موضوع: ژله سه بعدی
مشاهده یک موضوع
قدیمی 2013-10-13, 07:05 PM   #2
Hanichef
کاربر فعال

آواتار Hanichef

موقعیت: اهل رشت، ساکن زاهدان
تشکر کرده : 32,642
تشکر شده 30,641 بار در 1,602 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 2 Thread(s)
Hanichef has a reputation beyond reputeHanichef has a reputation beyond reputeHanichef has a reputation beyond reputeHanichef has a reputation beyond reputeHanichef has a reputation beyond reputeHanichef has a reputation beyond reputeHanichef has a reputation beyond reputeHanichef has a reputation beyond reputeHanichef has a reputation beyond reputeHanichef has a reputation beyond reputeHanichef has a reputation beyond repute

مدال های افتخار

پیشفرض پاسخ: ژله سه بعدی

نقل قول:
ارسالی توسط مهرانه مشاهده موضوع
هانی جان خیلی قشنگه منم یک فیلم از نحوه درست کردن ژله سه بعدی دیدم ژله شیک و قشنگی میشه . اما کمی وقت گیره باید وقت زیادی روش بذارین بخصوص طرحهای پر کار . من یک بار امتحان کردم ولی اونی که دلم میخواست نشد برای همینم عکسشو نذاشتم . یک مدل دیگه هم هست که هانی جون گفتن که عکس ترانسفر شده روی ژله سفید رو برش میدیم و کناره و ته ظرف پیرکسمون می چسبونیم و داخل ظرف رو با زله نیم بند یا بسته شده پر می کنیم . بعد از برگرداندن ظرف زله طرحهای چسبیده به ظرف حالت سه بعدی به خودش میگیره البته رنگ امیزی دقیق روی ژله و حتی استقاده از زله تزریقی همراه این تکنیک باعث میشه طرحتون سه بعدی تر به نظر بیان . عکسهایی دارم درمورد این تکنیک براتون میذارم . ممنون هانی جان
دقیقا همینطوره مهرانه جان...روش دومی که گفتم بعدا میذارم، همینه که شما گفتی

متاسفانه با دو تا بچه و حال و روز این روزهام نشد اونی که باید میشد
منم به دلم ننشست اصلا اما خب گفتم بذارم و دوستان از همین تجربه دست و پا شکسته هم استفاده کنن
خیلیییییییییییییییی جای کار داره این ژله..دنیای متنوعی داره..عکساش آدم رو دیوونه می کنه واقعا
12 کاربر زیر از دوست گرامی Hanichef عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
Bahar-chef (2013-11-09), baran78 (2013-10-13), Beauty (2014-08-02), Mahshid (2014-04-20), maman khatereh (2015-02-04), marie (2014-04-13), Maryam_chef (2013-10-13), Niyaz Chef (2013-10-13), surme (2013-10-26), لیلیان 1 (2014-01-11), مهرانه (2013-10-13), veronika (2013-10-26)

تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی