مشاهده یک موضوع
قدیمی 2012-06-02, 10:25 AM   #22
*Yasi*
کاربر نیمه فعال

آواتار *Yasi*

موقعیت: اصفهان
تشکر کرده : 1,151
تشکر شده 835 بار در 141 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
*Yasi* is a splendid one to behold*Yasi* is a splendid one to behold*Yasi* is a splendid one to behold*Yasi* is a splendid one to behold*Yasi* is a splendid one to behold*Yasi* is a splendid one to behold*Yasi* is a splendid one to behold
پیشفرض پاسخ: كودك بد غذاي من

سلام . اينجا راجع به كودك بدغذا مي نويسين . من راجع به نوزاد بد غذا مي نويسم .
مهدي من 2 روز ديگه مي ره توي 12 ماه. 4 ماه اول تولدش از شير خودم مي خورد و ماشالله نمي دونست چطوري بخوره . توي 4 ماهگي مثل يك نوزاد 6 تا 7 ماهه بود . وارد ماه پنجم كه شد فقط از يك طرف شير مي خورد و از اون يكي محال بود بخوره . بعد از اون يكي هم نخورد و در نهايت توي 5 ماهگي 24 ساعت گرسنه موند و شير نخورد . نهايتا به دكتر متوسل شدم و دكتر حسابي دعوام كرد كه نبايد بچه را 24 ساعت گرسنه ميگذاشتي . شير خشك تجويز كرد . اولين بار را با اشتها خورد . ولي الان كه 11 ماهش تمومه نه خوب غذا مي خوره نه شير . من اصلا به زور بهش نميدم ولي وزنش داره كم مي شه . انواع آزمايش ها هم داديم گفتند خوبه . مهدي من بدغذاست . اصلا نميدونم چرا خوردن را دوست نداره . نميدونم باهاش چي كار كنم .
spring daughter (2014-11-01)

تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی