تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > روانشناسی و مشاوره > ارتباط با مدیر انجمن های روانشناسی و مشاوره

User Tag List

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2016-06-14, 04:44 PM   #21
خانوم کوچولو
کاربر جدید

آواتار خانوم کوچولو

موقعیت: ارومیه
تشکر کرده : 191
تشکر شده 22 بار در 13 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
خانوم کوچولو در آغاز راه است
پیشفرض پاسخ: وابسته كردن شوهر

نقل قول:
ارسالی توسط miryam مشاهده موضوع
عزیزم سلام طاعاتت قبول باشه
گلم اغلب مردها اینجورین شاید زیاد بهش غر میزنی که طاقت حرفات رو نداره

باهاش مهربون باش اخم و تخم نکن ولی اجازه نده مثل یه برده باهات رفتار کنه که بیدارت کنه آب براش بیاری وقتی گفت اگه اومدم بگو حتما بیا من تنهایی خوابم نمیبره بالاخره باید لمشو بدست بیاری
شوهرم الان یکم بهترشده رفیق باز بود حسابی و تنها چیزی که باعث دعوامون میشد همین بود ولی الان بهتر شده . اصلا نه برای اون برا خودت شادابی جور کن لباسهای خوشرنگ بپوش آرایش کن بخند شادی کن مطمئنا روی اون اثر میذاره
عزیزم شما چیکار کردین که الان رفیق باز نیستن؟
خانوم کوچولو آفلاین است   پاسخ با نقل قول
قدیمی 2016-06-14, 04:48 PM   #22
sa ma
کاربر جدید

تشکر کرده : 1
تشکر شده 8 بار در 2 پست
sa ma در آغاز راه است

تو مثله مادرها باهاش رفتار میکنی .مردها ازین مدل رفتار متنفرند
یه کم تو رفتارات تغییر ایجاد کن .از این همه وابستگیت کم کن
هیچ وقت یادم نمیره همسرم یه بار وحشتناک دعوامون شده بود و مقصر هم خودش بود با این وجود قهر کرده بود و میگفت طلاق ! نمیدونی من چی کشیدم .همسری که عاشقش بودم محکم ایستاده بود میگفت نمیخوامت
به پیشنهاد دوستام ازش معذرت خواهی کردم بابت اشتباهاتم و تو جوابم گفت حالم به هم میخوره انقدر ضعیفی
انقدر وابسته ای .الان مقصر منم چرا تو غرور نداری ؟ چرا مثله مامان ها باهام رفتار میکنی؟
انقدر این حرفاش بهم سنگین اومد از فرداش دیگه رهاش کردم بعد دو روز برگشت بعدم من جلسات مشاوره تکی رفتم و کلی یاد گرفتم که چ جوری بعد زنانه ام رو با حفظ شخصیت قوی کنم و اعتماد به نفسمو بالا ببرم و.... زندگیمون خیلی بهتر شد
به نظر من تو هم مشاوره برو .حسابی نیاز داری روی خودت کار کنی .یه کم مثله اون موقعای منی.منم یادمه شب ها تا صبح گریه میکردم همسرم میخوابید ولی الان به محض اینکه بفهمه چیزی اذیتم میکنه خواب به چشماش نمیاد
درست میشه
sa ma آفلاین است   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از دوست گرامی sa ma عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
marie (2016-06-24), miryam (2016-06-15), خانوم کوچولو (2016-06-14)
قدیمی 2016-06-14, 05:03 PM   #23
خانوم کوچولو
کاربر جدید

آواتار خانوم کوچولو

چندبار خواستم مشاوره برم ولی شوهرم دوست نداره میگه کسایی که طلاف میگیرن میرن پیش مشاور...من واقعا ضعیفم واسه هر چیزی زود گریم میگیره و شوهرم بدش میاد از گریه ولی واقعا نمیتونم کنترلش کنم میشه لطفا بگی چطوری رهاش کردی؟یعنی ظهر نمیومد خونه کاری نداشتی؟ همش با دوستاش بود کاری نداشتی؟ ممنون میشم یکم کمکم کنین
کاربر زیر از دوست گرامی [ARG:2 UNDEFINED] عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده است :
sa ma (2016-06-14)
قدیمی 2016-06-14, 05:16 PM   #24
sa ma
کاربر جدید

تشکر کرده : 1
تشکر شده 8 بار در 2 پست
sa ma در آغاز راه است

نه اول باید رو خودت کار کنی که زندگیت شوهرت نیست! خانواده داری.درس داری.کار داری.یه سری چیزا هست دوست داری مثلا آشپزی , ورزش
تو فامیل هاتون قطعا دختر خانم هایی هستن که باهاشون نزدیکی. دوستات هستن .خواهر و برادرات و..
یه لیست نوشتم از علاقیم و کارهایی که باید برای درسم و کارم انجام بدم
باشگاه ثبت نام کردم .تایم های خالیمو تو خونه با فیلم های مورد علاقه ام و خوندن نقدشون پر میکردم .با خانواده ام رابطه مو بهتر کردم
به جای اینکه هی بچیم به شوهرم و التماس توجه ازش بخوام.زمان هایی که اون میرفت سراغ کار خودش منم وقتمو با علایقم پر میکردم .با خانوادم .حرف زدن با مامانم .ورزش و...
کلاس رقص رفتم
روزی دو بار خودمو مجبور میکردم تحت هر شرایطی حتی بی حوصلگی برم جلو آرایش کنم و کلی از خودم عکس بگیرم
حسابی رو اعتماد به نفسم کار کردم
شوهرم هم تو روال تغییرات مثبت من کم کم عوض شد
هر بار میومد سمتم با روی باز استقبال میکردم.میومد خونه میرفتم جلو در میبوسیدمش و بهش میگفتم خسته نباشی ولی بعدش مثله گذشته نبودم که هی گیر بدم که چرا سرش گرم فیلمه و کاراشه .میرفتم دنبال کار خودم
گاهی میومد تو آشپزخونه بغلم میکرد و منم بهش کلی محبت میکردم ولی دیگه مثله گذشته نبودم که وقتی غرق کاراشه هی برم بشینم بغل دستش و...
بیرون میرفت اصلا گیر نمیدادم.غر به هیچ وجه نمیزدم .تازه میگفتم خوش بگذره .هیچ تماسی هم طی اون مدت نمیگرفتم .یه جوری شد که خودش زنگ میزد میگفت فلان جا هستم و دارم برمیگردم و...
وقتی بر میگشت هم اصلا غر نمیزدم .میدونی اصلا چیزی اذیتم نمیکرد آخه دیگه
به قول همسرم حسابی خانم شدم با کمک های مشاورم و تمرینا و حرف گوش کردنای خودم
زمان زیادی رو برای خودم میذارم و اعتماد به نفسم واقعا قابل مقایسه با گذشته نیست
همسر من هم اوایل سر مشاوره رفتنم اذیت میکرد .هر بار تایم مشاورم بود برنامه سفر میچید منم با سختی رفتم ولی خیلی خوب بود
در ضمن همسر من رفیق باز نبود ولی همه زندگیش کارش بود و زمان های بیکاریشم با فیلم دیدن پر میکرد
sa ma آفلاین است   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از دوست گرامی sa ma عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
gone with the wind (2017-04-17), marie (2016-06-24), miryam (2016-06-15), solmaz55 (2016-06-28), خانوم کوچولو (2016-06-14)
قدیمی 2016-06-14, 05:43 PM   #25
خانوم کوچولو
کاربر جدید

آواتار خانوم کوچولو

خیییییییلیییییی ممنونم عزیزم لطف کردی
پاسخ

کلیدواژه
كردن, وابسته, شوهر

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 1 (0 عضو و 1 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump