تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > روانشناسی و مشاوره > ارتباط با مدیر انجمن های روانشناسی و مشاوره

User Tag List

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2016-06-14, 11:29 AM   #16
خانوم کوچولو
کاربر جدید

آواتار خانوم کوچولو

موقعیت: ارومیه
تشکر کرده : 191
تشکر شده 22 بار در 13 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
خانوم کوچولو در آغاز راه است
important پاسخ: وابسته كردن شوهر

کمک
خانوم کوچولو آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از دوست گرامی [ARG:2 UNDEFINED] عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده است :
ستاره12 (2016-06-14)
قدیمی 2016-06-14, 11:37 AM   #17
miryam
کاربر نیمه فعال

آواتار miryam

موقعیت: اهواز
تشکر کرده : 561
تشکر شده 1,919 بار در 469 پست
miryam has a reputation beyond reputemiryam has a reputation beyond reputemiryam has a reputation beyond reputemiryam has a reputation beyond reputemiryam has a reputation beyond reputemiryam has a reputation beyond reputemiryam has a reputation beyond reputemiryam has a reputation beyond reputemiryam has a reputation beyond reputemiryam has a reputation beyond reputemiryam has a reputation beyond repute
پیشفرض پاسخ: وابسته كردن شوهر

عزیزم سلام طاعاتت قبول باشه
گلم اغلب مردها اینجورین شاید زیاد بهش غر میزنی که طاقت حرفات رو نداره

باهاش مهربون باش اخم و تخم نکن ولی اجازه نده مثل یه برده باهات رفتار کنه که بیدارت کنه آب براش بیاری وقتی گفت اگه اومدم بگو حتما بیا من تنهایی خوابم نمیبره بالاخره باید لمشو بدست بیاری
شوهرم الان یکم بهترشده رفیق باز بود حسابی و تنها چیزی که باعث دعوامون میشد همین بود ولی الان بهتر شده . اصلا نه برای اون برا خودت شادابی جور کن لباسهای خوشرنگ بپوش آرایش کن بخند شادی کن مطمئنا روی اون اثر میذاره
miryam آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از دوست گرامی [ARG:2 UNDEFINED] عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده است :
ستاره12 (2016-06-14)
قدیمی 2016-06-14, 11:47 AM   #18
miryam
کاربر نیمه فعال

آواتار miryam

موقعیت: اهواز
تشکر کرده : 561
تشکر شده 1,919 بار در 469 پست
miryam has a reputation beyond reputemiryam has a reputation beyond reputemiryam has a reputation beyond reputemiryam has a reputation beyond reputemiryam has a reputation beyond reputemiryam has a reputation beyond reputemiryam has a reputation beyond reputemiryam has a reputation beyond reputemiryam has a reputation beyond reputemiryam has a reputation beyond reputemiryam has a reputation beyond repute

[QUOTE=خانوم کوچولو;807960]ی.هفته پیش من و شوهرم با خواهرش با 2تا دوستاش و خواهرهای یکی از این دوستاش یه مسافرت 2 روزه رفتیم انگار برای شوهرم همه اونجا بودن جز منبرای خواهر های مجرد دوستاش و خواهر خودش غذا میکشید و ازشون میپرسید چیری لازم ندارین؟ و کسی نیود که از من بپرسه{2 (14)}عزیزم اینجوری که نوشتی برا اونا غذا کشید برای تو نکشید باید با ناز وادا بشقاب خالیتو نشونش می دادی که هم اون و هم بقیه متوجه اهمال کاری اون بشن دیشب باز ایمجوری شد و گفتم کی بود؟اقا مهرداد بود؟ گفت یکی بود دیگه چیکار داری؟ گفتم از 10 و نیم رفتی یه رب به 12 اومدی چه حرفی میزدین؟ من میخوام بیشتر باهم باشیم و... ذیگه نذاشت ادامه بدم و بازم گفت تو همیشه ناراحتی
تو این قسمت طبق نوشته خودت مثل مادری که فرزندشو بازخواست میکنه باهاش حرف زدی باید همونموقع شربتی چایی چیزی درست میکردی میبردی دم در وقتی میومد ازت بگیره میگفتی بفرمان داخل همش هم با لبخند و خوشرویی
اینطور که برداشت کردم شما بشدت عاشق شوهرت هستی و مثل بچه ای که عروسکش رو خیلی دوست داره ونمیخواد باکسی تو اون شریک بشه دلت نمیخواد به کسی غیر از تو توجه کنه همین باعث آزار والبته گاها سوئ استفاده اون شده
miryam آفلاین است   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از دوست گرامی miryam عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
marie (2016-06-24), خانوم کوچولو (2016-06-14), ستاره12 (2016-06-14)
قدیمی 2016-06-14, 03:20 PM   #19
ستاره12
کاربر جدید

آواتار ستاره12

تشکر کرده : 253
تشکر شده 743 بار در 148 پست
ستاره12 is a splendid one to beholdستاره12 is a splendid one to beholdستاره12 is a splendid one to beholdستاره12 is a splendid one to beholdستاره12 is a splendid one to beholdستاره12 is a splendid one to beholdستاره12 is a splendid one to behold

بنظر من یکم توجه زیادت بهش براش ازار دهنده شده مردا دوس ندارن بیش از اندازه تحت نظر باشن
الان همسرت یکم حساس شده و گارد گرفته در مقابل رفتارت
بنظر من یکم بهش بی توجه باش و مدام بازخاستش نکن نگو چرا دیر اومدی و با کی بودی و کجا
الان خیالش راحته هرکارم بکنه باز برات مهمه یکم بی محلی کن براش اما بداخلاق نشو هر وقتم اومد با روی باز برو استقبالش و خسته نباشی بگو و بعدشم یه شربت ترجیحا بیدمشک براش ببر و برو دنبال کارای خودت بذار اون بیاد سمتت بذار اون دلش برات تنگ شه محبتت بهش داشته باش اما نذار از احساسات پی ببره من خودم تقریبا اینجوری بودم اوایل دلم میخاست کلا پیشم باشه و بهش غر میزدم و هرروزم بیشتر ازم دور میشد و خسته تر اون الان فک میکنه دست و پاگیری براش برای همین بهت کمتر اهمیت میده به خواهرش بیشتر توجه داره چون در راستای افکار و خاسته هاش باهاش هماهنگه گاهی خودت ازش بخواه با دوستاش باشه اینجوری هم نظرشو جلب میکنی و هم اینکه براش عزیزتر میشی
غر نزن تا میتونی و تحمل کن مردا متنفرن از غر زدن و سعی کن درکش کنی درست میشه نگران نباش فقط زمان لازمه توام سرتو باچیزای دیگه بند کن ومنتظر نباش اون برات کاری بکنه کلاس ورزشی یا کلاسای دیگه برو و لذت ببر و زیادی حساس نباش عزیزم
قدیمی 2016-06-14, 04:41 PM   #20
خانوم کوچولو
کاربر جدید

آواتار خانوم کوچولو

موقعیت: ارومیه
تشکر کرده : 191
تشکر شده 22 بار در 13 پست
خانوم کوچولو در آغاز راه است

سلام اره خیلی دوستش دارم و فقط ازش توجه میخوام پنجشنبه تولدشه با این اوضاع که از اون شب از هم ناراحتیم و در حد سلام حرف میزنیم نمیدونم براش تولد بگیرم یا نهو درست حدس زدید من از اینکه ببینم به زنی غیر من محبتی یا نگاهی کنه ناراحت میشم و اون با اینکه میدونه جز من به همه توجه میکنه
خانوم کوچولو آفلاین است   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کلیدواژه
كردن, وابسته, شوهر

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 1 (0 عضو و 1 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump