تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی (http://www.roozmenu.com/index.php)
-   آشپزخانه های آموزشی (http://www.roozmenu.com/forumdisplay.php?f=317)
-   -   آشپزخانه مهرانه (http://www.roozmenu.com/showthread.php?t=6236)

مهرانه 2012-10-03 01:05 PM

آشپزخانه مهرانه

دوستان عزيزم سلام

قراره اینجا آشپزخونه مجازی من باشه آشپزخونه ای که شادی و حتی غمهام رو در اینجا باهاتون شریک میشم .

من عاشق قنادي - كيك پختن ،البته تزئين كيك ، آشپزي و نان پختن هستم كارمندم و شاغل و فقط يك پنجشنبه و جمعه رو مي تونم به عشقم يعني آشپزي و قنادي فكر كنم {20} بالاخره اين هنر خرج و مخارج زيادي رو دستمون ميذاره بايد از يك جايي تامين بشه نه :3:

دوست دارم تو آشپزخونه من با كارهام تا حد امكان تصوير به تصوير و عكس به عكس مرحله به مرحله جلو بريم هميشه دوست دارم كارهام رو مرحله اي به مخاطبم آموزش بدم البته اموزش كه نه انتقال تجربيات {2 (6)}

معمولا من دنبال ايده هاي جديد يا دستورات جديدم و در اينترنت وقتهاي بيكاريمو در شركت دنبال اين موضوعات ميگردم كه واقعا پيدا كردن اين موارد مثل پيدا كردن سوزنه تو انبار كاه {verysad}

سعي مي كنم هر هفته با يك چيز جديد در خدمتون باشم {65} شاغل بودن دستمو براي خيلي از كارها بسته ولي سعيمو مي كنم مفيد باشم و دوستان از اينجا استفاده خوبي بكنند{2 (5)}

مهرانه 2012-10-03 01:44 PM

پاسخ: آشپزخونه روز منويي - مهرانه

9 :تعداد فایل پیوست
اولين كارم رو با كيك ساده كاكائويي شروع مي كنم كه خيلي ساده است و موادش دم دست بيشتر دوستان هست عصرونه خيلي خوشمزه ايه {1}

{53}كيك كاكائويي ساده {53}

فایل پیوست 91293فایل پیوست 91294 فایل پیوست 91295

فایل پیوست 91296 فایل پیوست 91297 فایل پیوست 91298

فایل پیوست 91299 فایل پیوست 91300 فایل پیوست 91301

مهرانه 2012-10-04 11:29 AM

پاسخ: آشپزخونه روزمنويي - مهرانه

5 :تعداد فایل پیوست
طرز تهيه فوندانت مارشمالو

تزئيني كه براي امتحان انجام دادم روكش كوكيز از فوندانت مارشمالو هست كه نشون ميده تا چه حد نازك ميشه وردنه كرد

فایل پیوست 91467

مراحل تهيه فوندانت مارشمالو مناسب براي روكش كيك و كوكيز ها

فایل پیوست 91468 فایل پیوست 91469 فایل پیوست 91470 فایل پیوست 91471

مهرانه 2012-10-04 09:16 PM

نقل قول:

ارسالی توسط nahid59 (428160 ارسال)
سلام مهرانه جون خسته نباشی دوست هنرمند{2 (6)}

من میتونم تو قالب ژله این کیک رو درست کنم؟

سلام و ممنون ناهید جان مال منم قالب کیک و ژله هستش فقط چرب کردن و آرد پاشی یادتون نره مشکلی ندارید قالب معمولی ژله تون اگه مثل قالب من که تو عکس دیده میشه باشه مشکلی ندارید با خیال راحت درست کنید

مهرانه 2012-10-06 11:19 AM

3 :تعداد فایل پیوست
دوستان الان فصل پائيزه معمولا هر فصل ميوه مخصوص همون فصل در يك دوره زماني در بازار پيدا ميشه و ديگه نميشه پيداش كرد يكي از اين ميوه ها خرمالو خوشمزه و آبداره كه الان فصلشه و تا تموم نشده مي تونيد كيك خرمالو رو درست كنيد و يك عصرانه خوشمزه داشته باشيد حتي كسانيكه خرمالو دوست ندارن موقع خوردن كيك خرمالو اقرار كردن نمي دونستن كيك خرمالو برخلاف ذائقه شون اينقدر خوشمزه و نرم و لطيف در بياد پس خرمالو خورها و نخورها تا خرمالو تموم نشده دست بكار بشيد

من دستور خانم گلريز كاوه رو با دو سه تا دستور با منبع خارجي تطابقشون دادم ديدم نوع ايراني كه خانم گلريز كاوه دستورشو دادن با نمونه خارجي اون فقط در ادويه هاي خاصي كه بكار برده ميشه تفاوت داره مثل دارچين و جوز هندي من اين چند دستور رو با هم تلفيق كردم و از نتيجه كار كاملا راضي بودم كه در دستور و عكسها مي تونيد مشاهده كنيد به نظر من اضافه كردن اين ادويه ها خيلي به طعم اين كيك و خوشمزه گي اون كمك مي كنه پس بريم براي دستور اين كيك خوشمزه

ديروز كلي خرمالو تو خونمون بود گفتم تا غارت نشده:45: كيكشو درست كنم:3:

دستور كيك خرمالو و مراحل كار با عكس

فایل پیوست 91912 فایل پیوست 91913 فایل پیوست 91914

ساعت: 06:23 AM بوقت GMT +3.5