مشاهده یک موضوع
قدیمی 2011-11-29, 11:24 PM   #21
*Lotus*
کاربر نیمه فعال

آواتار *Lotus*

موقعیت: Tehran
تشکر کرده : 651
تشکر شده 3,004 بار در 320 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
*Lotus* has a reputation beyond repute*Lotus* has a reputation beyond repute*Lotus* has a reputation beyond repute*Lotus* has a reputation beyond repute*Lotus* has a reputation beyond repute*Lotus* has a reputation beyond repute*Lotus* has a reputation beyond repute*Lotus* has a reputation beyond repute*Lotus* has a reputation beyond repute*Lotus* has a reputation beyond repute*Lotus* has a reputation beyond repute
پیشفرض پاسخ: كودك بد غذاي من

من تا 4-5 سالگی عاشق ماهی بودم ولی گوشتای دیگه رو خیلی کم میخوردم. تا اینکه سر یه سری مسائل کلا از گوشت بدم اومد. یادمه چندباری مامانم بهم گرسنگی داد ولی بازم نخوردم. یه بارم به زور بهم ماهی داد که همون موقع همه رو بالا آوردم. از اون موقع دیگه اجبارم نکرد. یه سری از انواع گوشت رو با بی میلی میخوردم. ولی هنوزم به محض اینکه بافت گوشت میاد زیر دندونم هر چی خوردم ... تا اینکه از پارسال کامل گیاهخوار شدم.

من خودم بچه ندارم ولی به عنوان یه فردی که میشه اسمشو بد غذا گذاشت میگم به فرزنداتون حق انتخاب بدید . مطمئن باشید چیزی که بدنش احتیاج داره رو میخوره.به نظر من مجبورشون نکنید که غذایی رو بخورن یا نخورن. اینطوری میلشون به غذا بیشتر میشه.

تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی