تلویزیون آموزشی روزمنو
آموزش نوشیدنی های خنک و پر انرژی
روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی

روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و شیرینی پزی ایرانی (http://www.roozmenu.com/index.php)
-   ارتباط با مدیر انجمن های بافتنی و قلاب بافی (http://www.roozmenu.com/forumdisplay.php?f=370)
-   -   ارتباط با مدیر انجمن های بافتنی و قلاب بافی (http://www.roozmenu.com/showthread.php?t=8839)

Sorhe 2013-09-18 08:04 AM

ارتباط با مدیر انجمن های بافتنی و قلاب بافی

باران جون سلام.{53}
من مدلای بسیاری دارم که ازچندین سایت روسی گرفتمشون و تقریبا همه اونا لوگوی اون سایتو دارن. میخواستم ببینم می تونم اون عکسا رو تو این سایت بذارم یا نه؟ {2 (26)}
راستی تواین بخش میتونیم تاپیکی داشته باشیم با عنوان " مدلهای در حال بافته شدن"؟ که دوستان اینطوری اون چیزی رو که دارن میبافن رو به هنرمندای دیگه نشون بدن و از راهنمایی هاشون بهره بگیرن؟:rolleyes:

مامان <باران> 2013-09-18 09:24 AM

پاسخ: سوالات متداول در بافت با قلاب و دو میل

نقل قول:

ارسالی توسط sorhe (644892 ارسال)
باران جون سلام.{53}
من مدلای بسیاری دارم که ازچندین سایت روسی گرفتمشون و تقریبا همه اونا لوگوی اون سایتو دارن. میخواستم ببینم می تونم اون عکسا رو تو این سایت بذارم یا نه؟ {2 (26)}
راستی تواین بخش میتونیم تاپیکی داشته باشیم با عنوان " مدلهای در حال بافته شدن"؟ که دوستان اینطوری اون چیزی رو که دارن میبافن رو به هنرمندای دیگه نشون بدن و از راهنمایی هاشون بهره بگیرن؟:rolleyes:

مدلهایی که دارین اگه با نقشه باشه و قابل فهم ایرادی نیست بذارین همگی استفاده کنن...
منتها قبلش بامن هماهنک کن خصوصی بزن تا راهنمایی کنم که چی کجا گذاشته بشه...تا بیجهت تاپیکی باز نشه
تاپیک مدلهای درحال بلافته شدن؟؟؟ با توجه به اینکه مدلهایی زیادی برای بافت هست احتیاجی به این تاپیک نیست. (خیلی کلیه)..هرمدلی که دارین میتونید بعد از تموم شدن تو قسمت مربوط به خودش بذارین توضیح هم درمورد اندازه..نقشه بافت و....بذارین تا دوستان استفاده کنن
کارهای تموم شده رو میتونید تو این تاپیک بذارین..اینجا

سوالاتی که درمورد بافتنی با دو میل یا قلاب پیش میاد رو جداگانه تو تاپیک مربوط به خودش بذارین
پرسش و پاسخ در مورد بافتنی
پرسش و پاسخ در مورد قلاب بافی
انجمن بافتنی و قلاب تازه جدا شده و اگر فکر میکنید تاپیک آموزشی خاصی احتیاج داره با من درمیون بذارین تا این انجمن رو رونق بدیم..ممنون

nardoneh 2014-01-10 11:52 AM

پاسخ: ارتباط با مدیر انجمن های بافتنی و قلاب بافی

سلام باران جان .اگه ممکنه آموزش بافت ساق پا زنانه رو هم آموزش بدین . ممنون

پارتیا 2014-08-14 08:19 PM

سلام باران جون {53}
من کارهای زیادی در زمینهٔ قلاب بافی، بافتنی و گلدوزی انجام دادم که همگی رو می تونم آموزش بدم . راستش عاشق هنرم . دوست دارم کارهام رو به همراه آموزش تو سایت شمابذارم . لطفن منو راهنمایی کنید که چه کار باید بکنم. با سپاس فراوان

مامان عسل 2014-09-15 09:23 AM

سلام یک سوال کلی نمیدونم جاش اینجاست یا نه چرا وقتی مطالبتون کپی می کنم تو ورد عکساتون کپی نمیشه

ساعت: 05:05 PM بوقت GMT +3.5