مشاهده یک موضوع
قدیمی 2011-01-24, 05:26 PM   #4
sanaz
کاربر نیمه فعال

آواتار sanaz

تشکر کرده : 3,349
تشکر شده 1,661 بار در 212 پست
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
sanaz has a reputation beyond reputesanaz has a reputation beyond reputesanaz has a reputation beyond reputesanaz has a reputation beyond reputesanaz has a reputation beyond reputesanaz has a reputation beyond reputesanaz has a reputation beyond reputesanaz has a reputation beyond reputesanaz has a reputation beyond reputesanaz has a reputation beyond reputesanaz has a reputation beyond repute
پیشفرض پاسخ: تورتیلا

من هم در مورد تورتیا یک توضیح کوچولو اضافه کنم. تورتیا نون کامل پخته شده نیست. یعنی هنوز بوی خامی و خمیرش توش وجود داره و باید حتما قبل خردن کمی بپزیمش. مثلا ما که اینجا از نعمت لواش و بربری و سنگک بی بهره هستیم ، برای صبحانه تورتیا رو می گذاریم تو فر یا ظرف چدنی روی شعله، تا بپزه و کمی برشته بشه.وقتی که می ریم شهر بزرگ و از مغازه ایرانی لواش می خریم ، بوریتو رو با لواش می پزیم. خیلی خوشمزه تر می شه به شرطی که کمی سس بیشتری روش یا داخل موادش بریزی تا موقع پخت خشک نشه. من روی نون ها در مرحله آخر که لقمه کردم و تو ظرف گذاشتم سس enchilada می ریزم. قطعا شیدک جون و ماهان جون طرز تهیه اش رو بلدند (من بی هنرم ، آماده اش رو می خرم) که خیلی خیلی خوشمزه اش می کنه.
sanaz آفلاین است   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از دوست گرامی sanaz عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
Azijam (2012-01-27), ღ.ترنم.ღ (2012-07-02), bahareh (2011-06-10), kooty (2011-01-24), Narges (2012-01-27), sorour (2013-08-01), نیکی (2011-02-08)

تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی