مشاهده یک موضوع
قدیمی 2013-08-15, 07:58 AM   #8
M_R_Z_khanomi
کاربر فعال

آواتار M_R_Z_khanomi

موقعیت: کرمان دل عالم است و ما اهل دلیم
تشکر کرده : 5,053
تشکر شده 3,157 بار در 767 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
M_R_Z_khanomi has a reputation beyond reputeM_R_Z_khanomi has a reputation beyond reputeM_R_Z_khanomi has a reputation beyond reputeM_R_Z_khanomi has a reputation beyond reputeM_R_Z_khanomi has a reputation beyond reputeM_R_Z_khanomi has a reputation beyond reputeM_R_Z_khanomi has a reputation beyond reputeM_R_Z_khanomi has a reputation beyond reputeM_R_Z_khanomi has a reputation beyond reputeM_R_Z_khanomi has a reputation beyond reputeM_R_Z_khanomi has a reputation beyond repute
پیشفرض پاسخ: بازیهای قدیمی

یه بازی معروف قدیمی که برمیگرده به دوران دبستان و قبل دبستان من......... چام چام بود!

این بازی دو نفره هست . دو نفر روبروی هم می ایستند و همراه با خوندن این شعر دستاشونو با ترتیب خاصی به هم میزنن، اگه یه نفر دستشو اشتباهی بیاره میبازه . چند مدل شعر داشت که اکثرا بی معنی بود!

چام چام چام
دست اوما ساساچی
هیا هوا ساساچی
آآآآآآآآآآآآآآملو دست دست دست
کالا لئو دست دست دست
به شادی برف شادی

....
بعد یه نفر میزد توشکم طرف مقابل و میگفت : فیش! و فرار میکرد. نفری که خورده بود می دوید دنبالش و تا میخورد میزدش و میگفت : اینم تلافیش!

یه شعر دیگه هم بود:

چام چام چام
تام و جری کریسمس مری
مری نُ نُ نُ
مری سی سی سی
مری نُ مری سی
کوکا کولا پپسی
مچکرم مرسی
من خوشگلم تو زشتی
من سفیدم تو مشکی
من آدمم تو خرسی
کی خوبه خدا
کی بده شما
من بدم
اومدم
چه جوری
این جوری
asallll (2013-08-15), berg (2016-02-18), farzane_59 (2013-08-18), Nahid59 (2013-08-15), Simin1 (2013-08-15), ماهمون (2013-10-16)

تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی