونشون بودیم درست کردن برامون ... و همسری منم عاشق این ایده شد و تا کرفس میبینه هوس میکنه
13899 (2015-11-21), baran78 (2015-11-21), Somayeh71 (2015-12-22)
قدیمی 2015-11-21, 01:01 PM   #268
baran78
مدیر انجمن

آواتار baran78

تشکر کرده : 76,446
تشکر شده 173,359 بار در 15,228 پست
Mentioned: 2 Post(s)
Tagged: 8 Thread(s)
baran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

نقل قول:
ارسالی توسط Beauty مشاهده موضوع
فدات باران مهربووونم ... راستش ایده از من نبوده از تی وی هم ندیدم ... یکی از فامیلای همدانیمون چند وقت پیش مهمونشون بودیم درست کردن برامون ... و همسری منم عاشق این ایده شد و تا کرفس میبینه هوس میکنه
آخه خيلييييييييي بامزه است ... مرسي كه گذاشتيش... چقدر خوب... هم كباب رو ميخوري هم سيخش رو ... اين جوري به نفع خانوم خونه ميشه... دستت درد نكنه عزيزم
13899 (2015-11-21), Beauty (2015-11-21), Somayeh71 (2015-12-22)
قدیمی 2015-11-22, 10:16 AM   #269
Beauty
کاربر فعال

آواتار Beauty

موقعیت: Heaven
تشکر کرده : 53,085
تشکر شده 6,822 بار در 1,001 پست
Tagged: 1 Thread(s)
Beauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond repute

نقل قول:
آخه خيلييييييييي بامزه است ... مرسي كه گذاشتيش... چقدر خوب... هم كباب رو ميخوري هم سيخش رو ... اين جوري به نفع خانوم خونه ميشه... دستت درد نكنه عزيزم
باران جان یک ساعته دارم تو سایت میچرخم دستور اون مرغ رو که فقط با آبلیمو پخته بودید پیدا کنم
هر چی میگردم نیست
میشه لینک بدید؟ یا دستورشو اینجا بهم بگید .. برا ناهار امروز میخوام مرسی
baran78 (2015-11-22), Somayeh71 (2015-12-22)
قدیمی 2015-11-22, 11:00 AM   #270
baran78
مدیر انجمن

آواتار baran78

تشکر کرده : 76,446
تشکر شده 173,359 بار در 15,228 پست
Mentioned: 2 Post(s)
Tagged: 8 Thread(s)
baran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond reputebaran78 has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

نقل قول:
ارسالی توسط Beauty مشاهده موضوع
باران جان یک ساعته دارم تو سایت میچرخم دستور اون مرغ رو که فقط با آبلیمو پخته بودید پیدا کنم
هر چی میگردم نیست
میشه لینک بدید؟ یا دستورشو اینجا بهم بگید .. برا ناهار امروز میخوام مرسی
عزيزم فكر كنم اينو ميخواي:

نکته ایی که داره مرغ ها رو کنار هم بچینید کف تابه تون حتما . بعد از این که مرغ ها رو شستین بچینید تو تابه .وبزارید رو حرارت . پیاز رو حلقه حلقه کنید بچینید رو مرغا .نمک.زردچوبه.ادویه ودر صورت تمایل زعفرون رو با نصف پیمانه آبلیموو روغن (برای سرخ شدن )مخلوط کرده واضافه کنید . اگه دوست دارید فلفل دلمه ایی سبز رو هم اضافه کنید . در قابلمه رو بزارید وحرارت رو کم کنید . مرغ با آبلیمو وآبی که خودش می اندازه کاملا پخته می شه . وقتی که آب مرغ تموم شد کم کم سرخ می شه فقط باید حرارت ملایم باشه که نسوزه وکاملا سرخ بشه. خیلی خوش رنگ وخوش طعمه.وقتی که یک طرف مرغ سرخ شد دیگه آماده اس. این مرغ چون سس نداره می تونید گوجه فرنگی رو سرخ کنید یا کبابی وبا مرغ تون میل کنید .پیاز غذا رو یه کم بیشتر بریزید ..اگه برای مهمون با تعداد زیاد درست کردین مقدار آبلیمو وروغنش رو زیاد کنید .پیاز این غذا چون با آبلیمو پخته شده طعم عالی واستثنایی داره .
*عاطفه* (2015-11-24), 13899 (2016-01-03), Beauty (2015-11-22), Somayeh71 (2015-12-22)
پاسخ

کلیدواژه
>>>, <<<, 000, nedabahari, كارگاه, مندان, مطبخ, نوشيدنی, کیک, کاربران, گندم, پاسخ, پخت, پزی, آموزش, آشپزی, آشپزخانه, ارتباط, بهاری, بین, بانو, تولد, تابستانی, خودمون, دست, روزمنویی, سوپ, شیری, شیرینی, علاقمندان, علاقه

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 1 (0 عضو و 1 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump