تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > پزشکی - Medical > دانستنیهای پزشکی

دانستنیهای پزشکی

موضوعات علمی پزشکی

User Tag List
Hedieh

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2014-06-16, 10:06 AM   #306
Beauty
کاربر فعال

آواتار Beauty

موقعیت: Heaven
تشکر کرده : 53,085
تشکر شده 6,822 بار در 1,001 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 1 Thread(s)
Beauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond repute
پیشفرض پاسخ: تبادل نظر - پرسش و پاسخ :: پزشکی ::

هدیه جان سلام ..
من برای دل درد های خاله پری رفتم دکتر .. بهم قرص یاسمین داد گفت از روز پنجم 21 شب بخورم .. منم چون قبلا این قرص رو برا یه مسافرت خورده بودم و با معده ام ناسازگار بود با مشورت با یه پرستار قرص دزوسپتیو رو گرفتم .. دو سه روز اول چیزیم نبود ولی بعش معده ام باز خیلی درد گرفت و اذیت شدم و همش حالت تهوع داشتم .. این شد که بعد از یک هفته خوردنش دیشب دیگه نخوردم.
هرچی هم با دکترم تماس میگیرم یا اشغاله یا گوشی رو ورنمیداره .. از اونجا که دکتر معروفی هم هست نوبت گرفتنشم خیلی سخته .. منم چون اذیت میشدم قرص رو ول کردم
حالا میخوام بدونم اشکالی داره؟ البته اشکال که میدونم داره ولی خب چیکار باید بکنم؟
baran78 (2014-06-16), mani (2014-06-16), marmar11 (2014-06-18), M_R_Z_khanomi (2014-06-16)
قدیمی 2014-06-18, 06:17 PM   #307
marmar11
کاربر فعال

آواتار marmar11

موقعیت: بندرعباس
تشکر کرده : 26,330
تشکر شده 18,219 بار در 1,042 پست
Tagged: 0 Thread(s)
marmar11 has a reputation beyond reputemarmar11 has a reputation beyond reputemarmar11 has a reputation beyond reputemarmar11 has a reputation beyond reputemarmar11 has a reputation beyond reputemarmar11 has a reputation beyond reputemarmar11 has a reputation beyond reputemarmar11 has a reputation beyond reputemarmar11 has a reputation beyond reputemarmar11 has a reputation beyond reputemarmar11 has a reputation beyond repute

نقل قول:
ارسالی توسط Beauty مشاهده موضوع
هدیه جان سلام ..
من برای دل درد های خاله پری رفتم دکتر .. بهم قرص یاسمین داد گفت از روز پنجم 21 شب بخورم .. منم چون قبلا این قرص رو برا یه مسافرت خورده بودم و با معده ام ناسازگار بود با مشورت با یه پرستار قرص دزوسپتیو رو گرفتم .. دو سه روز اول چیزیم نبود ولی بعش معده ام باز خیلی درد گرفت و اذیت شدم و همش حالت تهوع داشتم .. این شد که بعد از یک هفته خوردنش دیشب دیگه نخوردم.
هرچی هم با دکترم تماس میگیرم یا اشغاله یا گوشی رو ورنمیداره .. از اونجا که دکتر معروفی هم هست نوبت گرفتنشم خیلی سخته .. منم چون اذیت میشدم قرص رو ول کردم
حالا میخوام بدونم اشکالی داره؟ البته اشکال که میدونم داره ولی خب چیکار باید بکنم؟
سلام‏ ‏دوست‏ ‏عزیزم‏ ‏‏ ‏با‏ ‏اجازه‏ ‏هدیه‏ ‏جون‏ ‏من‏ ‏‏ ‏تا‏ ‏اونجایی‏ ‏که‏ ‏میدونم‏ ‏قرص‏ ‏کونتراسپتیو‏ ‏استروژنی‏ ‏حالا‏ ‏با‏ ‏هر‏ ‏اسم‏ ‏تجاری‏ ‏وژنریک‏ ‏که‏ ‏باشه‏ ‏رو‏ ‏در‏ ‏سه‏ ‏نوبت‏ ‏پشت‏ ‏سرهم‏ ‏واسه‏ ‏درمان‏ ‏pcoیا‏ ‏همون‏ ‏کیست‏ ‏های‏ ‏تخمدانی‏ ‏میدن‏ ‏که‏ ‏سایز‏ ‏کوچیک‏ ‏دارن‏ ‏واحتیاج‏ ‏به‏ ‏عمل‏ ‏جراحی‏ ‏نیست‏ ‏.وباید‏ ‏حتما‏ ‏مصرف‏ ‏بشه‏ ‏شما‏ ‏بهتره‏ ‏که‏ ‏به‏ ‏پزشکتون‏ ‏مراجعه‏ ‏کنید‏ ‏.اگه فقط‏ ‏درد‏ ‏قاغدگی‏ ‏دارین‏ ‏چرا‏ ‏از‏ ‏داروهای‏ ‏گیاهی‏ ‏مثل‏ ‏جوشانده‏ ‏بابونه‏ ‏استفاده‏ ‏نمی‏ ‏کنین‏ ‏.
4 کاربر زیر از دوست گرامی marmar11 عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
baran78 (2014-06-18), Beauty (2014-06-18), Hedieh (2014-06-18), M_R_Z_khanomi (2014-06-18)
قدیمی 2014-06-18, 06:48 PM   #308
M_R_Z_khanomi
کاربر فعال

آواتار M_R_Z_khanomi

موقعیت: کرمان دل عالم است و ما اهل دلیم
تشکر کرده : 5,053
تشکر شده 3,157 بار در 767 پست
M_R_Z_khanomi has a reputation beyond reputeM_R_Z_khanomi has a reputation beyond reputeM_R_Z_khanomi has a reputation beyond reputeM_R_Z_khanomi has a reputation beyond reputeM_R_Z_khanomi has a reputation beyond reputeM_R_Z_khanomi has a reputation beyond reputeM_R_Z_khanomi has a reputation beyond reputeM_R_Z_khanomi has a reputation beyond reputeM_R_Z_khanomi has a reputation beyond reputeM_R_Z_khanomi has a reputation beyond reputeM_R_Z_khanomi has a reputation beyond repute

نقل قول:
ارسالی توسط marmar11 مشاهده موضوع
سلام‏ ‏دوست‏ ‏عزیزم‏ ‏‏ ‏با‏ ‏اجازه‏ ‏هدیه‏ ‏جون‏ ‏من‏ ‏‏ ‏تا‏ ‏اونجایی‏ ‏که‏ ‏میدونم‏ ‏قرص‏ ‏کونتراسپتیو‏ ‏استروژنی‏ ‏حالا‏ ‏با‏ ‏هر‏ ‏اسم‏ ‏تجاری‏ ‏وژنریک‏ ‏که‏ ‏باشه‏ ‏رو‏ ‏در‏ ‏سه‏ ‏نوبت‏ ‏پشت‏ ‏سرهم‏ ‏واسه‏ ‏درمان‏ ‏pcoیا‏ ‏همون‏ ‏کیست‏ ‏های‏ ‏تخمدانی‏ ‏میدن‏ ‏که‏ ‏سایز‏ ‏کوچیک‏ ‏دارن‏ ‏واحتیاج‏ ‏به‏ ‏عمل‏ ‏جراحی‏ ‏نیست‏ ‏.وباید‏ ‏حتما‏ ‏مصرف‏ ‏بشه‏ ‏شما‏ ‏بهتره‏ ‏که‏ ‏به‏ ‏پزشکتون‏ ‏مراجعه‏ ‏کنید‏ ‏.اگه فقط‏ ‏درد‏ ‏قاغدگی‏ ‏دارین‏ ‏چرا‏ ‏از‏ ‏داروهای‏ ‏گیاهی‏ ‏مثل‏ ‏جوشانده‏ ‏بابونه‏ ‏استفاده‏ ‏نمی‏ ‏کنین‏ ‏.
مرسی مرمرجون
چرا بعضیا فکر میکنن جوشونده خواص درمانی نداره؟ و مثل نقل و نبات قرص میخورن...
Beauty (2014-06-18), marmar11 (2014-06-18)
قدیمی 2014-06-18, 11:58 PM   #309
Beauty
کاربر فعال

آواتار Beauty

موقعیت: Heaven
تشکر کرده : 53,085
تشکر شده 6,822 بار در 1,001 پست
Tagged: 1 Thread(s)
Beauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond reputeBeauty has a reputation beyond repute

نقل قول:
ارسالی توسط marmar11 مشاهده موضوع
مرمر جون من جوشانده های گیاهی همیشه استفاده میکنم. ولی خب وقتی خوب نمیشم چیکار کنم؟ از همون اول درد داشتم و نامنظم بوده. حالا چند وقته بیشتر شده .. یه بیست روزی درگیرشم..
دیگه طاقتم تموم شده و مثل کابوس میمونه برام.
marmar11 (2014-06-19), M_R_Z_khanomi (2014-06-19)
قدیمی 2014-12-27, 10:17 AM   #310
22262
کاربر نیمه فعال

آواتار 22262

موقعیت: روکسانا
تشکر کرده : 649
تشکر شده 880 بار در 308 پست
22262 is a splendid one to behold22262 is a splendid one to behold22262 is a splendid one to behold22262 is a splendid one to behold22262 is a splendid one to behold22262 is a splendid one to behold22262 is a splendid one to behold

دو سه روزی دو تا انگشت آخری پای چپم درد میکنه مخصوصا وقتی راه میرم. بعدش یکم ماساژ میدم و خوب میشه.
حالا انگشتام و مچ دستمم درد گرفته مثل کسی که والیبال بازی کرده بعد انگشتش درد میگیره. چی میتونه باشه؟بنظرتون مربوط به عفونت زنان میتونه باشه؟
درضمن من تو اقدامم برای بارداری آیا میتونم معاینه زنان بشم؟
22262 آفلاین است   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کلیدواژه
فواید, قهوه, لباس, مورمور, ماه رمضان, ماهبد, ماست, چین, چاقی, نظر, کتاب, پاسخ, پرسش, پزشكي, پزشکی, آموزش, ایران, بیمار, بارداری, تبادل, ترنم, تست, تغذیه, حلقه, حمام, حبوبات, خدا, درمان, دست, دعا, روزه, روزانه, رژیم غذائی, سلامت, سنتی, سوپ, شیرینی, عکس

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 1 (0 عضو و 1 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump