موضوع: نان باگت
مشاهده یک موضوع
قدیمی 2015-05-05, 02:29 PM   #76
زهره87
کاربر فعال

آواتار زهره87

تشکر کرده : 3,227
تشکر شده 5,329 بار در 570 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
زهره87 has a reputation beyond reputeزهره87 has a reputation beyond reputeزهره87 has a reputation beyond reputeزهره87 has a reputation beyond reputeزهره87 has a reputation beyond reputeزهره87 has a reputation beyond reputeزهره87 has a reputation beyond reputeزهره87 has a reputation beyond reputeزهره87 has a reputation beyond reputeزهره87 has a reputation beyond reputeزهره87 has a reputation beyond repute
پیشفرض پاسخ: نان باگت

نقل قول:
ارسالی توسط gilas مشاهده موضوع
ممنون از راهنمائیتون .
درجه اش را که راستش نمی دونم چقدره من گذاشتم روی 200 ، (فر ایرانی و گازی هست ، فکر کنم دمای اون هم خیلی دقیق نیست) ولی من توی همین فر چیزای دیگه را میپزم فقط وقتی کاغذ روغنی میزارم دقیقا نونها به کاغذ چسبیده و زیرشون می سوزه . راستی علت چسبیدن میتونه این باشه :باید بعد از سرد شدن نونها را جدا کرد یا وقتی فر را خاموش کردم ؟؟
دوست خوبم همونطور كه باران جون كفتن دماى فر رو جك كن حالا يه بار ديكه با دماى كمتر درس كن درسته تو اين فر جيزاى ديكه درس ميكنى و اوكى ميشه ولى اين دليل نميشه جون هر جيزى دماى خاصى ميخواد دمايى كه برا كيك انتخاب ميكنى با دمايى كه برا مرغ ووو......متفاوته ....من هميشه برا نونام از روغن جدا كننده ى مهرانه استفاده ميكنم و هميشه هم به راحتى از قالب جدا ميشه .....يه دليل ديكه اى كه باعث سوخته شدن نون ميشه جنس سينى هست كه استفاده ميكنى اكه ديدى سينيت نازكه از يه سينى مناسبتر استفاده كن ...به هر حال هر جيزى تا وقتى داغه اكه جسبيده باشه به ظرف ديرتر جدا ميشه و باعث ميشه نون بخش زيريش بجسبه و يه قسمتى ازش كنده شه يه كم از داغى بيفته راحتتر جدا ميشه كاغذ روغنيتون مرغوب نيست وكرنه اين مشكل نبايد بيش بياد معمولا
زهره87 آفلاین است   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از دوست گرامی [ARG:2 UNDEFINED] عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده است :
baran78 (2015-05-05)

تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی