تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

برگشت   روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی > آشــپزی مــدرن در روزمنو > آشپزی با ماکرو

User Tag List

پاسخ

امکانات حالات نمایش
قدیمی 2012-05-29, 07:57 AM   #11
marmari
کاربر جدید

آواتار marmari

تشکر کرده : 326
تشکر شده 436 بار در 31 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
marmari is a glorious beacon of lightmarmari is a glorious beacon of lightmarmari is a glorious beacon of lightmarmari is a glorious beacon of lightmarmari is a glorious beacon of light
پیشفرض پاسخ: آشپزی با انواع ماکروفر ها

من ماکروویو فلر دارم .لی از کجا بفهمم قدرت 100 یا 80؟اصلا چیزی نداره
خیلی دوست دارم باهاش بسکوییت درست کنم میشه؟
گردشی هم نیست
marmari آفلاین است   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از دوست گرامی marmari عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
Azijam (2012-07-04), parisa.j (2012-06-07)
قدیمی 2012-11-18, 09:30 AM   #12
miryam
کاربر نیمه فعال

آواتار miryam

موقعیت: اهواز
تشکر کرده : 561
تشکر شده 1,919 بار در 469 پست
miryam has a reputation beyond reputemiryam has a reputation beyond reputemiryam has a reputation beyond reputemiryam has a reputation beyond reputemiryam has a reputation beyond reputemiryam has a reputation beyond reputemiryam has a reputation beyond reputemiryam has a reputation beyond reputemiryam has a reputation beyond reputemiryam has a reputation beyond reputemiryam has a reputation beyond repute

سلام من حدود 2 ماهه ماكرو گرفتم ولي موقع خريد دقت نكردم فقط گريل و ماكرو و كومباين داره . كانوكشن نداره دوست دارم كيك درست كنم باهاش ولي اغلب دستورات كيك با ماكرو ،كنوكشن ميخواد
حالاچه كار كنم
miryam آفلاین است   پاسخ با نقل قول
قدیمی 2012-11-20, 11:16 AM   #13
setayesh66
کاربر فعال

آواتار setayesh66

موقعیت: tehran
تشکر کرده : 38,178
تشکر شده 10,953 بار در 943 پست
setayesh66 has a reputation beyond reputesetayesh66 has a reputation beyond reputesetayesh66 has a reputation beyond reputesetayesh66 has a reputation beyond reputesetayesh66 has a reputation beyond reputesetayesh66 has a reputation beyond reputesetayesh66 has a reputation beyond reputesetayesh66 has a reputation beyond reputesetayesh66 has a reputation beyond reputesetayesh66 has a reputation beyond reputesetayesh66 has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

میریام جون مارک ماکروویوتون چیه؟ من خودم برای پخت نون وکیک و.....از پخت ترکیبی استفاده میکنم دفتر چه اش رو نگاه کن شاید کمکت کنه.
setayesh66 آفلاین است   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از دوست گرامی setayesh66 عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
Mitra@ (2013-06-09), roya&r (2012-11-27)
قدیمی 2012-11-20, 12:05 PM   #14
miryam
کاربر نیمه فعال

آواتار miryam

موقعیت: اهواز
تشکر کرده : 561
تشکر شده 1,919 بار در 469 پست
miryam has a reputation beyond reputemiryam has a reputation beyond reputemiryam has a reputation beyond reputemiryam has a reputation beyond reputemiryam has a reputation beyond reputemiryam has a reputation beyond reputemiryam has a reputation beyond reputemiryam has a reputation beyond reputemiryam has a reputation beyond reputemiryam has a reputation beyond reputemiryam has a reputation beyond repute

نقل قول:
ارسالی توسط setayesh66 مشاهده موضوع
میریام جون مارک ماکروویوتون چیه؟ من خودم برای پخت نون وکیک و.....از پخت ترکیبی استفاده میکنم دفتر چه اش رو نگاه کن شاید کمکت کنه.
سلام ستايش جون ماكروم sunyاست . دفترچه اش در مورد پخت كيك ونون توضيح نداده فقط تو سي دي در مورد گرم كردنش قبل از پخت كيك يه تذكر كوچولو داد همين
miryam آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از دوست گرامی [ARG:2 UNDEFINED] عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده است :
setayesh66 (2012-11-23)
قدیمی 2012-12-14, 03:50 AM   #15
sadaf lover
کاربر جدید

آواتار sadaf lover

تشکر کرده : 31
تشکر شده 96 بار در 6 پست
sadaf lover به زودی در خوب بودن معروف می شودsadaf lover به زودی در خوب بودن معروف می شود

نقل قول:
ارسالی توسط aftabetarik مشاهده موضوع
سولاردام من ال جیه . اصلا نمیتونم باهاش کیک درست کنم نمیدونم همه منوهاشو رفتم چیزی توش نبود تو دفترچشم چیزی ننوشته بود. راستش از خریدش پشیمون شدم...
چرا دوست عزیز منم سولاردوم ال جی دارم و خیلی راحت توش کیک و خیلی چیزای دیگه درست میکنم راستی بهتره تو کلاساش شرکت کنی تا کار باهاش برات راحتتر بشه
sadaf lover آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از دوست گرامی [ARG:2 UNDEFINED] عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده است :
marzi.kh (2014-03-11)
پاسخ

کلیدواژه
قنادي, میریام, ماکروفر, کیک, آشپزی, انواع, سوپ, شیرینی

در حال حاضر کاربران زیر مشغول مشاهده این تاپیک می باشند: 10 (0 عضو و 10 میهمان)

امکانات
حالات نمایش

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

Forum Jump